Zagłosuj na Stalową Wolę
Opublikowano: 29  Grudnia  2017

Stalowa Wola może zdobyć tytuł "Świetlnej stolicy Polski", wszystko zależy jednak od tego ile głosów otrzyma nasze miasto w tej edycji plebiscytu.

Codziennie można oddać jeden głos. Wystarczy wejść na stronę: http://www.se.pl(...)owa-wola i zagłosować. Walczymy o tytuł "Świetlnej stolicy Polski".

W ubiegłym roku Miasto Stalowa Wola zwyciężyło w regionalnym etapie konkursu i jako jedno z szesnastu polskich miast otrzymało sprzęt energooszczędny o wartości 10 tysięcy złotych, z którego skorzystały najbardziej potrzebujące rodziny w Stalowej Woli. Nie udałoby się to bez wielkiego zaangażowania całej społeczności Stalowej Woli. To dzięki mieszkańcom, którzy zmobilizowali się do codziennego oddawania głosów na stalowowolskie iluminacje, udało się zwyciężyć w regionalnym etapie. W tym roku również liczymy na Państwa zaangażowanie, a jest o co walczyć - w puli znalazły się nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych.

„Świeć się z Energą” to konkurs, w którym Polacy wybierają najładniej oświetlone miejscowości w naszym kraju. Plebiscyt miast podzielony jest na dwa etapy. Zwycięzcę etapu regionalnego i ogólnopolskiego wyłoni głosowanie. Liczy się w nim każdy głos, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków do wzięcia udziału w tej świątecznej zabawie i do regularnego głosowania.

Wszyscy mistrzowie województw otrzymają energooszczędny sprzęt o wartości 10 tys. zł. Z kolei na zwycięzcę finału ogólnopolskiego czekają dodatkowo nagrody o łącznej wartości 50 tys. złotych. Pomoc dla rodzinnych domów dziecka, a może dla potrzebujących seniorów? O tym, na jaki dobroczynny cel zostanie przekazany sprzęt zadecydują włodarze 16 zwycięskich miast.

Konkurs pozwala pomóc najbardziej potrzebującym mieszkańcom, a także rozbudzić lokalny patriotyzm i wypromować miasto na arenie ogólnopolskiej.

Każdego dnia oddaj głos na stronie: http://www.se.pl(...)owa-wola

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

A skąd się wzięły pieniądze na te kolorowe lampki, jak w kraju jest bieda i bezrobocie ?

Dodano: 3  Stycznia  2018  23:07:23
~power
@gizmo już nie oddasz-głosowanie zakończone a szkoda bo na NY też byś na pewno zagłosował i zaraz na Moskwę
Dodano: 3  Stycznia  2018  10:50:19
~test
tak, tak. a jak bedzie wojna, to zostaniesz koreanczykiem, bo maja lepsza bombe atomowa
Dodano: 2  Stycznia  2018  22:21:30
~test
tak, tak. a jak bedzie wojna, to zostaniesz koreanczykiem, bo maja lepsza bombe atomowa
Dodano: 2  Stycznia  2018  22:21:27
~Gizmo
Też oddałem głos na Zamość, jutro oddam jeden na Lublin, bo też maja ładne ozdoby.
Dodano: 2  Stycznia  2018  20:18:45
~obiektywny
Stalowa NIE ma szans . Trzeba byc obiektywnym a nie jak Nadberezny na chama kaze głosowac na jego miasto . Ja aprzegladnołem zdjecia i nawet byłem w jednt=ym z nich tydzien temu i ZAMOSC WYMIATA WSZYSTKICH . I tak zagłosuje
Dodano: 2  Stycznia  2018  20:10:08
~a_propos
już zagłosowałem
Dodano: 31  Grudnia  2017  10:50:07
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe