16-latek miał przy sobie narkotyki

Image

Policjanci zatrzymali 16-latka z powiatu janowskiego, który miał przy sobie narkotyki. Zaledwie miesiąc temu, w trakcie interwencji w jego domu, funkcjonariusze znaleźli narkotyki w jego plecaku. W Nisku został zatrzymany, gdy wysiadł z autobusu. Za posiadanie środków odurzających ponownie stanie przed sądem rodzinnym.

Niżańscy policjanci uzyskali informację, że podróżujący autobusem nastolatek, może mieć przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze czekali na młodego mężczyznę. Został zatrzymany wczoraj rano na przystanku, gdy wysiadał z autobusu. 16-latek z powiatu janowskiego w kieszeni kurtki miał 3 woreczki z białym proszkiem. W trakcie przeszukania na komendzie, spod bielizny wyciągnął jeszcze woreczek z suszem.

Funkcjonariusze testerem narkotykowym sprawdzili zabezpieczone substancje. W obu przypadkach badanie wykazało obecność środków zakazanych.

Policjanci ustalili, że 16-latek w ubiegłym miesiącu został zatrzymany za posiadanie narkotyków w miejscu swojego zatrzymania. Informację o tym zdarzeniu znajdziesz na stronie Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim.

Nastolatek ponownie stanie przed sądem rodzinnym za posiadanie narkotyków.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
koliii

I tak mu nie nie zrobią bo młody. Poprawczak na 2 lata ooooo już się boją.

~staś i nel

a ciekawe kiedy policja zainteresuje się rodzinką "M" z Rozwadowa, tam handelek kwitnie;)

~alfa

młodzi i nie tylko zamiast alkoholu wolą walnąć narkotyk,pieniądze tracą dodatkowo u bukmacherów/wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy ile dają dzieciom na przetracenie/. Zarabiająca młodzież przegrywa potężne pieniądze u bukmacherów.Komputery, narkotyki i bukmacherzy oraz tanie piwo wyczyściło orliki z młodzieży. Niestety prawda jest taka,że na palcach ręki policzysz chłopaków, którzy nie jarają, nie piją. Nie pomogą żadne programy,akcje policji-młodzież robi tak jak jej wiatr najlepiej do życia przywiewa.

~Pocisk

Do hutnik i puzona poco debile podpisujecie się za kogoś takie coty jak wy powinno się w Lasek przejechać w wiadomym celu ale i przychodzi czas pamiętajcie że nie jesteście anonimowi tyle w temacie

~hehe

Przez jakas kurwe ktora doniosla chlopak bedzie miec zmarnowany start w dorosle zycie, brawo milicja łapiaca dzieciakow, sukces wpadł hurtownik normalnie

~Os hutnik

Skontrolować całe zarzecze tam jest dziadostwa w brud

~DayWeed

To jest właśnie kraj sto lat za murzynami zielsko powinno być legalne jakoś nie słychać o ofiarach śmiertelnych , no ale cóż . A co do mefedronu i innego tego typu badziewie za kraty i wysoka grzywna. To guano niszczy młodzież , a dilerów parających się tym powinno się wieszać w wzdłuż ulic na przestroge.

~kris35

Stworzenie krat wokół 16 latka jest jedynym skutecznym ostrzeżeniem na przyszłość. A dalej niech decyduje sam o swoim krajobrazie .

~janka

Nisko zaopatruje sie na os,hutnik w stalowej woli

~Takataka

Wow! Normalnie niesamowity news. smiech2

Licht

Teraz młodzież jest zestresowana, więc musi się zaciągnąć.
Co w tym dziwnego ?
Ale to wina społeczeństwa... przywrócenie 8-letniej podstawówki, brak pracy, bieda, brak perspektyw.

~Puzonek

W Zarzeczu cesji i handlujo

~takie tam

odnośnie przestępstw narkotykowych (tzw.dilerka)nie powinno być żadnej granicy wiekowej co do osądzania.przecież taki śpik dobrze wie ze robi to dla zysku.a w sądzie rodzinnym dostanie co najwyżej kuratora i może dalej pokazywać fuck,a .

~Marta

Matko bosko Sagatosko i święty Lucjuszu geniuszu. Toż to nie może tak być, żeby te gnoje Ćpoły te marychuane i inne dopalacze, zróbcie coś z tym.

~do lolkowa

Na palcach jednej ręki można wyliczyć młodych którzy nie ćpają na moim osiedlu, reszta przynajmniej okazyjnie ćpa. Skąd mają prochy jak nie od takich przybyszów z daleka których policja w Nisku jeszcze nie zna.

~lolkowa

W ubiegłym miesiącu został zatrzymany za posiadanie ,,,,,i co ,,i nic ,dalej posiada a może i rozprowadza ,tak nigdy nie wytępimy narkomanii.

~yhy

To nie ORMO w autobusie było, a nasze WOT.

madras

CYTAT
"Policjanci ustalili, że 16-latek w ubiegłym miesiącu został zatrzymany za posiadanie narkotyków w miejscu swojego zatrzymania"


Tak to jest jak się robi kopiuj-wklej bez czytania.

maszynista

ORMO tez jezdzi autobusami,młody nie wiedział o tym.

~cab...

następna gnida społeczna a w przyszłości potencjalny morderca ...
WYRWAĆ CHWASTA !!!

~Bartek

"Policjanci ustalili, że 16-latek w ubiegłym miesiącu został zatrzymany za posiadanie narkotyków w miejscu swojego zatrzymania"
A mieszkał w miejscu zamieszkania