Prezes Witryny Agnieszka Bulicz- wywiad
Opublikowano: 26  Marca  2018

Tym razem w studiu StalowegoMiasta gościliśmy prezes stowarzyszenia literackiego Witryna Agnieszkę Bulicz, poetkę, animatorkę i konferansjerkę uroczystości kulturalnych…

To już trzecia osoba związana z Witryną (po Kazimierzu Lindzie, Grzegorzu Męcińskim), którą mamy okazję bliżej poznać i przedstawić czytelnikom portalu. Agnieszka Bulicz od 5 lat prezesuje Witrynie. Już w przyszłym roku stowarzyszenie będzie obchodzić 20- lecie swojego istnienia.

Ci, którym w duszy na co dzień grają słowa „ułożone w słupki”, a literatura jest ważnym elementem życia, mogą dołączyć do 40- osobowej grupy pasjonatów epiki, liryki i dramatu i czerpać pełną piersią z wielkiego bogactwa książkowego świata, tym samym uczyć się, tworzyć i dzielić z innymi swoją wrażliwością.

Członkowie stowarzyszenia literackiego Witryna mają na swoim koncie wiele publikacji i nagród, a ich twórczość trafiała już nie tylko „pod polskie strzechy”, ale również zagraniczne, nawet do Indii.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu…

ObrazekObrazek

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~kaktus
Brawo , dobra i potrzebna działalność .
Dziękujemy za podarowany tomik z dedykacją ,
mnóstwo miłych sercu wspomnień ....

Jadwiga i Paweł J.
Dodano: 30  Marca  2018  18:43:21
~jolka
Brawo Pani Agnieszko! Brawo StaloweMiasto! Kolejny wspaniały wywiad. Gratulacje umiech
Dodano: 27  Marca  2018  13:39:38
~poeta
Kolejny udany wywiad, znam rozmówczynię, to inteligentna kobieta, swobodna w wypowiedziach, miło się jej słucha.Ciekawa i utalentowana osoba, dobra organizatorka spotkań literackich. Życzę Powodzenia Pani Prezes i całej Witrynie
Dodano: 26  Marca  2018  14:49:21
~gutek młd
brawo agnieszko powodzenia umiech
Dodano: 26  Marca  2018  08:28:10
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe