Wywiad z Witoldem Tutakiem

Image

Tym razem w naszej redakcji gościliśmy Witolda Tutaka, Naczelnika Wydziału Gospodarki Odpadami w Urzędzie Miasta, prywatnie pasjonata historii, miłośnika koni i jeździectwa…

Jako dziecko chciał być jak większość chłopców strażakiem, a nie urzędnikiem. Działał (i nadal działa) w OSP i konsekwentnie dążył do celu kształcąc się w tym kierunku, ale jak to w życiu bywa, skończył studia, poszedł na staż do magistratu i… tam już został. Skończył kolejne studia, rozwijał swoje umiejętności, zdobywał praktykę. Witold Tutak jest obecnie Naczelnikiem Wydziału Gospodarki Odpadami. Swoją pracę bardzo lubi, a że jest niezwykle sympatycznym i życzliwym urzędnikiem, jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Prywatnie mieszkańcy powiatu widują go podczas imprez patriotycznych, ludowych, zwłaszcza z udziałem koni, bo Witold Tutak jak nikt kocha konie. Swoją pasją zaraża innych. Corocznie organizuje również imprezę plenerową w miejscowości Obojna pt. „Konie naszą pasją”, podczas której obywa się szereg atrakcji takich jak: pokazy jazdy kawaleryjskiej, pokazy powożenia, skoki przez przeszkody, konkursy zręcznościowe.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu…

Materiał videoKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.