Get Adobe Flash player

Pomogli zmarzniętemu mężczyźnie
Opublikowano: 12  Lutego  2018

Policjanci ze Stalowej Woli pomogli 20-latkowi z powiatu tarnobrzeskiego, który piechotą szedł do domu. Był pijany i ubrany w koszulkę. Zmarzniętego mężczyznę policjanci przewieźli do komendy skąd odebrała go rodzina.

W sobotę około godz. 2.30 policjanci otrzymali informację o pijanym mężczyźnie, który szedł ulicą Przemysłową i był ubrany w koszulkę z krótkim rękawem. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce gdzie odnaleźli mężczyznę.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, który miał wyraźne problemy z poruszaniem się i trudno było mu utrzymać równowagę. Był to 20-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyzna powiedział policjantom, że wraca do domu i że jest mu zimno. Policjanci przewieźli 20-latka do komendy. Badanie wykazało w organizmie młodego mężczyzny ponad 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze nawiązali kontakt z rodziną 20-latka która odebrała mężczyznę z komendy.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Remigiusz
Dobra zmiana dba o swój elektorat. Tępe kibolstwo, zapijaczone opsrajtuchy, karyny na zasiłkach. Ten kwiat to przyszłość narodu, reszta to małpy w czerwonym, zdradzieckie mordy i totalna opozycja.
Dodano: 14  Lutego  2018  09:49:26
Brawo dla policji. Ci bohaterowie powinni być odznaczeni za ten czyn. Jeszcze raz brawo. Aż sie popłakałem ze szczęścia że mamy taką cudowną milicje!
Dodano: 13  Lutego  2018  10:32:26
Tak mu pomogli, że po latach w papierach będzie miał wybryk chuliganski lub inny wymyślony czyn. Dzielni Policjanci juz o to zadbają. Nawet chlopak nie wie z kim miał doczynienia
Dodano: 12  Lutego  2018  21:40:27
~aseq
Sensacya na całą wieś. Oraz "sukces"
Dodano: 12  Lutego  2018  19:11:59
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe