Zaloguj się !

Wypadek w Bojanowie - 2 osoby ranne

Opublikowano: 9  Lutego  2018

Dwie osoby trafiły do szpitali po tym, jak na drodze wojewódzkiej nr 872 relacji Bojanów-Majdan Królewski zderzyły się dwa samochody. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 9.30 na drodze wojewódzkiej nr 872 nieopodal Bojanowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, 27-letni kierowca opla astry stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z samochodem marki Hyundai, którym jechał 35-letni mężczyzna.

W wyniku zderzenia pojazdów ranny został kierowca opla i 34-letnia pasażerka hyundaia. Ranne osoby przewieziono do szpitali w Stalowej Woli i Mielcu. Droga została zablokowana, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy, którym kierują policjanci.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, zebrali ślady, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Przeprowadzone badania wykazały, że kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują stalowowolscy policjanci. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~git
Teraz są kierowcy ?! trochę śniegu i już leży w rowie .Przecież to już strach wyjeżdżać na drogi jak to za przeproszeniem sieczka w głowie a nie ostrożność i przepisy ruchu d.Tylko komórka przy uchu a nie skupienie w takich warunkach. I wciąż ktoś zawinił tylko nie JA,JA,JA.
Dodano: 9  Lutego  2018  19:56:54
~a_propos
ździebko ostrożniejszej jazdy a tyle kolumn pismaków byłoby mniej...
kovacs-night of the nights
Dodano: 9  Lutego  2018  19:09:00
~kryszek69
-Ten zakręt jest bardzo niebezpieczny zwłaszcza zimą .Panowie i Panie noga z gazu
Dodano: 9  Lutego  2018  17:08:10
~zima hahaha
To tej drogi wojewodzkiej nie sypia???aaaaaaaaaaaa znowu zaspali hihihi
Dodano: 9  Lutego  2018  16:42:02
~wiesiek
krew mnie zalewa jak patrze na tych "szczochów"za kierownicą bmw,astra audi zwłaszcza na LJA .tragedia!!!!Uszanuj zdrowie ćwoku z pod łążka jeden z drugim normalnych użytkowników drogi
Dodano: 9  Lutego  2018  14:59:46
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe