Mapa zagrożeń w Nisku
Opublikowano: 7  Marca  2018

Niżańscy policjanci potwierdzili kolejne zgłoszenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyło ono przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Wólka. Wczoraj w południe, we wskazanym miejscu, policjanci zatrzymali do kontroli dwie osoby kierujące pojazdami, które za zbyt szybką jazdę straciły uprawnienia i zostały ukarane mandatami. Rekordzista miał 119 km na liczniku.

Do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa wpłynęło zgłoszenie o przekraczaniu prędkości w miejscowości Wólka w gminie Harasiuki. W ramach weryfikacji zgłoszenia we wskazane miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. W ciągu tylko jednej godziny, zatrzymane zostały dwie osoby, które nie stosowały się do ograniczenia prędkości 50 km/h. Obie jechały z prędkością ponad 100 km/h.

O godz. 11.30, zatrzymana została do kontroli drogowej kierująca citroenem. Mieszkanka Bukowiny miała na liczniku 114 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Na kierującą został nałożony mandat karny. Policjanci zatrzymali również jej prawo jazdy.

Kolejną zatrzymaną do kontroli osobą był kierowca audi. Mieszkaniec Zacisza jechał z prędkością 119 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy i nałożyli mandat karny.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa pozwala na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscach wskazanych przez mieszkańców regionu. W części interaktywnej pozwala zgłaszać przypadki zachowań czy sytuacji, które przeszkadzają mieszkańcom. Należy jednak pamiętać, że zgłoszenia te nie zastępują formalnego zawiadomienia Policji o przestępstwie.

Zachęcamy mieszkańców do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, która pozwoli wspólnie dbać o bezpieczeństwo na naszym terenie.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~xyz
Dzięki wyłączonej sygnalizacji na "górce" niektórzy kierowcy z RST po raz pierwszy w życiu musieli użyć mózgu na skrzyżowaniu, bo zabrakło magicznego światełka mówiącego czy może wjechać na skrzyżowanie.
Dodano: 8  Marca  2018  07:29:52
dzieki robotom i zwężeniu na energetyków niektórzy z RNI pierwszy raz w życiu jechali prawym pasem
Dodano: 7  Marca  2018  22:53:21
~Lucjan
rst jak nie widzi sygnalizatora to dopiero szok,jak dalej,co robić.
Dodano: 7  Marca  2018  18:14:24
~niżanka
Milicjant chcesz w łeb?
Dodano: 7  Marca  2018  15:05:49
~milicjant
Wszystcy kierowcy co maja rejestracje RNI to jest zagrozenie w ruchu drogowym!!!!!!!!!
Dodano: 7  Marca  2018  13:58:12
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe