Pijany kierowca spowodował kolizję
Opublikowano: 2  Stycznia  2018

Blisko dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca, który w sobotę spowodował kolizję w Krzeszowie i wjechał w ogrodzenie posesji. Mężczyzna jechał razem z żoną, która miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji.

Przed godz. 13, policjanci zostali skierowania na miejsce kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Rynek i Mostowej. W zderzeniu uczestniczyły volkswagen i audi. Z relacji uczestników wynikało, że kierujący volkswagenem, na skrzyżowaniu próbował skręcić w lewo. Wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym audi. Sprawca zatrzymał się na ogrodzeniu posesji.

Kiedy na miejscu zjawili się policjanci od razu wyczuli alkohol od kierowcy volkswagena. Sprawdzili jego trzeźwość. 42-letni mieszkaniec Kustrawy miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Obok na miejscu pasażera siedziała jego żona. Kobieta miała prawie 3 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji, a pojazd oddali pod opieką osobie trzeciej.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~hehe
Znowu durny pismak i jego kopiuj wklej i wachajacy milicjanci.
Napisz cos od siebie sieroto zamiast kopiwoac w kolko to samo!
Dodano: 6  Stycznia  2018  14:11:41
~RST
Takiego buraka to zamknac na 10 lat
Dodano: 2  Stycznia  2018  15:30:50
~trzeźwy
niezły duecik w Nowym Roku po wsiach jeździ ( a jak dzieci sie mają?..też naprane)
Dodano: 2  Stycznia  2018  14:10:23
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe