Zaloguj się !

Mistrzostwa w tenisie stołowym

Opublikowano: 18  Lutego  2018

Policjanci i pracownicy Policji rywalizowali podczas IV Mistrzostw Policji Garnizonu Podkarpackiego w Tenisie Stołowym. Zawody organizowane przez NSZZ Policjantów swoim patronatem objął Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie. Zwycięzcą turnieju został Robert Wróbel reprezentujący KMP w Krośnie, a wśród pań triumfowała Justyna Klimowicz z komendy miejskiej w Rzeszowie.

Zawody zorganizowano już po raz czwarty. Do rywalizacji, w hali sportowej Politechniki Rzeszowskiej, stanęło 27 mężczyzn i 4 kobiety. To policjanci i pracownicy cywilni reprezentujący niemal wszystkie jednostki z naszego województwa.

Poziom zawodów był bardzo wysoki, a rywalizacja o tytuł najlepszego tenisisty wyjątkowo zacięta. Rozegrano wiele pojedynków, które wyłoniły najlepszych.

W finałowym pojedynku zmierzyli się, Robert Wróbel z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, który bronił tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku oraz Mateusz Kurek reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Dębicy. I tym razem, złoty medal i puchar trafiły do Roberta Wróbla.

W rywalizacji o trzecie miejsce wystartowali, Dawid Ślączka z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie oraz Paweł Kos ze Stalowej Woli. Mecz o brązowy medal wygrał ubiegłoroczny wicemistrz - Dawid Ślączka.

W turnieju pań wystartowały cztery zawodniczki. Pierwsze miejsce zdobyła Justyna Klimowicz z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, a wicemistrzowski tytuł przypadł Małgorzacie Tendera z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Na najniższym stopniu podium uplasowała się Anna Wójcik reprezentująca KWP w Rzeszowie, a tuż za nim, znalazła się Dagmara Borys, również z KWP w Rzeszowie.

Kierownictwo Podkarpackiej Policji reprezentował insp. Paweł Filipek - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji, który wraz z organizatorem turnieju - przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZP przy KWP w Rzeszowie asp. szt. Tadeuszem Kluszczyńskim oraz sędzią Tadeuszem Czułno złożył podziękowania zawodnikom za sportową rywalizację i nagrodził zwycięzców.


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~mo_faja
Kto?! Policje zaczął wzywać...
Dodano: 19  Lutego  2018  10:24:52
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe