Kino Kobiet– marcowy seans tylko dla Pań
Opublikowano: 14  Marca  2018

Kino Helios w Stalowej Woli zaprasza wszystkie Panie na najbliższą odsłonę cyklu Kino Kobiet z filmem „Kobieta sukcesu” – lekką, przewrotną komedią romantyczną o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne!

Główną bohaterką filmu jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek uczuciowy przeżywa kryzys, a pod drzwiami jej mieszkania nagle staje młodsza siostra uosabiająca totalny chaos. W roli tytułowej występuje znakomita Agnieszka Więdłocha, a partnerują jej: Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner i Julia Wieniawa.

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze doskonała zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. Motywem przewodnim marcowych spotkań będą kapelusze, wszystkie Panie w nakryciach głowy będą nie tylko mile widziane, ale będą miały także szansę zdobyć upominki w konkursach organizowanych przed seansem.

Cykl seansów dla Pań działa w sieci kin Helios w całej Polsce nieprzerwanie od 2011 roku i wciąż cieszy się dużym powodzeniem. O jego wyjątkowości świadczy wierna, stale rosnąca grupa fanek, które właśnie w ten miły sposób łączą kobiece spotkania w gronie koleżanek z potrzebą bycia na bieżąco z nowościami kinowymi.

Kino Kobiet to gwarancja wspaniałej zabawy! Do zobaczenia w stalowowolskim kinie Helios już w najbliższy poniedziałek, 19 marca. Bilety na wyjątkowe, kobiece seanse są już dostępne w sprzedaży!

artykuł sponsorowany

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~H15
Zapraszamy wszystkie panie pikniki na mecze naszej kochanej STALÓWKI. Zapewniamy wysoki poziom sportowy i moc atrakcji w tym smaczki językowe i odpalanie rac pod folią. Trzeba tylko śpiewać, bo jak ktoś nie śpiewa to karzemy wy.ierdalać.
Dodano: 21  Marca  2018  15:11:19
~Son
Wylewanie swoich politycznych żalów pod artykulikiem o komedii romantycznej jest paranoją. Pozdrawiam.
Dodano: 21  Marca  2018  11:27:36
~Polka
Tak się napędzasz Polaku a przecież preziu też ma semickie pochodzenie i nikt się tym nie przejmuje. Jego matka Jadwiga nigdy tego nie ukrywała i otwarcie o tym mówiła w swoich wywiadach m.in. dla Vivy, które są ogólnodostępne. Nigdy nie ukrywała, że ojciec prezia był ukraińskim żydem a jego rodzina miała rosyjskie pochodzenie (być może tak nie wiele się o tym mówi bo to dziś nie jest wygodne).
Ona sama również nie ukrywała, że wywodzi się z rodziny żydowskiej ze Starachowic.
Nawet Lech będąc na Kazimierzu w Krakowie – przyznał wobec obecnych… że historia narodu żydowskiego jest jego historią.
Kilku członków rodziny zginęło w obozach niemieckich stąd zapewne niechęć do Niemców.

Zagorzali katolicy siejący antysemickie hasła chyba też jacyś niedouczeni albo nie wiedzą w co wierzą gdyż Jezus urodził się w żydowskiej rodzinie i został ukrzyżowany za to, że podawał się za króla żydowskiego a katolicyzm wywodzi się z judaizmu czyli z religii żydowskiej.

Zanim więc zaczniecie chlapać swoje antysemickie wywody, zastanówcie się czy nie są one obraźliwe również w stosunku do tego, którego tak chwalicie lub wychwalacie.

Już za chwilę Wielkanoc - najważniejsze wydarzenie dla Kościoła Katolickiego jakim jest upamiętnienie zmartwychwstania Jezusa, króla żydowskiego, którego motto życiowe brzmiało " miłuj bliźniego swego jak siebie samego".
Mieszkacie przecież na terenach, które kiedyś w większości zamieszkiwali żydzi a tym samym nigdy nie wiadomo czy aby nie płynie w was odrobinka semickiej krwi.

Okazji zbliżających się świąt, życzę Wam wszystkim zdrowia, radości i pokory.
Dla tych co nie wiedzą co to jest pokora wyjaśniam - cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, niewywyższaniu się ponad innych i unikaniu chwalenia się swoimi dokonaniami.
Dodano: 19  Marca  2018  10:15:49
~Szwagier
My z Karynką ostatnio żeśmy się skapneły normalnie że nasz domofon jest na KOD. Nie dotykam się jusz tego lewackiego g.wna, teraz tylko buntuje drzwi asz puszczą.
Hej STAL
Dodano: 16  Marca  2018  08:17:14
~prezes
Olać to kino Agory.
GW dogorywa,może i pozostałe padną.
W jaki sposób michnik stał się włascicielem GW?
Oto jest pytanie.
Dodano: 15  Marca  2018  16:00:45
~prezes
Olać to kino Agory.
GW dogorywa,może i pozostałe padną.
W jaki sposób michnik stał się włascicielem GW?
Oto jest pytanie.
Dodano: 15  Marca  2018  16:00:43
~prezes
Olać to kino Agory.
GW dogorywa,może i pozostałe padną.
W jaki sposób michnik stał się włascicielem GW?
Oto jest pytanie.
Dodano: 15  Marca  2018  16:00:40
~prezes
Olać to kino Agory.
GW dogorywa,może i pozostałe padną.
W jaki sposób michnik stał się włascicielem GW?
Oto jest pytanie.
Dodano: 15  Marca  2018  16:00:35
~gugała
Brzydzę się więc i czekam kiedy otworzy kino toruński oligarcha.
Dodano: 15  Marca  2018  11:35:18
~Polak
Od 31 sierpnia 2010 roku Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A. Czy chcesz sponsorować imperium arona szechtera? wybór należy do ciebie....
Dodano: 14  Marca  2018  19:28:07
~król lew
ja wole wspierac stalowowolskie kino typu wrzos, balada a nie michnika i petów z warsawy hehe . jak za dawnych lat jak sie chodziło z szkolną wycieczką na seans smiech2
Dodano: 14  Marca  2018  19:20:22
jzm
ty mosze - odwal się, dlatego film jest dla kobiet żeby taki głupek jak ty nie przeszkadzał, fachowiec od polityki sie znalazł
Dodano: 14  Marca  2018  17:54:30
~klops
Faceci nie żałujcie....nudy umiech
Dodano: 14  Marca  2018  15:34:47
~mosze
Slyszalem rowniez bratem wlasciciela sieci helios jest byly stalinowski sedzia stefan michnik, ktory wydawal wyroki smierci dla czlonkow podziemia antykomunistycznego w Polsce. Jednak do tej pory nie zostal za to rozliczony, gdyz uciekl do Szwecji, ktora to nie godzi sie na jego ekstradycje z obawy na przesladowanie go w Polsce na tle antysemickim
Dodano: 14  Marca  2018  15:17:52
~mosze
A czy to prawda ze wlascicielem sieci kin Helios jest znany kodorasta zydowskiego pochodzenia aaron szechter bardziej znany jako adam michnik, ten Sam ktorego ojciec ozjasz szechter zostal skazany w procesie łuckim za przestepstwo przeciwko panstwu polskiemu zagrozonemu kara wyzsza niz za zdrade, ten sam ktory nienawidzi Polski i wszystkiego co polskie? Czy moze ktos mnie upewnic w przekonaniu ze to wszystko prawda?
Dodano: 14  Marca  2018  13:32:20
~hhhj
to jest dyskryminacja ze wzgledu na płeć
Dodano: 14  Marca  2018  11:09:59
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe