Pijana 39- latka leżała na śniegu

Image

Stalowowolscy policjanci uchronili przed wychłodzeniem bezdomną kobietę. 39-latka miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Pamiętajmy, że niskie temperatury stanowią zagrożenie szczególnie dla osób nietrzeźwych, które nie posiadają dachu nad głową.

W sobotę tuż przed godz. 19.30, stalowowolscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że nietrzeźwa kobieta leży w śniegu, za jednym ze sklepów przy ul. Sandomierskiej w Zbydniowie. Okazało się, że była to 39-letnia bezdomna. Kobieta była kompletnie pijana. Trudno było jej się poruszać o własnych siłach, nie można też było nawiązać z nią kontaktu, była przemarznięta.

Od pracowników sklepu kobieta dostała koc, a policjanci umieścili 39-latkę w radiowozie, gdzie mogła się ogrzać.

Badanie wykazało w jej organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Kobieta została umieszczona do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.

Policjanci apelują! Wieczorem i nocą temperatura spada poniżej zera. Jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka, nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na policję lub do ośrodka pomocy społecznej. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc może uratować jej życie.

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~do git

a ty bys matole sprzatal za kromke chleba? Popierasz system niewolnictwa czy jak?

~Ormo

Ofiara wstawania z kolan dzięki pińcet + ? ☺

~Dende

@git

Dwie rzeczy są straszne w twojej wypowiedzi...

Pierwszą jest to, że nazywasz drugiego człowieka ścierwem. Mimo iż nie znasz historii tej pani i dlaczego znalazła się w takiej sytuacji.

Drugą straszną rzeczą jest to, że w zasadzie zgadzam sie z tym co napisałeś.

~kjkjk

A Ośrodek Pomocy Społecznej niech nie umywa rąk i nie czeka na gotowe TYLKO NIECH SPRAWDZA MELINY jak taki "Troskliwy" jest.

~git

A niech by zmarzła .A po cóż takim ścierwem się zajmować chyba ,że dla zasady.Ludzie cierpią na różne choroby nieuleczalne.I zawsze jest za późno na ratunek bo choroba jest już w takim stadium,że nie ma co leczyć.A my utrzymujemy takich wrzodów na żywym organiźmie społeczeństwa. A do robót sprzątania miasta za kromkę chleba i czystej wody .

~winetu

a daliscie jej koc i cieply opierunek haha cy dopiero od 22 przysluguje ale jakby na dechach zamarzla to ręce bysćie umywali haha smiech2

~jarek k.

3,5 promila,pewnie dopiero szła na imprezę....!

~jasio

a pozatym mamy władze które sluza ludziom i łopiekuja się nami bo sami wybraliśmy sobie takich sluzacych

~wrzawy

do domu już teraz nie trzeba dmuchać haha smiech2 najwyzej licht dzielnicowy zaproponuje jej leczenie haha smiech2

~jasio

no jak co dalej będzie musiala za ten nocleg zaplacic abo dadza ja komornikowi

Licht

A jak już wytrzeźwiała w tym areszcie, to co dalej ?