Prowadził pod wpływem alkoholu

Image

Stalowowolscy policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę, który miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu niżańskiego posiadał sądowy zakaz poruszania się pojazdami, obowiązujący go do listopada 2020 roku. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Wczoraj po godz. 21, policjanci ze stalowowolskiej drogówki zatrzymali w Stalowej Woli na ul. Energetyków, kierowcę citroena. Podczas legitymowania okazało się, że 25-letni kierujący jest pod wyraźnym wpływem alkoholu.

Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,52 promila alkoholu w organizmie. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna złamał sądowy zakaz poruszania się pojazdami, który obowiązuje go do listopada 2020 roku.

Ponieważ pojazd, którym się poruszał, nie posiadał aktualnych badań technicznych, funkcjonariusze zatrzymali 25-latkowi dowód rejestracyjny pojazdu.

Mężczyzna odpowie przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ZEnEK

Znam tę osobę miała o wiele mniej niż jest tutaj napisane to jest pierwszą sprawą drugą sprawą policjanci którzy badali tę osobę alkomatem sami stwierdzili że nie wypił więcej niż 1 piwo.Ponieważ alkohol który spadał przy każdym badaniu o duże kwoty są tego dowodem.Po 2 żaden z policjantów nie powiedział tej osobie ani osobie która go odbierała że widać po nim wyraźność wpływy alkoholu na zachowanie oraz organizm.

~kirowca

Pismaku z gimbazy widoczny wplyw alkoholu jest jest powyzej promila, 0,52 masz po 1,5 piwa niedoczouny madralo

~kierowca

A czuc bylo od niego intensywna won alkoholu? Wąchali go?

~andrzej

Bandyta 0,5 promila. A wysiadł sam z auta czy musieli pomóc mu etatowcy ?

~yugi66

Moze trzeba dopuscic ponizej 0,5 promila jako dopuszcalna dawka bez kary.Powyzej juz byla by kara.Mysle ,ze wiekszosc kierowcow jest za tym.

~figa

Ale on nie wiedział ,ze ma alkohol w organizmie .