Stracili prawo jazdy za prędkość
Opublikowano: 11  Grudnia  2017

Podczas minionego weekendy policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Zatrzymany został również mężczyzna bez prawa jazdy, który już wcześniej stracił je na 3 miesiące za przekraczanie dopuszczalnej prędkości.

Z prędkością 108 km/h pędził w niedzielę rano przez ul. Mickiewicza w Rudniku nad Sanem, mieszkaniec Sarzyny. Kierowca opla wpadł na radar policjantów ruchu drogowego, którzy ul. Mickiewicza objęli szczególnym monitoringiem, z uwagi na sugestie mieszkańców naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. W odczuciu lokalnej społeczności ulica ta jest narażona na częste akty piractwa drogowego, związanego z przekraczaniem prędkości przez użytkowników dróg. 39-letni kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące

W sobotę w Jarocinie funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Zdziar. 37-latek kierujący seatem miał na liczniku 102km/h przy ograniczeniu do 50. Kierowca starcił prawo jazdy na 3 miesiące.

W niedzielę wieczorem do kontroli drogowej został zatrzymany 32-letni mieszkaniec Ropczyc. Kierujący oplem nie miał prawa jazdy. Zostało mu zatrzymane w ciągu trzech ostatnich miesięcy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h. Czas zatrzymania prawo jazdy zostanie mu przedłużony o kolejne 3 miesiące...

KPP Nisko

 


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.
Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Erd
Yanosik nie działał?
Dodano: 11  Grudnia  2017  11:01:17
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe