Pijany mężczyzna leżał przy przystanku
Opublikowano: 19  Stycznia  2018

Blisko 4 promile alkoholu miał w organizmie mężczyzna, który został zabrany przez policjantów z przystanku w Podolszynce Plebańskiej. Do przyjazdu policji był pod opieką zgłaszającego. Nietrzeźwy mężczyzna został przewieziony do wytrzeźwienia.

Wczoraj o godz. 13, dyżurny komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o pijanym mężczyźnie leżącym przy przystanku w Podolszynce Plebańskiej. Na miejsce został skierowany patrol policji. Do czasu jego przyjazdu zgłaszający pozostał przy mężczyźnie.

43-letni mieszkaniec Krzeszowa Górnego był w stanie upojenia alkoholowego. Miał problemy z utrzymaniem równowagi, bez pomocy policjantów nie był w stanie stać o własnych siłach. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Z uwagi na to, że mieszkał samotnie i był bardzo pijany policjanci przewieźli go na komendę do wytrzeźwienia.

W trakcie badania w szpitalu, przed zatrzymaniem mężczyzna wulgarnie zachowywał się w obecności personelu i pacjentów. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany w sprawie popełnienia wykroczenia, używania słów wulgarnych w miejscu publicznym.

KPP Nisko

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Damiano
wzruszyła mnie ta historia, kolejny bohater+ uratowany umiech
Dodano: 20  Stycznia  2018  00:25:05
~allo
Po co ich zbierają to selekcja naturalna jest i ok
Dodano: 19  Stycznia  2018  11:18:10
~memo
Policja ma jakąś akcje ŻUL? Skasowali bimbrownika i teraz menele nie mogą przeboleć straty i chleją żeby puścić to w niepamięć
Dodano: 19  Stycznia  2018  10:09:25
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe