Brak sygnalizacji świetlnej na Staszica

Image

Do końca marca na skrzyżowaniu ul. Staszica z Mickiewicza w Stalowej Woli, nie będzie działać sygnalizacja świetlna. Prowadzone są tam prace remontowe. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków drogowych. W godzinach szczytu policjanci będą kierować ruchem. W związku z prowadzonymi pracami remontowymi sygnalizacji świetlnej w Stalowej Woli na skrzyżowaniu ul. Staszica z Mickiewicza stalowowolscy policjanci apelują o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków drogowych przez wszystkich użytkowników ruchu, korzystających z tego skrzyżowania. Zakończenie remontu przewidziano na koniec marca br.

W godzinach szczytu komunikacyjnego policjanci ze stalowowolskiej drogówki będą kierować ruchem na tym skrzyżowaniu.

Przypominamy użytkownikom ruchu drogowego hierarchię znaków:

Jeżeli z norm, znaków, sygnałów i poleceń wynika różny sposób zachowania się, uczestnik ruchu jest obowiązany stosować się do nich w następującej kolejności:

- do poleceń i sygnałów dawanych przez osoby kierujące ruchem,

- do sygnałów świetlnych,

- do znaków drogowych,

- do norm zawartych w przepisach.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Kolo

Jechac inna droga wiesniaki a nie narzekac na wszystko i wszystkich tylko nie siebie. Co za buractwo tu zyje...

~Rst

I dobrze. Kilku RNI się samych wyeliminuje

~msbaar

powtórka z rozrywki tak było na skrzyzowaniu na górce jak robili tamte swiatła
ale najbardziej podoba mi sie rondo koło lida
tam jest dosłwnie wolna amerykanka
kazdy smiga jak mu wygodnie

Hipolit

Światła po godzinach szczytu porannego i popołudniowego powinny być wyłączone wtedy nauczyliśmy się poprawnie jeździć wg znaków

~xyz

Przypomnę tylko wypociny kierowcy "RST" z forum na temat pierwszeństwa na "górce" kiedy to światła nie działały.

~J~ pierwszenstwo jest od stalowej j.pawla na lewo na okulickiego a nie na obwodnice...

~szok

W godzinach szczytu może i są policjanci. Przez krótką chwilę. Co do kierowania ruchem, kiepsko im idzie. Przecież tam jeżdżą karetki. Teraz nie pojadą wąską ulicą Poniatowskiego, z wiadomych powodów, na Staszica-Mickiewicza jeszcze gorzej. Masakra, jednym słowem. Kiedy drogą od ronda Pileckiego do przejazdu kolejowego ktoś się zainteresuje. Jak można w mieście stać w tak gigantycznym korku? Jak zadbać o dojazd służb ratunkowych do potrzebujących? TOŻ TO SZOK - tak mówią w radio.

~manukuntogej

To cud ze go nie rozjechali.

wopin

A czy w ogóle kierowcy rni rozumieją co pan policjant na skrzyżowaniu pokazuje i sygnalizuje ??
Łatwiej by im było gdyby miał 3 światła na sobie zaczepione...wtedy może by wiedzieli kiedy ruszyć przygotwać się i zatrzymać

~kogucik

właśnie w godzinach szczytu wczoraj przejezdzalem przed 16 ,dojezdzalem do drogi podporzadkowanej jeden z czterech policjantow kierowal ruchem gdy myślałem ,że zaraz sprawnie skręcę sobie w strone niska pan kierujący ruchem zdjął kamizeleczkę ,pozostali także i odjechali spokojnie dwoma autami.Bravo !!!

~Michalina

-!!!!! Bo wczoraj pomiędzy 14/15 była stluczka osobowki z tirem.. Jeden radiowoz stał na zatoczce autobusowej z uczestnikami zdarzenia a drugi koło rostka i kierowali ruchem. Jak już uczestnicy stluczki odjechali to drugi radiowoz pozostał na skrzyżowaniu.

~milicjant

Uprasza się kierowcow z rejstracja rni o przejezdzanie przez w/ w skrzyżowanie tylko w nagłych wypadkach!!! Dziękujemy!!!

~jkl

Praca noca to nie jest praca, to jest symulacja pracy.

~verso

to się zacznie

~!!!!!

Ta a wczoraj aż dwa radiowozy były i czworo policjantow (2policjantów i 2policjantki). Jeden kierował ruchem a troje się przyglądało.Po co czyżby nie umieli tego robić, a może z obawy że kierujacego mogą rozjechać mistrzowie kierownicy z rst lub rni. A w ogóle to takie prace powinny być wykonywane nocą, tak samo jak malowanie pasów czy aktualny tamat zamiatanie ulic