Tak, schudnę. Co zrobić, aby się udało?
Opublikowano: 1  Stycznia  2018

W Sylwestrową noc większość z Nas dokonuje pewnych postanowień. Najczęściej wypowiedzianymi są rzucenie palenia lub rozpoczęcie odchudzania.
Tak, to jest najlepszy moment aby dokonać zmian w swoim życiu.

Czy dam radę samemu?

Najczęściej rozpoczynamy walkę o lepszy wygląd i zdrowie z nieprzeciętnym optymizmem, pewni że sami sobie poradzimy. Niestety zapał ten mija bardzo szybko i już po pierwszych tygodniach zniechęcamy się i porzucamy dietę co kończy się efektem jo-jo - mówi mgr Agnieszka Bizior, dietetyk Naturhouse Stalowa Wola. Zadajemy sobie więc pytanie, co zrobić aby tym razem się udało? Jest wiele stereotypów, którymi się kierujemy w samotnej walce z kilogramami m.in.:

- jesteśmy przekonani, ze schudniemy jeśli ograniczymy słodycze, pieczywo i ziemniaki, - będziemy pomijać kolacje,
- bardzo niska kaloryczność posiłków przyniesie szybki spadek wagi, niestety powodując ciągłe uczucie głodu i rozdrażnienie,
- internetowe diety cud - skoro pomogły innym to mnie również.

Starając się pomóc Naszym klientom, w pierwszej kolejności szukamy przyczyny zaistniałych kilogramów, a następnie eliminujemy problem tak, aby skutecznie można było się ich pozbyć – komentuje Agnieszka Bizior Dietetyk Naturhouse Stalowa Wola

Obrazek

Odchudzanie z Naturhouse, czyli 3 elementy w jednej metodzie!

Dlaczego w Naturhouse są takie świetne wyniki ?
Przez wiele lat, obserwowaliśmy z czym ludzie mają największy problem przy zrzucaniu nadmiaru kilogramów i na podstawie tego stworzyliśmy metodę.
Kompleksowa metoda Naturhouse, składa się z kilku elementów będących kluczem do osiągnięcia wymarzonego celu.

1. OPIEKA DIETETYKA – cotygodniowe spotkania są niezwykle ważne zarówno dla dietetyka jak i klienta. Dietetyk sprawdza czy kuracja przebiega prawidłowo, jak wygląda analiza składu i obwody ciała, waga i na podstawie tego jak minął tydzień dobiera dietę na kolejny tak, aby w kolejnym tygodniu rezultaty były jak najlepsze. Klienci również mówią że wizyty kontrole są właśnie „kluczem” bo niesamowicie motywują do przestrzegania diety.

2. INDYWIDUALNIE DOBRANA DIETA – oczywiście że dieta jest pełnowartościowa i zdrowa, ale ważne że dieta jest łatwa i szybka do przygotowania, ponieważ nikt w dzisiejszych czasach nie ma czasu aby stać długo w kuchni. Dobierana do potrzeb, uwzględniająca upodobania smakowe, przebyte choroby oraz wymagania pracy zawodowej jak np. praca 3-zmianowa lub np. praca jako kierowca który nie ma ciągłego dostępu do kuchni. Bardzo ważne jest to, że w Naturhouse, głównym celem jest nauka zdrowych nawyków żywieniowych aby radzić sobie nie tylko podczas diety ale również po niej. Po diecie również jest tzw. „stabilizacja wagi” co powoduje że nie ma efektu jo-jo, który jest wielkim problemem dla osób które same się odchudzają.

3. NATURALNA SUPLEMENTACJA – nasze suplementy to naturalne ekstrakty pozyskiwane z warzyw, owoców i ziół. Mają one wiele funkcji m.in. wspomagają procesy spalania tkanki tłuszczowej, usuwania wody metabolicznej, działają oczyszczająco, detoksykacyjnie, poprawiają w naturalny sposób perystaltykę jelit, obniżają cholesterol, odtłuszczają wątrobę, przyśpieszają metabolizm, mają również właściwości odżywcze, wzmacniające, poprawią wygląd skóry, włosów, paznokci, ale co bardzo ważne działają prozdrowotnie bo większość jest bogata w antyoksydanty, substancje antyrakowe. Istotne jest, że Dietetyk dobiera suplementacje indywidualnie dla każdego i odpowiednio do diety.

Umów się na bezpłatną konsultację

Postanowienia noworoczne w końcu mogą zostać zrealizowane! Jeśli nigdy nie byłeś u Dietetyka lub zastanawiasz się czy nasza metoda jest dla Ciebie to skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej w ramach której zostanie przeprowadzony wywiad zdrowotny, zmierzymy obwody, wykonamy analizę składu ciała m.in. pomiary tkanki tłuszczowej, wody metabolicznej, poziom BMI. Otrzymasz również materiały merytoryczne oraz będziesz mógł porozmawiać z dietetykiem o nurtujących Cię pytaniach

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej wystarczy umówić się telefonicznie lub on-line:

Centrum Dietetyczne Naturhouse
STALOWA WOLA
ul. Okulickiego 99

tel. 503-940-573
e-mail: stalowa.okulickiego@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia: Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 12:00 - 20:00
Piątek: 7:00 - 15:00


Obrazek


Centrum Dietetyczne Naturhouse
NISKO
Plac Wolności 13

Tel. 517-180-166
e-mail: nisko@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia: Poniedziałek: 11:00 - 20:00
Wtorek, Środa, Piątek: 8:00 - 16:00
Czwartek: 11:00 - 19:00

Obrazek

Obrazek

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe