Pędził na kurs prawa jazdy

Image

Młody kierowca bmw, spiesząc się na kurs prawa jazdy kategorii C złamał kilkukrotnie przepisy ruchu drogowego. M.in. znacznie przekroczył prędkość i zmuszał inne pojazdy do ucieczki na pobocze. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy, mężczyzna za szereg popełnionych wykroczeń odpowie przed sądem.

W miejscowości Domostawa, w powiecie niżańskim, patrol ruchu drogowego zauważył kierującego bmw, jadącego z dużą prędkością, wyprzedzającego pojazdy na podwójnej linii ciągłej. Policjanci rozpoczęli pościg za piratem drogowym.

Przed skrzyżowaniem, gdzie obowiązywała podwójna linia ciągła, mężczyzna wyprzedzał kolumnę pojazdów. Kierowcy jadący z naprzeciwka zjeżdżali na pobocze, żeby uniknąć zderzenia. Mężczyzna jechał z prędkością 160 km/h. Zakończył manewr wyprzedzania dopiero na skrzyżowaniu. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę w miejscowości Zdziary. Mężczyzna tłumaczył, że spieszył się na kurs prawa jazdy kategorii C .Po zsumowaniu szeregu popełnionych wykroczeń drogowych, 21-letni kierujący otrzymał 31 punktów karnych.

Teraz, za swoją jazdę odpowie przed sądem.

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kierowca.

~kierowca
Ty juz nie bądź taki społeczniak, po prostu rozróżnijmy tych którzy są świadomi, a tych co są debilami na początek.


Ten, o którym piszą w artykule zapewne nie należy do świadomych. Nie chce aby przez zwykły brak wyobraźni ginęli niewinni ludzie.

Pytasz gdzie państwo daje za dużo - pijani kierowcy,powinni ponosić dużo bardziej surowsze kary.

~lucek

ty debilu spiesz sie powoli,ale marka samochodu zobowiazuje.

~kierowca

A gdzie państwo daje za duzo, o tym możęmy pogadać choć i tak maja nas w dupie

~kierowca

Ty juz nie bądź taki społeczniak, po prostu rozróżnijmy tych którzy są świadomi, a tych co są debilami na początek

~kierowca.

~kierowca
Smiesza mnie wypowiedzi forumowych Januszów stawiajacych kierowcow jak przestepców prawie na równi z mordercami-psychopatami, a jeden Janusz lepszy od drugiego w znajomosci przepsiow bo jeden jezdzi rowerem od dziecka, drugi nie ma nawet prawka i debatują...
Brawo wy!

Wczytaj się dokładnie w treść artykułu. Jeżeli kierowca stosuje w pewnym stopniu do przepisów ruchu drogowego to jest świadomym kierowcą. Wyprzedzanie z nadmierną prędkością na ciągłej linii to jak bieganie z naładowanym pistoletem - wystarczy mała nieuwaga i można człowieka pozbawić życia. Dlatego społeczeństwo nie powinno tolerować takich zachowań i gasić je w każdej możliwej sytuacji .Państwo daje za dużo swobody jeżeli chodzi o piratów drogowych.

~kierowca

Smiesza mnie wypowiedzi forumowych Januszów stawiajacych kierowcow jak przestepców prawie na równi z mordercami-psychopatami, a jeden Janusz lepszy od drugiego w znajomosci przepsiow bo jeden jezdzi rowerem od dziecka, drugi nie ma nawet prawka i debatują...
Brawo wy!

~guyh

Taki DEBIL nie powinien nigdy posiadać prawa jazdy.

jazda

Dzisiaj na pasach przy biedronce na jana pawła podobna akcja. Idę z dzieckiem auta staneły, a jakiś debil na rni gna jak głupi. Jak bym nie cofnął się w ostatniej chwili, to wypadek gotowy. Nawet nie przejmował się, że ktoś idzie pasami, tylko jedzie jak dureń

~wieśmak

witojcie ponocki - mom robote dla tego debila - gnojownik trza po polu rozrzucić tam się moze wykazać hejjjjjjjjjjjjj

kabi

on już nie powinien mieć prawa jazdy, potencjalny morderca drogowy

~Głos

Ten młody"kierowca" powinien mieć 10 letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Dla dobra całego społeczeństwa należy radykalnie zwalczać patologie drogową!

Ale możemy tylko narzekać,że jest tak a nie inaczej...

~bmw

bo mu wolno (tylko w Zdziarach)

~Lisofox

No i temat rozszerzenia uprawnień - sam mu się rozwiązał!

~jasio

a po co mu prawko - jak od razu widać ze łumi jezdzic