Get Adobe Flash player

Grzegorz Męciński… wrażliwy wojownik
Opublikowano: 6  Marca  2018

Grzegorz Męciński… człowiek, który w zanadrzu kryje wiele niespodzianek. Bo i kulom się nie kłania, i literaturą nie wzgardzi. Gdy trzeba jasno myślący polityki, gdy czas pozwala- bujający w chmurach poeta…

Na wywiad do naszego studia Grzegorz Męciński przyszedł w wojskowym mundurze, bo jako prezes Miejskiego Klubu Strzeleckiego „UR” fascynuje się historią i o minionych czasach, bohaterskich Polakach, bitwach, broni wie wszystko. To dla mieszkańców Stalowej Woli klub organizuje pikniki militarne, patriotyczne spotkania budząc wśród dzieci i młodzieży ducha polskości i miłości do Ojczyzny.

Nasz Gość stał już na scenie jako aktor, a z poezją na poważnie zaprzyjaźnił się jeszcze w szkole średniej. Pierwszy udział w konkursie literackim zakończył się dla niego jako nastolatka od razu sukcesem (3 miejsce w ówczesnym województwie tarnobrzeskim). Później doszły kolejne nagrody i wyróżnienia. Wciąż wydaje wiersze, tworzy więc nie tylko do szuflady, a w ślad za nim i jego żoną, która również pisze wiersze, już podążają córeczki…

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Grzegorzem Męcińskim. 


Komentarze
1 2 »

Strona: 1/2 Wyświetlaj po:

~mieszkaniec
Fajny pomysł,te wywiady to dobra rzecz, możemy poznać ciekawych ludzi ze Stalowej Woli i ich pasje, ludzi, którzy robią cos bezinteresownie dla miasta, a i tych których znamy ze słyszenia, ale niewiele o nich wiedzielismy tak naprawdę.Brawo Pani prowadząca, brawo Stalowe Miasto.
Dodano: 9  Marca  2018  07:29:18
~rolo
Dobrze że w ogóle są ludzie w Stalowej z pasją i coś robią .Tu akurat mamy radnego który może więcej . Ciekaw jestem z kim będzie następny wywiad ? Może poszukają osób które akurat nie są związane z polityką i władzami miasta . Bo waszym mieście trochę ciekawych osób jest , a niewiele o nich wiemy .
Dodano: 8  Marca  2018  11:40:45
Powiem krótko, wszyscy działacze🐷🐖 z PiS są do odstrzału. Wystarczy popatrzeć na zadłużenie Stalowej Woli. W mieście jest niesamowity brud, ale co tam miasto, mieszkańcy Oni się tylko liczą myślą że ich stołki są do emerytury.
Dodano: 8  Marca  2018  07:58:42
~Finetta
Utalentowany gościu.
Dodano: 7  Marca  2018  11:10:19
Mam podobne spostrzeżenia jak " widz".
Od razu mówię - nie jestem fanem Hausnera ale: patrząc na ten wywiad p.Męcińskiego to prawie cały dotyczy strzelectwa, poezji, aktorstwa i tego typu pasji.
Jeśli chodzi o realną pomoc i zaanagażowanie to:
"bycie radnym: - staram się pomagać ... działam w kilku komisjach.."
Praktycznie w dwóch zdaniach podsumował to co dla mieszkańców (przynajmniej dla mnie) najważniejsze. Szkoda.
Dodano: 7  Marca  2018  11:09:12
~Astelixus
obelixus
Starcie na jesiemi to będzie ale nie Hausner & Męciński tylko Męciński & toarzysze partijni PIS.
W JOW Mecińskiemu było łatwiej ale teraz ma marne szanse. Poprzednie wybory daly PIS 19 mandatow. Niestety tym razem ludzie juz sie nie dadzà nabrac na te populistyczne hasełka gloszone przez PIS
Dodano: 7  Marca  2018  10:50:22
~widz
Te wywiady to super sprawa. Możemy dużo się dowiedzieć o naszych radnych. proszę o więcej takich wywiadów.
Ps
Porównując wywiad HAUSNERA i jego działalność dla mieszkańców naszego miasta to MĘCIŃSKI wypadł blado!
Widać było nawet, że czytał z kartki, która później widać po jego prawicy.
Dodano: 6  Marca  2018  22:59:12
~marek
Te wywiady to najlepsza rzecz jaka jest ostatnio na tym portalu. Urocza młoda dziewczyna prowadząca i goście którzy ciekawie opowiadają o swoim życiu.Oby tak dalej.
Dodano: 6  Marca  2018  19:18:42
~JW23
Mam nadzieje ze imprez typu "Piknik Strzelecki" Panie Grzegorzu zorganizujecie więcej w tym roku. Możliwość postrzelania z prawdziwej broni dla mieszkańców naszego miasta to coś bardzo atrakcyjnego. Każdy prawdziwy facet marzy, aby potrzymać w ręku kij grzmiący, a poza piknikiem to nie ma takiej możliwości w naszym mieście.
Dodano: 6  Marca  2018  18:34:40
~Edward
Znam tego faceta, wspaniały człowiek, pełen pasji do historii i ludzi z nią związanych.
Dodano: 6  Marca  2018  18:22:08
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe