Pełny skład zarządu PGZ

Image

Michał Kuczmierowski i Paweł Pelc zostali nowymi członkami zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Po pozytywnym zaopiniowaniu kandydatur przez szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka Kuczmierowski i Pelc weszli do zarządu PGZ 21 marca 2018 roku. Jak podaje „Rzeczpospolita” obaj są związani z premierem Mateuszem Morawieckim poprzez działalność Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej.

Jeszcze w lutym 2018 roku nowym prezesem Polskiej Grupy Zbrojeniowej został 57- letni Jakub Skiba. Funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej powierzono wówczas Wojciechowi Dąbrowskiemu, który zastąpił Piotra Sulewskiego. Błażej Wojnicz pełnił swoją funkcję od 13 lutego 2017 roku.

Paweł Pelc jest radcą prawnym. Ma doświadczenie w bankowości, podobnie jak Michał Kuczmierowski, który pracował już dla spółek z sektora finansowego, nowych technologii, motoryzacyjnego, a także przemysłu ciężkiego. Obaj mają dużą wiedzę z dziedziny finansów i ekonomii.

W skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej wchodzi Huta Stalowa Wola…

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ida

Idzie wiosna a z nią nadzieja na nowe życie. Może to także się przełoży na wywalenie desantu warszawskiego z huty na zbitą buzię. To nie jest normalne zjawisko by tak dręczyć pracownika, by wdrażać i umacniać z każdym dniem system donosicielstwa, prześladowania i karania malej grupy pracowników. O tym ,że tak jest na prawdę zaświadczać mogą ilości spraw w sądach pracy w Stalowej Woli i Tarnobrzegu(bo pan prezes zawsze zaskarża wyrok I instancji!!!) Więc panie ministrze Błaszczak w Stalowej ostał się jeszcze pociotek Maciarewicza, niech go pan weźmie do stolicy, tu jest całkiem zbyteczny!

~Mirka

Niech Nowy zarząd wyleje na zbity pysk Marcina Sęka, Dyrektora Biura BiR co jest w RN HSW S.A. i synalkiem doktór Ewy Sekowej po Roozembereck