Get Adobe Flash player

Jerzy Kwieciński na Podkarpaciu
Opublikowano: 13  Stycznia  2018

Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński przyjechał dziś do Rzeszowa na zaproszenie Marszałka Województwa Podkarpackiego. Nowo powołany minister wspólnie z marszałkiem Władysławem Ortylem i wojewodą Ewą Leniart oraz Adamem Hamryszczakiem - podsekretarzem stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, wziął udział w briefingu prasowym, podczas którego mówił o planach ministerstwa, w związku z powołaniem go do pełnienia nowej funkcji państwowej. Po briefingu, minister wziął udział w spotkaniu noworocznym Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych.

Jerzy Kwieciński dotychczas pełnił funkcję wiceministra rozwoju. Jego największym sukcesem w resorcie Mateusza Morawieckiego było zwiększenie efektywności wykorzystywania środków unijnych. 9 stycznia Prezydent RP Andrzej Duda powołał Jerzego Kwiecińskiego na stanowisko ministra inwestycji i rozwoju.

 


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.
Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~a no
pchac sie do koryta norma polskiego panstwa
Dodano: 13  Stycznia  2018  22:14:17
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe