Aresztowani za kradzież rowerów

Image

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali dwóch cudzoziemców, którzy skradli trzy rowery mieszkańcom naszego miasta. Skradzione mienie odzyskano. Decyzją stalowowolskiego sądu dwaj 32-latkowie z Ukrainy zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Policjanci sprawdzają, czy aresztowani mężczyźni nie mają na swoim koncie innych podobnych przestępstw.

Kilka dni temu oficer dyżurny stalowowolskiej komendy tuż przed godz. 2 w nocy otrzymał telefoniczną informację od mieszkańca naszego miasta, że samochodem marki Volkswagen Sharan w kierunku Niska przemieszczają się dwaj mężczyźni, którzy przed chwilą ukradli rowery w jednym z bloków przy alejach Jana Pawła II.

Policjanci niezwłocznie udali się w ten rejon i na alejach Jana Pawła II zatrzymali volkswagena. Autem jechali dwaj obywatele Ukrainy w wieku 32 lat. W tylnej części auta policjanci zauważyli leżące trzy rowery. Po sprawdzeniu okazało się, że przed chwilą zostały one skradzione z klatki schodowej jednego z bloków przy alejach Jana Pawła II. Wartość skradzionych jednośladów właściciele oszacowali na ponad 3 tysiące złotych.

Policjanci zatrzymali obu cudzoziemców w policyjnym areszcie. Na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy przedstawili zatrzymanym trzy zarzuty kradzieży. Policjanci wraz z prokuratorem wnioskowali do sądu o zastosowanie wobec dwóch cudzoziemców środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Sąd przychylił się do wniosku i obu mężczyzn tymczasowo aresztował na okres trzech miesięcy. Obecnie policjanci sprawdzają, czy aresztowani mężczyźni mają na swoim koncie innych podobnych przestępstw. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~rolo

Chriss - jak to nie oddali , przecież mamy dopłaty z unii . Sprawiedliwość dziejowa to będzie wtedy jak napadniemy niemców i będziemy ich okupować umiech. Jest szansa trzeba tylko poczekać aż uchodzcy zaczną w Niemczech "dżihad", a my wtedy poratujemy ich jak Związek Radziecki 17 września wkraczając na tereny niemieckie .

~chriss

@rolo

Nie zapominajmy o pełnym wymiarze "koła" o którym wspominasz - kiedyś to niemieccy naziści przyszli i okradali Polskę. Do dziś nie oddali tego co zabrali!

~rolo

Jak to fajnie się koło zamyka , kiedyś Niemcom polak kradł wszystko - teraz na kradzieże przyjeżdżają do polski ukraińcy . Taki łańcuch pokarmowy umiech.

~rolo

Jak to fajnie się koło zamyka , kiedyś Niemcom polak kradł wszystko - teraz na kradzieże przyjeżdżają do polski ukraińcy . Taki łańcuch pokarmowy umiech.

Mariusz77

Do wora i do jeziora .

~Cześć

Upaincy chazarzy ciapaki templariusz reaktywowal się nadciąga wielki sztorm

~hart

Ukrainskie bladzie,zamiast walczyc o wolnosc wlasnego kraju to sie byki bujaja po miescie,nic dziwnego ze ten narod byl od zawsze w dupe ruchany

~ghfg

A to nie tych dwóch gagatków co ostatnio był filmik na którymś portalu jak wynoszą rowery z klatki?

~Mieszkaniec

Dlaczego mam się wstydzić za Polaków,ktorzy robią syf za granicą? 2-och złodziei z Ukrainy i rzutuje na cały ich naród. Niech poniosą konsekwencje finansowe i deportowac bez możliwości ponownego wjazdu na teren Polski. Tak samo z Polakami na zachodzie,karac i wywalać jak nie potrafi zachowywać się kulturalnie.Takie konsekwencje oddzielamy by "ziarna od plew". Zakłady karne powinny być karne a nie wypoczynkowe- młot i tłuc kamienie na drogi.Czy taki system nie był by bardziej pouczający a przy tym korzystniejszy?

~28:0

Niech PiS ściągnie jeszcze 2 miliony braci po mieczu Kaczyńskiego ! by żyło się lepiej umiech

~Marian

Gonić banderowskie ścierwo z naszego kraju !!!!

e2rds

Oczywiście samochód jako narzędzie służące do przestępstwa winien podlegać konfiskacie.

~łysy

Dziś rower jutro Twoja żona !

Zdaje sobie sprawę ilu Polaków jest za granicą i nasz naród powinien się za to wstydzić!

~stalowa

do @marcin.so - pniak pod hutą? Dzieciaku. Kiedyś przynajmniej chlali za swoje, a teraz chlają za moje. Władza przyzwala na niepłacenie czynszów mówiąc, że i tak niepłacących nie eksmitują. Bo niby nie mają gdzie. Patologia czeka na 500+, a nowe mieszkania rozdają według uznania władz. Toż to szok, jak mówi poseł. Piszesz do kogoś "pacanie", jednocześnie pouczając. Dobry jesteś.

~33dd

też mi nowina

marcin.so

łysy, tak samo mówią w Anglii, Niemczech, Norwegii itd. i mają na myśli Polaków! To jest wg Ciebie OK? Ogarnij się pacanie i nie pisz głupot bo będą o Tobie na świecie pisać jak o debilach co w Anglii Polaków trepowali. Nie nazywaj też nikogo ścierwem bo ktoś naszych rodaków za granicą też tak może nazywać...
Jak to jest "dawna Stalowa Wola" ? Codziennie po 15:00 chlanie na pniaku pod hutą ? To ja podziękuje. Wolę obecną.

~bartekd

mirek
potwierdzam też pracuje z ukraincami i nic dobrego o nich nie mogę powiedzieć
dziwne jest dla mnie to ze tylko 3 rowery ukradli i uciekali , może coś jeszcze wiecej mieli na sumieniu

~mirek

swego czasu pracowałem z ukraincami i nic dobrego nie moge o nich powiedziec nie moge
zamiast robic chodzili i szukali bóg jeden wie czego i kogo
to jest moja opinia i moje zdanie bo widziałem na własne oczy

co do tego artykułu to nie tylko w stw ale i w innych miastach dzieje sie to samo
ludzie czy to w stw czy w innych miastach tez maja dosc bo co za duzo to niezdrowo
Mieszkaniec zgadza sie to na nasz koszt , mozna zlicytowac auto na zapłate za areszt
czy to polak czy ukrainiec czy inna narodowosc ale kasa musi sie zgadzac tyle w temacie

~Mieszkaniec

zlicytowac samochód,oddekegowac i pozbawić możliwości ponownego wjazdu na teren RP.3 m-ce na koszt podatnika?

pl2

łysy: daj sobie na wstrzymanie. Jakby to Polacy ukradli to według Ciebie wszystko byłoby w porządku? Tak jak my wyjeżdżamy na zachód w celu zarobku, tak do nas będą przyjeżdżać m.in z Ukrainy do pracy. A że wśród nich będzie trochę elementu patologiczne to normalna rzec. Przecież my też na zachód trochę "wysłaliśmy" naszej patologii..

~łysy

Chłopaki trzeba dzialac, niech to scierwo zacznie się bać tu przyjeżdżać. Za dużo tego zaczyna lazic po naszym mieście. Trzeba przywrocic dawna Stalowa Wole !