Get Adobe Flash player

Nowe radiowozy trafiły do policji
Opublikowano: 27  Grudnia  2017

W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie nastąpiło przekazanie nowych radiowozów dla podkarpackich policjantów. Większość została zakupiona dzięki wsparciu samorządów lokalnych. Do funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli trafił jeden oznakowany radiowóz. Będą z niego korzystać policjanci z Posterunku Policji w Radomyślu nad Sanem.

Wczoraj w południe odbyła się uroczystość przekazania podkarpackim policjantom 45 nowych radiowozów. 30 z nich zostało zakupione dzięki wsparciu samorządów lokalnych. Samorządy pokrywały połowę ceny zakupu poszczególnych samochodów. Pozostałą część kosztów pokrywała Komenda Głowna Policji.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Radomyślu nad Sanem otrzymali opla mokkę. To oznakowany radiowozów, na zakup którego 50% środków, czyli ponad 40 tys. złotych, przekazał Wójt Gminy w Radomyślu nad Sanem Jan Pyrkosz.

W uroczystości przekazania nowego sprzętu wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli insp. Lucjan Maczkowski oraz Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem Jan Pyrkosz.


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~wojtek
do stefek_pijok

Stefku Pijoku bo tak cię nazwę, jak sam napisałeś Policjanci zabrali ci prawko na tzw. trzezwym poranku wynika z tego, że mieli ku temu podstawy tj. byłeś pod wpływem alkoholu. Chcę zwrócić twoją uwagę na przepisy obowiązujące w Szwecji, tam podobnie jak w Polsce obowiązuje 0,2 promila. Bezwzględnie się karze przestępców bo tak trzeba nazwać takich jak ty i tobie podobnych za jazdę po alkoholu. Myślę sobie stefku pijoku, że tam też umoczysz tyłek tylko licz się z tym, że w Szwecji są za takie przestępstwa bardzo wysokie grzywny, zatrzymanie prawa jazdy, albo nawet PUCHAumiech)) Posłuchaj stefku pijoku mojej rady, siedz sobie w tej swojej Szwecji, zarabiaj dużą kasę i o Polskę się nie martw, im mniej takiego motłochu jak ty w Polsce tym Ona piękniejsza. A słowa milicjant to ty nawet nie wymieniaj bo pewnie za młody jesteś i milicji nie pamiętasz. ONA z takimi jak ty inaczej rozmawiała, a zapewniam cię, że brakuje dzisiejszym Policjantom tego co miała kiedyś Milicja. Inaczej by to wszystko dzisiaj wyglądało.
Hälsningar;)))
I zlituj sie niepisz już, ok?
Dodano: 3  Stycznia  2018  13:02:49
~stefek_pijok
do ~wojtek;) Chyba jesteś "milicjantem" albo nie masz o niczym pojecia pracujac na taśmie ( nie obrażając ). W lutym 2017 nasi "milicjanci" zabrali mi prawo jazdy na " trzeźwym poranku" który jest nie legalny. Jako właściciel firmy przeniosłem się do Szwecji .... koniec konców wcale nie płacąc wiecej podatków jak w Polsce bo jest dużo ulg/dziur. Nasze piekne miasto stracilo ok 2 mil zł podatku dochodowego rocznie a ja mam Szweckie prawo jazdy i do "Polszy" przyjeżdzam tylko na Święta ... brawo Wy ;DDDDD
Dodano: 2  Stycznia  2018  16:28:34
~stefek_pijok
Coż te radiowiziki kupione w lewym przetargu po kosztach potrafią ?
Czy nasi dzielni funcjonariusze dogonią nimi kogoś więcej jak uciekiniera na skuterze ? Auta policyjne powinny mieć co najmniej 500 koni na 2 turbinach i 900NM. W przeciwnym razie byle gówniarz bo drobnym tuningu moze pokazać milicjantom "palec"
Tp jest Polska i Polskie przetargi ....
Dodano: 2  Stycznia  2018  13:07:20
~bartek84
Super że inwestują w Nowy sprzęt.
Gratulacje dla Was Kochani Policjanci.
Spokojnej służby!
Dodano: 30  Grudnia  2017  19:28:27
paru obszczymurków schowało się za idiotycznymi nickami takimi samymi głupimi jak ich właściciele i bazgrzą głupoty, a może lepsza policja taka jak u arabów co to leje gdzie popadnie i czym popadnie na was takich policjantów trzeba bo nie zasługujecie na żaden szacunek ..... a tak zapytam autora artykułu, ile samochodów trafiło do Stalowej Woli???
Dodano: 30  Grudnia  2017  14:07:25
~wojtek;)
Smutne i żałosne są te komentarze pełne krytyki i przytyków do Policjantów przedstawionych w zamieszczonym wyżej artykule. Myślę, że Ci Panowie Policjanci mają sporo rezerwy do tego rodzaju wpisów i opinii. Ciekawi mnie tylko jedno, a mianowicie, co by zrobił Pocisk, Felfebek, Cynk i im podobne łachudry gdyby pewnego razu ktoś im, albo ich bliskim(czego nie życzę) nakładł tak zdrowo po pyskach? To gdzie i do kogo by takie łachy poleciały??? Znając życie to pewnym jest, że na policje. Panowie Policjanci to miło widzieć Was przy okazji takich okoliczności, tak trzymać.Oby było ich więcej. Dzięki Serdeczne, że chronicie Normalnych Ludzi przed tym ciemnym i niebezpiecznym motłochem.
Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2018.
Dodano: 30  Grudnia  2017  12:49:12

A skąd się wzięły pieniądze na te drogie samochody, skoro w Stalowej Woli nie ma pracy i jest bieda ?

Dodano: 29  Grudnia  2017  15:50:05
W Stalowej mamy masę ścieżek rowerowych.... radiowóz jest za szeroki 😈
Dodano: 29  Grudnia  2017  13:21:36
~Kamil
Ale szacunek widać, nawet nie ściągnął rękawiczki przy podawaniu reki
Dodano: 28  Grudnia  2017  16:13:18
a pieszych patroli jak nie było tak nie ma.
Dodano: 28  Grudnia  2017  11:18:11
~Cynk
Jaka władza taka policja , nic nie różni się od milicji. Chociaż w milicji spaślakow nie bylo
Dodano: 28  Grudnia  2017  08:22:03
~Felfebek
Obecni policjanci to śmiech na sali jaka mizeria albo tuczniki. Jednego kiedyś mijałem na schodach wchodząc na drugie piętro sapał i musiał na chwilę zatrzymać się na półpiętrze.
A jakie co niektórzy brudasy . Gacie aż się świecą od brudu.
A jeszcze im teraz samochody kupują
Dodano: 28  Grudnia  2017  08:19:13
~Felfebek
Obecni policjanci to śmiech na sali jaka mizeria albo tuczniki. Jednego kiedyś mijałem na schodach wchodząc na drugie piętro sapał i musiał na chwilę zatrzymać się na półpiętrze.
A jakie co niektórzy brudasy . Gacie aż się świecą od brudu.
A jeszcze im teraz samochody kupują
Dodano: 28  Grudnia  2017  08:19:12
~pocisk
Jakie spaslaki i oni zdają testy sprawnościowe zajebista elita beda mieli czym się odwozic dovdomu i dupeczki gdzie bzyknac
Dodano: 28  Grudnia  2017  03:23:33
~Nacht
Będą na "trzeźwe poranki" i tego typu "sukcesy"
Dodano: 27  Grudnia  2017  23:01:56
~max
Czy to prawda, że duszpasterz Policji jest zatrudniony na etacie w komendzie KWP Rzeszów, i kto wie jaka jest jego pensja. Z tego co mi opowiadał ojciec to przed II wojna światową kapelani byli tylko w wojsku, a obecnie jakby mógł kler to, i do przedszkoli wsadziłby księżny, aby ich państwo utrzymywało, a nie ich budżet bo w szkołach już pensje, i tak biorą czego nie było dawniej, i sam chodziłem dobrowolnie na lekcje religii do kościoła poprzez okres szkół do średniej łącznie.
Dodano: 27  Grudnia  2017  20:52:00
~kk2
Więcej przekazujących niż samochodów. Czy naprawdę wszystko teraz każda pierdoła musi odbywać się z taką pompą? Nie można normalnie przekazać samochodu? Ciekawe jak to z rowerami będzie wyglądać.
Dodano: 27  Grudnia  2017  20:08:54
~fix
a czy przez to będzie bezpieczniej ?czy lepiej się będzie spalo w nowych wozach?
Dodano: 27  Grudnia  2017  19:55:34
~123
A rowery miały być.
Dodano: 27  Grudnia  2017  19:01:16
~edek
Racja
Dodano: 27  Grudnia  2017  18:34:42
Ja cieszył bym sie jak by po-milicja jezdziła nyskami i polonezami.Po pierwsze auta byly produkowane w kraju,wiec plus.Drugi plus to nyski byly wolne i mozna bylo łatwo uciec psom.
Dodano: 27  Grudnia  2017  18:22:58
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe