Get Adobe Flash player

Reaktywacja Modelarni
Opublikowano: 12  Stycznia  2018

W Stalowej Woli przez wiele lat funkcjonowała sekcja modelarni lotniczej. Cieszyła się uznaniem i zainteresowaniem. Na jakiś czas zawiesiła działalność. Teraz się to zmieni.

Modelarnia działała w budynku przy ulicy Staszica (za Wzorcówką) przez długie lata. W 2013 roku w pomieszczeniach przeprowadzono remont. Później działalność zawieszono, ale wiele osób chciało brać udział w zajęciach i tworzyć piękne modele. W październiku 2017 roku pojawił się pomysł, by modelarnię reaktywować w murach Miejskiego Domu Kultury. Dzięki temu, podczas ferii zimowych, stalowowolskie dzieciaki mogłyby uczestniczyć w tego typu zajęciach.

Okazuje się, że znów będzie można uczestniczyć w zajęciach modelarskich. Modelarnia Aeroklubu Stalowowolskiego przy ulicy Staszica 15 B ponownie będzie otwarta. To wyjątkowa przestrzeń w centrum miasta, w której pod okiem instruktorów można zacząć budować własne konstrukcje latające- szybowce, samoloty i latawce.

Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywać dwa razy w tygodniu w systemie semestralnym. Miejski Dom Kultury zaprasza dzieci od lat 8 oraz młodzież. W celu zapisania się na zajęcia należy wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją pocztą elektroniczną lub dostarczyć osobiście do modelarni – do końca stycznia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.mdkstalowawolapl

Modelarnia będzie czynna we wtorki oraz środy w godz. 17.00 – 19.30


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~rrobmax1
i co to ma wspolnego z dobra incjatywa
Dodano: 13  Stycznia  2018  02:34:54
~Prawdaż
Dla niezorientowanych.. tam mieściła się siedziba ORMO umiech
Dodano: 12  Stycznia  2018  17:11:01
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe