Policjanci zatrzymali złodziei Audi

Image

Dzięki szybkiemu działaniu funkcjonariuszy, mężczyźni, którzy ukradli samochód, zostali zatrzymani. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy powiatu niżańskiego w wieku 21 i 22 lat. Skradzione Audi odzyskano. Obaj mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem, mają też zakaz opuszczania kraju.

W połowie marca do stalowowolskiej komendy zgłosił się mieszkaniec powiatu sandomierskiego i zawiadomił, że samochód, którym przyjechał do pracy i zostawił na parkingu przy ulicy Mościckiego, prawdopodobnie skradziono. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że złodzieje ukradli Audi A4 o wartości 7500 złotych.

Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast zajęli się tą sprawą, aby jak najszybciej ustalić tożsamość osoby odpowiedzialnej za kradzież oraz poznać miejsce przechowywania skradzionego pojazdu. W ciągu kilku dni policjanci operacyjni ustalili, kto może być odpowiedzialny za tą kradzież.

W toku prowadzonych czynności policjanci zatrzymali w poniedziałek dwóch mężczyzn w wieku 21 i 22 lat. Obaj byli mieszkańcami powiatu niżańskiego. W tym samym dniu odnaleziono Audi A4. Samochód był porzucony na terenie gminy Pysznica. Z auta skradzione zostało radio oraz komplet kół, w pojeździe była wybita szyba.

Prowadzone w tej sprawie dalsze działania pozwoliły na odzyskanie skradzionych kół oraz radia. Wczoraj 21-latek oraz jego 22-letni wspólnik usłyszeli zarzuty włamania i kradzieży samochodu. Mężczyźni przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. Obaj zostali doprowadzeni do stalowowolskiej prokuratury. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Glupi

To sie gluptoki nakradly no 7500 zyc i nie martwic sie o przyszlosc

~Bogusia

Wystarczy że wpiszesz w Google gdzie kupię narkotyki bądź gdzie jest moje skradzione auto i od razu Ci wyskoczy gdzie jest zarzecze heh

~Andrzej

Gdzie to słynne zarzecze jest?

~Anonimowy

Nie jestem prokuratorem ale każdy dobrze wie czym zajmują się ci nieudolni złodzieje, nie wyszła dilerka trzeba było zacząć kraść pozdrowienia

~do anonimowy

Jaka dilerka? Co ty prokurator jestes czy zwykly konfident z bolem dupska?

~anonimowy

jak zwykle gowniarze z zarzecza pokazali swoje małe mózgi i brak mysleniaumiech powodzenia chlopaki najpierw dilerka teraz zlodziejka . pozdrawiam grzech i piotr

~Ormo

Do ha ha

Tuż po zatrzymaniu twierdzisz że popędziłeś ich zapytać za jaką są partia? Widzę ze jesteś równie upośledzony co oni lub masz urojenia i chorobę psychiczną.

~Doantyrni

Wysiedlić powinni Ciebie i cały Twój ród!Ciekaw jestem z kad Twoja rodzina przybyła do bram huty ?

~Ha, ha

do Ormo. I tu się zdziwisz. Rozmawiałem z nimi i są wyborcami PO. Ps. Gang Olsena przy nich siada ;-)

~Capo

W miejscu gdzie znaleziono Audi chłopaki z Zarzecza handlują towarem...

~Widz

Nie ździwiłbym się gdyby ci gamonie dowód zgubili w tym szrocie.

~antyrni

nisko i ich mieszkańców, powinni wysiedlić

~kierowca

Co za glupki krasc szrota co sie na zlom nadaje, jakie miasto tacy zlodzieje profesjonalisci

e2rds

Właśnie najwięcej mamy takich złodziei-idiotów. Potrafią czasem ukraść coś wartości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, zdemolować to i uzyskać ze złomu kilkadziesiąt złotych. Dla nich nawet najcenniejsza rzecz, a czasem i ludzkie życie, jest warta tyle ile złom.

~Ormo

Nie zdziwił bym się gdyby to byli wyborcy pis

~no,no!

kuriozum doliniarstwa,-ukraść auto dla kół i radia,takie rzeczy tylko w niżańskiem!

~Ormo

Pewnie niepoczytalni jak konrad 🙂 Będzie zbiorka na adwokata?

rok1973

obciąć łapy po samej dupie na środku rynku.

~war

No nie ukradli auto żeby wyjąć radio i kola. Pewnie sa chorzy psychicznie

~Frotera

Jaki dobry łup szrot poniemiecki ledwo jeżdżący

~eee

Gnoje śmierdzące, pracować się nie chce to trafił się dobry łup.