Daniel Hausner- człowiek oddany ubogim

Opublikowano: 25  Lutego  2018

Jest wiceprezesem Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej i radnym miejskim co w sumie daje mu możliwość działania, a to lubi najbardziej. Krótko mówiąc: gdzie diabeł nie może… Hausnera pośle.

Dużo pracuje, ludzie chętnie się do niego zgłaszają, bo nigdy nie odmówi pomocy. Wydeptał już wiele ścieżek po urzędach i instytucjach, bo lubi sprawy doprowadzać do końca. Praca w PKPS to jego żywioł. To nie tylko odpowiedzialne, ale trudne zadanie, bo gdy pracuje się z osobami poszkodowanymi przez los, ubogimi trzeba okazać dużo taktu, empatii i zrozumienia i… mieć nerwy z żelaza.

Daniel Hausner nie mówi o sobie, wprost przeciwnie, woli wymieniać nazwiska tych, którzy pomagają przy rozładunku i rozdzielnictwie żywności, wspierają rzeczowo i finansowo. Tym też dziękuje na naszej antenie. Nierzadko do pracy zaprzęga rodzinę, przyjaciół i znajomych, a ci działają tak naprawdę na zasadzie wolontariatu. Jeśli stali pracownicy otrzymują jakieś wynagrodzenie, to na ogół raz w roku. Daniel Hausner w 2014 roku został wolontariuszem roku, ale tego wyróżnienia nie przyjmuje indywidualnie, lecz traktuje jako nagrodę dla wszystkich pracujących wolontariuszy.

Na naszej antenie opowiada jak wygląda praca w PKPS-ie, jak prowadzony jest rozładunek, jak wydawane są dary, gdzie pozyskiwane są środki na działalność.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video…

ObrazekObrazek

 


Komentarze
1 2 »

Strona: 1/2 Wyświetlaj po:

~sami sobie
Wszyscy przy korytach myślą tylko sami o sobie i wzajemnie się popierają by trwać na stołkach. Tak jak niejaka Rafalska dostaje 70 tys.zł premii i dumnie informuje emerytów że tegoroczna podwyżka dla nich to 29 zł. A powiatowa Becia sama sobie przyznaje nagrodę 65 tys. zł. To jest ta biało-czerwona drużyna "dojnej zmiany". Weber niech drze się przed MDK: "Beata, beata, beata... Czy są jeszcze idioci którzy dają się na nich nabrać?
Dodano: 28  Lutego  2018  18:54:29
~zwyczajny
Pan Daniel na prezydenta
Nadberezny to już historia
historia kredytów i partactwa
Dodano: 28  Lutego  2018  15:50:49
~klawesyn 5
zgadzam się z przedmówcami w szeroko rozumianym samorządzie jest pan Hausner a potem dłuuuugo dłuugo nic wystarczy popatrzeć na to kto zasiada na stołkach w powiecie czy radzie miejskiejj sami partyjni cherubini ucacani miglance poubierani przez mocodawców w garnitury bezideowi kompletnie oderwani od rzeczywistości przyspawani niczym wieprzki do koryt - no bo jaka idea może przyświecać weberom zarzecznym sobierajom nawet lucek jest tylko klęcznikiem purpuratów - pan Hausner zasługuje na najwyższy szacunek i zauffanie to lokalny mąż stanu i w wyborach prezydenckich napewno byłby faworytem -dziękuję
Dodano: 28  Lutego  2018  11:39:26
~WHO
Hausner ma jedną zasadniczą wadę, nie umie wbrew partyjnej nomenklaturze w sposób merytoryczny dążyć do realizacji choćby cząstki jakiegoś zadania, o którym tak trąbią Kukiz-owcy. Kukiz daje zły przykład, myśli że jak wy-pyskuje komuś jego głupotę to ludzie go poprą... a bidak nie widzi, że z pieniędzy państwowych żyje i bogaci się już ponad 50% społeczeństwa. Kukiz wygra jak znowu jako naród zostaniemy zduszeni i rozgrabieni, pierwszy większy kryzys gospodarczy i wszystkie miernoty które chcą się dorabiać na władzy idą spać... jesteśmy zadłużeni, cokolwiek nie zrobimy mamy tylko jedna perspektywę. Spektakularny Upadek.
Dodano: 28  Lutego  2018  11:26:47
~Opornik
Przy Hausnerze nasi radni wraz z prezydentem Nadbereżny i jego Radni To kupa nieudaczników misiewiczow i nie wykształconych patalachow
Dodano: 28  Lutego  2018  09:34:32
~MKESZKANKA
I JESZCZE JEDNO.
WIDZIAŁAM I OBSERWOWAŁAM NASZYCH RADNYCH I MUSZE Z PRZYKROŚCIĄ STWIERDZIĆ ŻE TO JEST CHYBA JEDNA Z NAJGORSZYCH RAD W HISTORII STALOWEJ WOLI A PRZEŻYŁAM JUŻ 62 LATA.
Dodano: 27  Lutego  2018  13:51:37
~MIESZKANKA
DO SEJM
TO PRAWDA ZE PAN D. HAUSNER WSZYSTKO OSIĄGNĄŁ WŁASNA PRACĄ A WEBER, NADBEREŻNY CZY INNI RADNI PARTYJNI MAJĄ WSZYSTKO TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIĘKI PARTII. PRZYKŁADEM MOŻE BYĆ PAN RADNY DUREK CZY MĘCIŃSKI, TACY TYPOWI MISIEWICZE NIE PRZYNOSZĄCY W RADZIE NIC POŻYTECZNEGO. GLOSOWANIA WSZYSTKIE PRAWIE JEDNOGŁOŚNIE NO CZASAMI ZE 2 SPRZECIWY.
Dodano: 27  Lutego  2018  13:48:50
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe