Jeden pijany, drugi pirat drogowy
Opublikowano: 14  Grudnia  2017

Wczoraj w Rudniku nad Sanem policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę motoroweru. Kilka godzin później kierującego hondą, który na liczniku miał 126 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Funkcjonariusze oddali pod opiekę rodzinie nietrzeźwego kierowcę, drugi kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Po godz. 16, na ul. Stróżańskiej w Rudniku nad Sanem policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motoroweru. 56-letni mieszkaniec Rudnika nad Sanem był pijany. Miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Motorower został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Pijany kierowca został oddany pod opiekę rodzinie.

Ulica Mickiewicza w Rudniku nad Sanem, to miejsce, które jest wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa przez mieszkańców, jako szczególnie narażone na łamanie przepisów ruchu drogowego związanych z przekraczaniem dozwolonej prędkości. W ubiegłą niedzielę w tym miejscu prawo jazdy stracił mieszkaniec Sarzyny, podróżujący oplem z prędkością 108 km/h.

Wczoraj policjanci znów zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 76 km/h. Rudniczanin został zatrzymany do kontroli drogowej po godz. 19. 44-latek jechał z prędkością 126 km/h przy ograniczeniu do 50. Kierowca stracił prawo jazdy i odebrał od funkcjonariuszy mandat.

KPP Nisko

 


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.
Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~1946 RNI
Wypity był...ale pijany to nie.!
Tak to kiedyś było określane.
Dodano: 15  Grudnia  2017  16:04:23
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe