Zaloguj się !

W tej gromadce było wesoło

Opublikowano: 20  Grudnia  2017

Świąteczne prezenty i rodzinna atmosfera. Czego chcieć więcej, gdy miłość i dobro króluje wśród nas? A gdy jeszcze do sprawy włączy się MOPS i rodzice dzieciaków wszystko musi się udać na medal…

27 listów do świętego i nadzieja, że tym razem Mikołaj spełni marzenia. Dzieci z Wesołej Gromadki, ich rodzice i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej sprawiły, że te Mikołajki były jak z bajki.

- Kolejny już raz zorganizowaliśmy akcję „Mikołajki z bajki”. Dzieci pisały listy do św. Mikołaja, wspólnie z rodzicami przygotowały piękne, okazałe listy, które wrzucały do specjalnej skrzynki. Nasza rola polegała na tym, żeby wśród stalowowolskich firm znaleźć „Mikołajów”, którzy zechcieliby spełnić marzenia dzieci– mówiła Agnieszka Chruściel z MOPS-u.

I tak też się stało. W paczkach nie zabrakło tych wyśnionych i wyczekiwanych klocków, laleczek, pluszaków, piłek, słowem zabawek, na które najmłodsi czekali z utęsknieniem. Mikołajowi pomagali lokalni przedsiębiorcy.

O oprawę religijną uroczystości zadbał ks. Mieczysław Kucel, o ciało rodzice i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, o dobrą atmosferę- wszyscy, a o wybuchy radości- oczywiście dzieciaki…

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe