Zaloguj się !
Get Adobe Flash player

Koncert muzyki filmowej

Opublikowano: 14  Lutego  2018

Polonez z „Pana Tadeusza”, kołysanka z horroru „Dziecko Rosemary” w jazzowej wersji, czołówka „Gry o tron” czy słynne mambo z „Dirty dancing” to tylko kilka utworów, które mogliśmy wysłuchać w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia imienia I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli zaprezentowali znane utwory podczas koncertu „Tanecznej muzyki filmowej”.

– Ludzie wykształceni, tworzący piękno, ambitni, zaangażowani jak Wy to największa przyszłość Stalowej Woli. Jako władze samorządowe jesteśmy dumni z tego, że dzięki takim osobom jak Wy, które rozwijają swoje pasje i talenty, dając nam wszystkim radość, nasze miasto pięknieje. Dlatego też angażujemy się we wsparcie Państwowej Szkoły Muzycznej w Stalowej Woli – mówił Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli.

Koncert muzyki filmowej w wykonaniu stalowowolskich artystów wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń w mieście. Nieodmiennie też po raz kolejny cieszył się dużym powodzeniem, sala widowiskowa w Miejskim Domu Kultury zapełniła się po brzegi. Na zakończenie uczty muzycznej, na przybyłych czekała jeszcze słodka przekąska przygotowana przez Prezydenta Stalowej Woli.

Organizatorem wydarzenia był Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Stanisław Sobieraj Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli. Spotkanie z muzyką filmową poprowadził Łukasz Durek Radny Rady Miejskiej w Stalowej Woli wraz z Krystyną Węglarz kierownikiem wydziału wokalnego i sekcji przedmiotów ogólnomuzycznych Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Meloman
Kilka słów o koncercie. Bardzo się cieszę ze takie inicjatywy powstaja. Sam koncert bardzo fajny a repertuar ciekawy. Jak co roku zabrakło mi uczniow klasy fortepianu. Proszę zerknać na YT sa tam filmiki - fatalnie naglosnienie. Ze srodka sali nie slychac bylo sekcji detej nie wspomne juz o fortepianie i wzbudzaniu sie mikrofonow. Zamiast dziekowac za naglosnienie proponuje je zmienic na przyszly rok. Raz jeszcze gratuluje wykonania oraz aranzacji utworow. Tak trzymac!
Dodano: 18  Lutego  2018  18:59:32
~ewa
Wielka szkoda ze nie informujecie o koncercie,,,przed ???? a nie po...Ani tu ani na Stalowce ..nie bylo zadnej informacji...!!!!!mcie dzial imprezy w miescie i co ? i kicha!!
Dodano: 18  Lutego  2018  14:59:50
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe