Prezes Witryny Agnieszka Bulicz- wywiad

Image

Tym razem w studiu StalowegoMiasta gościliśmy prezes stowarzyszenia literackiego Witryna Agnieszkę Bulicz, poetkę, animatorkę i konferansjerkę uroczystości kulturalnych…

To już trzecia osoba związana z Witryną (po Kazimierzu Lindzie, Grzegorzu Męcińskim), którą mamy okazję bliżej poznać i przedstawić czytelnikom portalu. Agnieszka Bulicz od 5 lat prezesuje Witrynie. Już w przyszłym roku stowarzyszenie będzie obchodzić 20- lecie swojego istnienia.

Ci, którym w duszy na co dzień grają słowa „ułożone w słupki”, a literatura jest ważnym elementem życia, mogą dołączyć do 40- osobowej grupy pasjonatów epiki, liryki i dramatu i czerpać pełną piersią z wielkiego bogactwa książkowego świata, tym samym uczyć się, tworzyć i dzielić z innymi swoją wrażliwością.

Członkowie stowarzyszenia literackiego Witryna mają na swoim koncie wiele publikacji i nagród, a ich twórczość trafiała już nie tylko „pod polskie strzechy”, ale również zagraniczne, nawet do Indii.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu…

Materiał video

ObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kaktus

Brawo , dobra i potrzebna działalność .
Dziękujemy za podarowany tomik z dedykacją ,
mnóstwo miłych sercu wspomnień ....

Jadwiga i Paweł J.

~jolka

Brawo Pani Agnieszko! Brawo StaloweMiasto! Kolejny wspaniały wywiad. Gratulacje umiech

~poeta

Kolejny udany wywiad, znam rozmówczynię, to inteligentna kobieta, swobodna w wypowiedziach, miło się jej słucha.Ciekawa i utalentowana osoba, dobra organizatorka spotkań literackich. Życzę Powodzenia Pani Prezes i całej Witrynie

~gutek młd

brawo agnieszko powodzenia umiech