Daniel Hausner- człowiek oddany ubogim

Image

Jest wiceprezesem Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej i radnym miejskim co w sumie daje mu możliwość działania, a to lubi najbardziej. Krótko mówiąc: gdzie diabeł nie może… Hausnera pośle.

Dużo pracuje, ludzie chętnie się do niego zgłaszają, bo nigdy nie odmówi pomocy. Wydeptał już wiele ścieżek po urzędach i instytucjach, bo lubi sprawy doprowadzać do końca. Praca w PKPS to jego żywioł. To nie tylko odpowiedzialne, ale trudne zadanie, bo gdy pracuje się z osobami poszkodowanymi przez los, ubogimi trzeba okazać dużo taktu, empatii i zrozumienia i… mieć nerwy z żelaza.

Daniel Hausner nie mówi o sobie, wprost przeciwnie, woli wymieniać nazwiska tych, którzy pomagają przy rozładunku i rozdzielnictwie żywności, wspierają rzeczowo i finansowo. Tym też dziękuje na naszej antenie. Nierzadko do pracy zaprzęga rodzinę, przyjaciół i znajomych, a ci działają tak naprawdę na zasadzie wolontariatu. Jeśli stali pracownicy otrzymują jakieś wynagrodzenie, to na ogół raz w roku. Daniel Hausner w 2014 roku został wolontariuszem roku, ale tego wyróżnienia nie przyjmuje indywidualnie, lecz traktuje jako nagrodę dla wszystkich pracujących wolontariuszy.

Na naszej antenie opowiada jak wygląda praca w PKPS-ie, jak prowadzony jest rozładunek, jak wydawane są dary, gdzie pozyskiwane są środki na działalność.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video…

Materiał video

ObrazekObrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~sami sobie

Wszyscy przy korytach myślą tylko sami o sobie i wzajemnie się popierają by trwać na stołkach. Tak jak niejaka Rafalska dostaje 70 tys.zł premii i dumnie informuje emerytów że tegoroczna podwyżka dla nich to 29 zł. A powiatowa Becia sama sobie przyznaje nagrodę 65 tys. zł. To jest ta biało-czerwona drużyna "dojnej zmiany". Weber niech drze się przed MDK: "Beata, beata, beata... Czy są jeszcze idioci którzy dają się na nich nabrać?

~zwyczajny

Pan Daniel na prezydenta
Nadberezny to już historia
historia kredytów i partactwa

~klawesyn 5

zgadzam się z przedmówcami w szeroko rozumianym samorządzie jest pan Hausner a potem dłuuuugo dłuugo nic wystarczy popatrzeć na to kto zasiada na stołkach w powiecie czy radzie miejskiejj sami partyjni cherubini ucacani miglance poubierani przez mocodawców w garnitury bezideowi kompletnie oderwani od rzeczywistości przyspawani niczym wieprzki do koryt - no bo jaka idea może przyświecać weberom zarzecznym sobierajom nawet lucek jest tylko klęcznikiem purpuratów - pan Hausner zasługuje na najwyższy szacunek i zauffanie to lokalny mąż stanu i w wyborach prezydenckich napewno byłby faworytem -dziękuję

~WHO

Hausner ma jedną zasadniczą wadę, nie umie wbrew partyjnej nomenklaturze w sposób merytoryczny dążyć do realizacji choćby cząstki jakiegoś zadania, o którym tak trąbią Kukiz-owcy. Kukiz daje zły przykład, myśli że jak wy-pyskuje komuś jego głupotę to ludzie go poprą... a bidak nie widzi, że z pieniędzy państwowych żyje i bogaci się już ponad 50% społeczeństwa. Kukiz wygra jak znowu jako naród zostaniemy zduszeni i rozgrabieni, pierwszy większy kryzys gospodarczy i wszystkie miernoty które chcą się dorabiać na władzy idą spać... jesteśmy zadłużeni, cokolwiek nie zrobimy mamy tylko jedna perspektywę. Spektakularny Upadek.

~Opornik

Przy Hausnerze nasi radni wraz z prezydentem Nadbereżny i jego Radni To kupa nieudaczników misiewiczow i nie wykształconych patalachow

~MKESZKANKA

I JESZCZE JEDNO.
WIDZIAŁAM I OBSERWOWAŁAM NASZYCH RADNYCH I MUSZE Z PRZYKROŚCIĄ STWIERDZIĆ ŻE TO JEST CHYBA JEDNA Z NAJGORSZYCH RAD W HISTORII STALOWEJ WOLI A PRZEŻYŁAM JUŻ 62 LATA.

~MIESZKANKA

DO SEJM
TO PRAWDA ZE PAN D. HAUSNER WSZYSTKO OSIĄGNĄŁ WŁASNA PRACĄ A WEBER, NADBEREŻNY CZY INNI RADNI PARTYJNI MAJĄ WSZYSTKO TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIĘKI PARTII. PRZYKŁADEM MOŻE BYĆ PAN RADNY DUREK CZY MĘCIŃSKI, TACY TYPOWI MISIEWICZE NIE PRZYNOSZĄCY W RADZIE NIC POŻYTECZNEGO. GLOSOWANIA WSZYSTKIE PRAWIE JEDNOGŁOŚNIE NO CZASAMI ZE 2 SPRZECIWY.

~sejm

Kto więcej zrobił dla lokalnego społeczeństwa? Weber czy Hausner?
Weber wszytko osiągnął dzięki partii a Hausner wszystko wypracowuje sobie sam i taka jest między nimi różnica

~Stalówek

Do he he:,,Pieniądze nie zmieniają ludzi.Ujawniają Ich prawdziwą naturę...""

~Grzes

Jako radny i społecznik pan Hausner jak makbardziej ale to nie jest osoba odpowiednia na stanowisko prezydenta. Wydaje mi się ze pan Daniel jako juz dobrze znany radny powinien wystartowac do sejmiku a to otworzy mu dobra drogę do sejmu w 2019 roku.

~Ula

Na prezydenta? Bez przesady.

~Córka Rybaka

Zadzwonił do mnie miły facet z IPSOS i zapytał czy wezmę udział w ankiecie na temat preferencji politycznych Polaków. Zgodziłam się licząc że przyczynię się do zmniejszenia poparcia dla PiSu. Pierwsze pytanie było: - Ile ma pani lat? Niechętnie ale odpowiedziałam. Pytanie drugie: -Jakie ma pani wykształcenie? Odpowiedziałam że wyższe uniwersyteckie. I tu skończyły się już pytania. Pan stwierdził, że nie spełniam warunków uczestnictwa w ankiecie. Szybko podziękował i wyłączył się. No cóż, chyba już wszystko jasne skąd biorą się te podawane liczby poparcia dla tej partii.

~alfa

Tak trzymać,Daniel na prezydenta St.Woli

manukun

Kawał dobrej roboty o właściwym człowieku na właściwym miejscu. Tymczasem funkcjonariusze partyjni ujadają!

~wiesia

oby nie poszedł wyżej bo na dole go stracimy a na górze on się zatraci w tych układach, układzikach i będzie tylko maszynką do głosowania w tym bagnie.

~cenzura

hip hip hurra, hip hip hurra, hip hip hurra. Niech żyje nam radny. Najlepszy pod słońcem.

~Disko

Pan Daniel ma głos podobny do Zenka Martyniuka

~Denmark

Myśle ze będzie dobrym prezydentem w porównaniu do obecnego Nadbereznego i jego stańczyka to jest ideałem . Pamietajmy o tym w najbliższych wyborach . A zapomnijmy o tych pisowskich dziadach a co nie których nawet nie mających szkół

~Kupidyn

Komentarze są moderowane i nie ma bluzgów. I bardzo dobrze. Pozdrowienia dla ślicznej redaktorki ;)

~ana

Serdecznie Pana pozdrawiam. Uczciwy porządny człowiek.

~winetu

jest mleko uth % i kasza jaglana haha smiech2 w sosie pomidorowym

~hehe

no i brawa dla cenzury...

~hehe

A ja uwazam ze ten pan lnsuje sie jak tylko moze i gdzie tylko moze, nie twierdze ze jest zlym czlowiekiem, ale to jego sciezka do kariery poprzez empatie az do zupelnego populizmu. Wypromuje sie i stanie sie taki sam jak kazdy ktory dorwal sie do koryta, pieniadze zmieniaja ludzi...

ami-gami

Czy ten Pan ma samych zwolenników w Stalowej Woli?

~vox

To może go na prezydenta STW ?

~KasiaP

Daniel to super Gość umiech Jest naprawde dobrym człowiekiem

~Kolega z RM

Nawet ładnie Daniel mówił. ;)

~loto

Trzeba cenić ludzi mających empatię, to rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Takim widać jest pan radny Hausner, dlatego przed tym panem czapki z głów. Nie wiem czy pan radny chciałby się ubiegać o mandat na Wiejskiej, tam jak widać panuje Sodomma Gomora! Należą się mu podziękowania i uznanie bowiem wielu może liczyć na tego jednego z pośród wielu radnych! A tak na marginesie, może redakcja by pokusiła się o przeprowadzenie sondażu wśród naszych wybrańców(w mieście, gminach i powiecie także)jaką to hojnością i na czyją rzecz wykazali się w minionym 2017 roku? Po prostu ile i komu przekazali swojej pomocy z udokumentowaniem jej oczywiście? Oby się nie okazało, że tylko takim był radny Hausner...

~tutejsza

Panie Danielu wspaniale. Dobry człowiek, umie z ludźmi rozmawiać i bardzo pomagać. Niech pan nie ryzygnuje ze swojej pracy. Super.

~raczek

Ten gość ma w klapie Kukiza i dlatego jest oddany obywatelom jak każdy Kukizowiec .