Szybkie pożyczki bez BIK

Image

Uzyskanie pożyczki w banku to teoretycznie prosta sprawa. Pod warunkiem, że mamy zdolność kredytową, w przeciwnym razie nasz wniosek zostaje odrzucony. Okoliczności, przez które stajemy się dla banku niewiarygodni bywają różne, ale problem jest zawsze ten sam. Nie mamy możliwości uzyskania dodatkowej gotówki.

Na szczęście nie jest to sytuacja bez wyjścia, z pomocą spieszą firmy, które udzielają chwilówki bez BIK. Wychodzą z założenia, że pełnoletnia osoba jest świadoma zaciąganego zobowiązania i skoro wyraża chęć sięgnięcia po dodatkowe pieniądze, nie ma powodu, aby blokować tą możliwość.

Jedną z takich placówek, które wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów bez zdolności kredytowej jest freezl.pl. Można tu szybko zaciągnąć pożyczkę online, bez zaświadczeń i zbędnych formalności. To sprawia, że oferta firmy staje się coraz popularniejsza. A jaki klient najczęściej zaciąga pożyczki online bez BIK?

• Student. Młodzi ludzie, którzy dopiero co weszli w dorosłe życie nigdy nie są dla banku pełnoprawnymi i wiarygodnymi klientami. Część z nich nie pracuje, a pieniądze na utrzymanie dostają od rodziców. Wielu studentów dorabia w wolnych chwilach, ale przeważnie to praca w niepełnym wymiarze i na umowę czasową. W takich przypadkach nie mogą liczyć na kredyt w banku, ale tą niszę na rynku wykorzystują firmy pożyczkowe, które nie widzą problemu w statusie finansowym młodego studenta. Z pożyczek online korzysta wiele młodych ludzi.

• Osoba pracująca za najniższą krajową. Płaca minimalna wynosi obecnie 2100 zł brutto. To zbyt mało, aby bank udzielił nam kredytu w wysokości tysięcy złotych. Firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek online bez BIK, nie widzą w tym problemu. Np. w serwisie freezl.pl osoba pracująca za najniższą krajową uzyska pożyczkę online w ciągu pół godziny i bez żadnych problemów.

• Klienci obciążeni dużymi kredytami. Posiadanie dużego kredytu zaciągniętego np. na mieszkanie bądź samochód to duży problem. Jeśli pojawimy się w banku w celu zaciągnięcia kolejnego zobowiązania, a pracownik sprawdzi naszą historię w rejestrze BIK, jest spora szansa, że wniosek spotka się z odmową. Duża rata lub widoczne w rejestrze opóźnienia w spłatach to dla banku okoliczności, które wykluczają nas z kręgu klienta godnego kolejnego kredytu. Natomiast firmy pożyczkowe, które nie sprawdzają klientów w BIK-u, udzielają pożyczek online każdemu klientowi.

• Emeryt. Polscy seniorzy nie mają wysokich dochodów, ponadto w sędziwym wieku istnieje większe prawdopodobieństwo zgonu klienta. To problemy, które wykluczają emerytów z kręgu kredytobiorców w bankach. Natomiast firmy udzielające pożyczek bez BIK traktują wszystkich klientów jednakowo, niezależnie od wieku czy osiąganych dochodów. Dzięki temu emeryci stanowią jedną z liczniejszych grup osób sięgających po taką szybką gotówkę. Wiele starszych osób traktuje to jako sposób na dotrwanie do kolejnej emerytury. Zaciągają po prostu niewielkie sumy, które zwracają po otrzymaniu świadczenia.

Dostępność pożyczek bez BIK to doskonały sposób na łatanie dziur w domowym budżecie, realizację marzeń oraz reagowanie na nagłe awarie. Formalności są ograniczone do minimum, a na pieniądze czeka się około pół godziny.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
koliii

Takie firmy działają na pograniczu prawa , ale art sponsorowany i wszystko jasne. A może to ostrzeżenie jak w przypadku na wnuczka.

~mosze

Kojejna zydowska lichwa Na kilkaset a moze nawet na ponad tysiac procent