Get Adobe Flash player

5 osób rannych w wypadku w Zbydniowie
Opublikowano: 29  Grudnia  2017

Wczoraj policjanci ze Stalowej Woli pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. Rannych zostało pięć osób. Kierujący samochodami byli trzeźwi. Droga krajowa nr 77 była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 12 w Zbydniowie w gminie Zaleszany w ciągu drogi krajowej nr 77 relacji Stalowa Wola- Sandomierz. Wstępne ustalenia wskazują, że 34-letnia mieszkanka powiatu ostrowieckiego, kierująca samochodem marki Hyundai, zderzyła się czołowo z samochodem audi A4, którym jechał 22-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. W wyniku zderzenia samochodów rannych zostało pięć osób, kierujący samochodami oraz troje pasażerów w wieku od 5 do 10 lat. Ranne osoby przewieziono do szpitala. Na szczęście obrażenia okazały się lekkie i po badaniach wszyscy opuścili szpital.

W wyniku zderzenia samochodów droga została zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem. Po pewnym czasie w miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących pojazdami. Oboje byli trzeźwi. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Po godz. 15 nie było już utrudnień na DK nr 77.

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci ze Stalowej Woli.[/p]

KPP

 


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.
Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe