Daniel Hausner- człowiek oddany ubogim

Image

Jest wiceprezesem Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej i radnym miejskim co w sumie daje mu możliwość działania, a to lubi najbardziej. Krótko mówiąc: gdzie diabeł nie może… Hausnera pośle.

Dużo pracuje, ludzie chętnie się do niego zgłaszają, bo nigdy nie odmówi pomocy. Wydeptał już wiele ścieżek po urzędach i instytucjach, bo lubi sprawy doprowadzać do końca. Praca w PKPS to jego żywioł. To nie tylko odpowiedzialne, ale trudne zadanie, bo gdy pracuje się z osobami poszkodowanymi przez los, ubogimi trzeba okazać dużo taktu, empatii i zrozumienia i… mieć nerwy z żelaza.

Daniel Hausner nie mówi o sobie, wprost przeciwnie, woli wymieniać nazwiska tych, którzy pomagają przy rozładunku i rozdzielnictwie żywności, wspierają rzeczowo i finansowo. Tym też dziękuje na naszej antenie. Nierzadko do pracy zaprzęga rodzinę, przyjaciół i znajomych, a ci działają tak naprawdę na zasadzie wolontariatu. Jeśli stali pracownicy otrzymują jakieś wynagrodzenie, to na ogół raz w roku. Daniel Hausner w 2014 roku został wolontariuszem roku, ale tego wyróżnienia nie przyjmuje indywidualnie, lecz traktuje jako nagrodę dla wszystkich pracujących wolontariuszy.

Na naszej antenie opowiada jak wygląda praca w PKPS-ie, jak prowadzony jest rozładunek, jak wydawane są dary, gdzie pozyskiwane są środki na działalność.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video…

Materiał video

ObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~sami sobie

Wszyscy przy korytach myślą tylko sami o sobie i wzajemnie się popierają by trwać na stołkach. Tak jak niejaka Rafalska dostaje 70 tys.zł premii i dumnie informuje emerytów że tegoroczna podwyżka dla nich to 29 zł. A powiatowa Becia sama sobie przyznaje nagrodę 65 tys. zł. To jest ta biało-czerwona drużyna "dojnej zmiany". Weber niech drze się przed MDK: "Beata, beata, beata... Czy są jeszcze idioci którzy dają się na nich nabrać?

~zwyczajny

Pan Daniel na prezydenta
Nadberezny to już historia
historia kredytów i partactwa

~klawesyn 5

zgadzam się z przedmówcami w szeroko rozumianym samorządzie jest pan Hausner a potem dłuuuugo dłuugo nic wystarczy popatrzeć na to kto zasiada na stołkach w powiecie czy radzie miejskiejj sami partyjni cherubini ucacani miglance poubierani przez mocodawców w garnitury bezideowi kompletnie oderwani od rzeczywistości przyspawani niczym wieprzki do koryt - no bo jaka idea może przyświecać weberom zarzecznym sobierajom nawet lucek jest tylko klęcznikiem purpuratów - pan Hausner zasługuje na najwyższy szacunek i zauffanie to lokalny mąż stanu i w wyborach prezydenckich napewno byłby faworytem -dziękuję

~WHO

Hausner ma jedną zasadniczą wadę, nie umie wbrew partyjnej nomenklaturze w sposób merytoryczny dążyć do realizacji choćby cząstki jakiegoś zadania, o którym tak trąbią Kukiz-owcy. Kukiz daje zły przykład, myśli że jak wy-pyskuje komuś jego głupotę to ludzie go poprą... a bidak nie widzi, że z pieniędzy państwowych żyje i bogaci się już ponad 50% społeczeństwa. Kukiz wygra jak znowu jako naród zostaniemy zduszeni i rozgrabieni, pierwszy większy kryzys gospodarczy i wszystkie miernoty które chcą się dorabiać na władzy idą spać... jesteśmy zadłużeni, cokolwiek nie zrobimy mamy tylko jedna perspektywę. Spektakularny Upadek.

~Opornik

Przy Hausnerze nasi radni wraz z prezydentem Nadbereżny i jego Radni To kupa nieudaczników misiewiczow i nie wykształconych patalachow

~MKESZKANKA

I JESZCZE JEDNO.
WIDZIAŁAM I OBSERWOWAŁAM NASZYCH RADNYCH I MUSZE Z PRZYKROŚCIĄ STWIERDZIĆ ŻE TO JEST CHYBA JEDNA Z NAJGORSZYCH RAD W HISTORII STALOWEJ WOLI A PRZEŻYŁAM JUŻ 62 LATA.

~MIESZKANKA

DO SEJM
TO PRAWDA ZE PAN D. HAUSNER WSZYSTKO OSIĄGNĄŁ WŁASNA PRACĄ A WEBER, NADBEREŻNY CZY INNI RADNI PARTYJNI MAJĄ WSZYSTKO TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIĘKI PARTII. PRZYKŁADEM MOŻE BYĆ PAN RADNY DUREK CZY MĘCIŃSKI, TACY TYPOWI MISIEWICZE NIE PRZYNOSZĄCY W RADZIE NIC POŻYTECZNEGO. GLOSOWANIA WSZYSTKIE PRAWIE JEDNOGŁOŚNIE NO CZASAMI ZE 2 SPRZECIWY.

~sejm

Kto więcej zrobił dla lokalnego społeczeństwa? Weber czy Hausner?
Weber wszytko osiągnął dzięki partii a Hausner wszystko wypracowuje sobie sam i taka jest między nimi różnica

~Stalówek

Do he he:,,Pieniądze nie zmieniają ludzi.Ujawniają Ich prawdziwą naturę...""

~Grzes

Jako radny i społecznik pan Hausner jak makbardziej ale to nie jest osoba odpowiednia na stanowisko prezydenta. Wydaje mi się ze pan Daniel jako juz dobrze znany radny powinien wystartowac do sejmiku a to otworzy mu dobra drogę do sejmu w 2019 roku.

~Ula

Na prezydenta? Bez przesady.

~Córka Rybaka

Zadzwonił do mnie miły facet z IPSOS i zapytał czy wezmę udział w ankiecie na temat preferencji politycznych Polaków. Zgodziłam się licząc że przyczynię się do zmniejszenia poparcia dla PiSu. Pierwsze pytanie było: - Ile ma pani lat? Niechętnie ale odpowiedziałam. Pytanie drugie: -Jakie ma pani wykształcenie? Odpowiedziałam że wyższe uniwersyteckie. I tu skończyły się już pytania. Pan stwierdził, że nie spełniam warunków uczestnictwa w ankiecie. Szybko podziękował i wyłączył się. No cóż, chyba już wszystko jasne skąd biorą się te podawane liczby poparcia dla tej partii.

~alfa

Tak trzymać,Daniel na prezydenta St.Woli

manukun

Kawał dobrej roboty o właściwym człowieku na właściwym miejscu. Tymczasem funkcjonariusze partyjni ujadają!

~wiesia

oby nie poszedł wyżej bo na dole go stracimy a na górze on się zatraci w tych układach, układzikach i będzie tylko maszynką do głosowania w tym bagnie.

~cenzura

hip hip hurra, hip hip hurra, hip hip hurra. Niech żyje nam radny. Najlepszy pod słońcem.

~Disko

Pan Daniel ma głos podobny do Zenka Martyniuka

~Denmark

Myśle ze będzie dobrym prezydentem w porównaniu do obecnego Nadbereznego i jego stańczyka to jest ideałem . Pamietajmy o tym w najbliższych wyborach . A zapomnijmy o tych pisowskich dziadach a co nie których nawet nie mających szkół

~Kupidyn

Komentarze są moderowane i nie ma bluzgów. I bardzo dobrze. Pozdrowienia dla ślicznej redaktorki ;)

~ana

Serdecznie Pana pozdrawiam. Uczciwy porządny człowiek.

~winetu

jest mleko uth % i kasza jaglana haha smiech2 w sosie pomidorowym

~hehe

no i brawa dla cenzury...

~hehe

A ja uwazam ze ten pan lnsuje sie jak tylko moze i gdzie tylko moze, nie twierdze ze jest zlym czlowiekiem, ale to jego sciezka do kariery poprzez empatie az do zupelnego populizmu. Wypromuje sie i stanie sie taki sam jak kazdy ktory dorwal sie do koryta, pieniadze zmieniaja ludzi...

ami-gami

Czy ten Pan ma samych zwolenników w Stalowej Woli?

~vox

To może go na prezydenta STW ?

~KasiaP

Daniel to super Gość umiech Jest naprawde dobrym człowiekiem

~Kolega z RM

Nawet ładnie Daniel mówił. ;)

~loto

Trzeba cenić ludzi mających empatię, to rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Takim widać jest pan radny Hausner, dlatego przed tym panem czapki z głów. Nie wiem czy pan radny chciałby się ubiegać o mandat na Wiejskiej, tam jak widać panuje Sodomma Gomora! Należą się mu podziękowania i uznanie bowiem wielu może liczyć na tego jednego z pośród wielu radnych! A tak na marginesie, może redakcja by pokusiła się o przeprowadzenie sondażu wśród naszych wybrańców(w mieście, gminach i powiecie także)jaką to hojnością i na czyją rzecz wykazali się w minionym 2017 roku? Po prostu ile i komu przekazali swojej pomocy z udokumentowaniem jej oczywiście? Oby się nie okazało, że tylko takim był radny Hausner...

~tutejsza

Panie Danielu wspaniale. Dobry człowiek, umie z ludźmi rozmawiać i bardzo pomagać. Niech pan nie ryzygnuje ze swojej pracy. Super.

~raczek

Ten gość ma w klapie Kukiza i dlatego jest oddany obywatelom jak każdy Kukizowiec .