Wywiad z Witoldem Tutakiem

Image

Tym razem w naszej redakcji gościliśmy Witolda Tutaka, Naczelnika Wydziału Gospodarki Odpadami w Urzędzie Miasta, prywatnie pasjonata historii, miłośnika koni i jeździectwa…

Jako dziecko chciał być jak większość chłopców strażakiem, a nie urzędnikiem. Działał (i nadal działa) w OSP i konsekwentnie dążył do celu kształcąc się w tym kierunku, ale jak to w życiu bywa, skończył studia, poszedł na staż do magistratu i… tam już został. Skończył kolejne studia, rozwijał swoje umiejętności, zdobywał praktykę. Witold Tutak jest obecnie Naczelnikiem Wydziału Gospodarki Odpadami. Swoją pracę bardzo lubi, a że jest niezwykle sympatycznym i życzliwym urzędnikiem, jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Prywatnie mieszkańcy powiatu widują go podczas imprez patriotycznych, ludowych, zwłaszcza z udziałem koni, bo Witold Tutak jak nikt kocha konie. Swoją pasją zaraża innych. Corocznie organizuje również imprezę plenerową w miejscowości Obojna pt. „Konie naszą pasją”, podczas której obywa się szereg atrakcji takich jak: pokazy jazdy kawaleryjskiej, pokazy powożenia, skoki przez przeszkody, konkursy zręcznościowe.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu…

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~wow

Wow!

~Arabia

Witek super rozkręcił imprezę "Konie nasza pasja", która urosła do rangi wojewódzkiej. Wcześniej to mało kto przyjechałby na taką wioskę jak Obojna, a tak to super że coś się dzieje. O tym że Witold jest lubiany świadczy fakt,że na imprezy końskie przyjeżdżają ludzie konno z różnych stadnin i stowarzyszeń jadąc nawet ponad 100 km wierzchem, co ciekawe robią to za darmo. Nawet znalazły się pieniądze na ogrodzenie dużego pastwiska pod imprezę.
Gratulacje Witku.

~Statystyka

Panie Prezydencie ma pan świetnego naczelnika.Jest to właściwy człowiek na odpowiednim miejscu,który jeszcze wiele dobrego zrobi dla miasta.Proszę go docenić i zatrzymać za wszelką cenę, ponieważ ma dużo poważnych propozycji pracy.
Dziękuję.

~cccp

To nie psy to policja.

~zyta

Bardzo dużo psów bez opieki biega po St. Woli trudno wyjść z domu.

~Cpdkaw

@ hehe a jak masz powód narzekać na gospodarkę odpadami to narzekaj a co on ma ci pójść chałpę wybudować?

~hehe

Wszycy tacy dobrzy, empatyczni tylko dlaczeego nikt nic nie zrobi zeby szary obywatel mogl zyc na poziomie? To takie trudne?

~Olo

w tym, że płacę coraz więcej osobom spoza miasta pensje z moich podatków a mieszkańcy miasta wyjeżdżają za chlebem, paniał? bardziej łopatologicznie się nie da umiech

htk

Dobry życzliwy czlowiek. Oby takich wiecej

~tola

Faktycznie znam pana Witolda, to człowiek z empatią, niezwykle życzliwy dla ludzi z ujmującym sposobem bycia i uśmiechem dla każdego. Faktycznie społecznik z prawdziwego zdarzenia, starannie wykształcony i bardzo dobrze wychowany. Geny grzecznościowe aż nadto są uwidocznione w codziennym postępowaniu. Mamy nadzieję, że jesienią tego roku powalczy o stanowisko wójta w naszej gminie. Dość mamy niemrawego działacza pisowskiej ośmiornicy. Zatrzymał gminę w rozwoju przez te cztery lata! Czas na pana Witolda!

~atkins

Takich urzędniów nam potrzeba. Bo urzednik ma być dla człowieka, a nie starsze panie, które są złe że w ogóle człowiek w piciu kawy przeszkadza. odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscuumiech

~gość2

Bardzo przywiązany do tytułu służbowego

~Zorro

A musi być że stalowej? Przecież chłop wyraźnie mówi w filmie że z Obojni pochodzi, w czym masz problem?

~Olo

on nie jest ze Stalowej