Kierowcy w Nisku przekraczają prędkość

Image

Niżańscy policjanci weryfikowali wczoraj nowo wprowadzone na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, zgłoszenie dotyczące przekraczania prędkości na wyremontowanym odcinku ul. Rzeszowskiej w Nisku. Podczas kontroli drogowej policjanci zatrzymali prawo jazdy mieszkańca Niska, który jechał na tym odcinku z prędkością 101 km/h. Dodatkowo prowadzone przez niego auto nie miało ważnych badań technicznych.

W środę na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa pojawiło się zgłoszenie wskazujące na łamanie przepisów przez kierowców przekraczających dozwoloną prędkość na ul. Rzeszowskiej w Nisku. Zgłoszenie dotyczyło wyremontowanego odcinka i obowiązującego w tym miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h. Droga na tym odcinku jest wąska, przekroczenia prędkości stanowią zagrożenie dla kierowców i pieszych.

Wczoraj policjanci ruchu drogowego sprawdzali, czy na ul. Rzeszowskiej dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego. O godz. 8 zatrzymali do kontroli drogowej renault lagunę. Kierowca, 35-letni mieszkaniec Niska, jechał z prędkością 101 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. W trakcie sprawdzania dokumentów kierowcy okazało się, że pojazd nie ma ważnych badań technicznych. Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h, funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 35-latkowi na okres 3 miesięcy. Zatrzymali również dowód rejestracyjny auta i wręczyli kierowcy mandat.

We wskazanym miejscu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej jadącego z niedozwoloną prędkością busa, prowadzonego przez mieszkańca Stalowej Woli. Kierowca dostał od policjantów mandat za nieprzepisową jazdę.

Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, można w prosty i przede wszystkim anonimowy sposób, zgłaszać policjantom wszelkie problemy. Istnieje również możliwość dodawania zdjęć i komentarzy.

KPP Nisko

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~toudi

Nie ma co dziwic sie RNI i jada sobie 20 ,30 km/godz szybciej.Moze policja powinna dla tych rejestracji zrobic taryfe ulgowa ze moga jezdzic 20 km/godz szybciej .

~1 asd

RNI i wszystko jest możliwe.

~Halo

Ty zasada jak nie masz mozgu to nie ujawniaj sie z tym publicznie, bo zostaniesz wyeliminowany

~Zasada

~Ooooooo
A gdzie granicą błędu pomiaru. Powinien iść do sądu i by sprawę wygrał 101 jakaś kpina.

Widzisz znak 50 km/h to zwalniasz do odpowiedniej prędkości. Jak by jechał 60-70km ale jechał szybciej i poniósł słuszne konsekwencje. Nie potrafisz zachować się na drodze to jesteś eliminowany.

~Ooooooo

A gdzie granicą błędu pomiaru. Powinien iść do sądu i by sprawę wygrał 101 jakaś kpina