Get Adobe Flash player

Pomogli mężczyźnie leżącemu na drodze
Opublikowano: 6  Marca  2018

Sporo szczęścia miał mężczyzna, który wczoraj wieczorem na ul. Torowej w Nisku stracił równowagę i upadł na jezdnię. Leżącego na drodze zauważyła przejeżdżająca tamtędy mieszkanka Racławic, która wezwała Policję. Mężczyzna był pijany.

Mężczyzna, któremu pomogli wczoraj wieczorem policjanci z Niska może mówić o dużym szczęściu. Po zmroku leżał na jezdni ul. Torowej. O mały włos, a zostałby potrącony przez samochód, mógł też stracić życie w wyniku wychłodzenia. Zauważyła go przejeżdżająca tą drogą kobieta. Początkowo myślała, że na jezdni leży jakieś zwierzę. Po chwili jednak zobaczyła, że to człowiek. Mężczyzna przewracał się i nie mógł utrzymać równowagi. Mieszkanka Racławic wezwała Policję.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że mężczyzna wracał z baru. Był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie mógł utrzymać się na nogach. Na ul. Torowej stracił równowagę i upadł na jezdnię.

Ponieważ mieszkającym samotnie mężczyzną nie miał się kto zaopiekować, policjanci przewieźli go do niżańskiej komendy, gdzie pozostał do wytrzeźwienia.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~ech te baby
no to chłopu pomogła,,,,
Dodano: 8  Marca  2018  13:10:27
~awer
I teraz pani dostanie wezwanie na policję, żeby złożyć zeznania.
Dodano: 6  Marca  2018  21:17:13
~aga
Bo to było zwierze typu BYDLAK
Dodano: 6  Marca  2018  13:02:51
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe