Stalowowolanie w Korei

Image

19 lutego 2018 roku polska drużyna skoczków po raz pierwszy w historii stanęła na podium podczas zimowej olimpiady. W Pyeong Chang dopingowali ich mieszkańcy Stalowej Woli…

Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Kamil Stoch wywalczyli brązowy medal. Nigdy wcześniej nie odnieśliśmy takiego sukcesu, jeśli chodzi o rywalizację drużynową. Jest to ogromny sukces dla Polski, zwłaszcza, że jedyne krążki, które zdobyli reprezentanci naszego kraju nie są zbyt liczne (jedyny medal do tej pory i to złoty wywalczył Kamil Stoch na dużej skoczni).

Na trybunach wypatrzyliśmy dziś mieszkańców Stalowej Woli, którzy przybyli na skocznię dopingować naszą drużynę. Ze sobą przywieźli transparent w biało czerwonych barwach z napisem Stalowa Wola.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~STALÓWKA

@ gaugan, cieciu analfabeto ja na twoim miejscu bardzo cichutko bym siedział z twoim poziomem pisania. Byłem na skokach niedawno w ZAKOPANYM i bardzo zazdrościłem BOJANOWI , KRZESZOWI NAD SANEM czy RUDNIKOWI NAD SANEM. Bo takie nazwy miejscowości czytałem na flagach a żaden kibic patriota z naszego miasta nie przyjechał z flagą POLSKI i promocją naszego miasta [ poprzez wypisanie nazwy na tej fladze STALOWA WOLA]. Przy okazji kiedy spiker zawodów ogłosił że jest z nami PAN PREZYDENT DOKTOR ANDRZEJ DUDA kibice płakali z radości i emocji. Od tego roku już nigdy nie opuszczę żadnych zawodów PUCHARU ŚWIATA w ZAKOPANYM bo to największe przeżycie dla każdego kibica. A ten ''gaugan'' to na pewno nawet szkoły podstawowej nie skończył dlatego tak się kompromituje i ośmiesza.

~STALÓWKA

Sensacja na olimpiadzie w KOREI POŁUDNIOWEJ patriota z naszego miasta niejaki ''mieszkaniec'' będąc obecnie poza POLSKA zjawił się na skokach narciarskich z flagą POLSKI i promującym nasze miasto na całym świecie. Już nie możemy się doczekać na powrót tego największego wizjonera na cały świat bo brakuje mi jego bardzo inteligentnych komentarzy.Temu człowiekowi należą się największe pokłony od wszystkichS mieszkańców naszego miasta.

~xyz

No właśnie flaga podlega szczególnej ochronie i pisanie na niej to przestępstwo a już żaden powód do dumy

śmierdziel

ty jazda co to znaczy " reed cymbał" ? pisz przygłupie albo po polsku albo po angielsku.I powtarzam jeszcze raz po Polskiej fladze sie nia bazgra

~r56

Wieśniackie styl pisania po fladze . Powinna byc za to kara.

~koliber

Pewnie to leśny dzban czy garnuch z Lagarage zalatwial, powinien Lucjusz zaoferować mu posadę do organizacji imprez. A nie chłop tyra w tym celfascie ponoć jak organizuje wyjazd na skoki do Zakopanego to melanż i dopingu tylko z dzbanem

jazda

Śmierdziel narazie, to Reed cymbał z ciebie.

~zawsze6

Feniks ma typowy kompleks mniejszości. Ma małego, ale nadrabia liczba komentarzy.

śmierdziel

Nie piszcie nazw swoich wiosek na Polskiej fladze, tyle sie o tym mówi i zawsze trafi sie jakiś cymbał

~gaugan

Za taką promocję w ŚWIECIE, płezydęt wraz ze swoją prawą ręką Stanisławem "niech żyje szkoła podstawowa" Sobierajem powinien odznaczyć wielkim medalem naszego bohatera. Uroczystość powinna być godna, tak więc tołcik i laseły oraz ważne słowa o wielkich mieszkańcach wielkiego miasta powinny paść.

jacky108

Profesional-zdjęcie telewizora.

~kod

feniks dostaniesz karę dzwonię na policję niech znajdą cie po ip

~Olaf

JAJA GUT GUT

~Wacław

Wydarzenie zacniejsze nawet od przejazdu turbiny przez miasto...

~Bolek

Co to za ćmoki ?

anteksztacheta

Te w czapkach "germany"to też że Stalowej Woli?,bo tego pana z orzełkiem na piersi to poznaję Paweł W.

~Alfons

POLSKA BIAŁO CZERWONI