Get Adobe Flash player

Czy jesteś zadowolony z rządów władzy?
Opublikowano: 6  Grudnia  2017

W kraju wiele się dzieje. I na podwórku lokalnym, i w ujęciu globalnym. Nasi czytelnicy najwyraźniej uznali, że przyszedł czas podsumowań, bo dyskutują sobie na forum na temat zaufania do partii…

Do urn chodzimy regularnie co kilka lat. Partie polityczne już rozpoczęły wyścig ku lokalnym stołkom. Budzi się opozycja. W całym kraju organizowane są spotkania, wiece, protesty. Dla jednych to bój o wolną Polskę, dla innych burdy i walka o rozgłos przed wyborami nie mająca nic wspólnego z patriotyzmem. Lokalna władza chwali się sukcesami, opozycja krytykuje i atakuje. W Polsce toczą się dyskusje na szczeblu najwyższym. Szykują się zmiany na ważnych stanowiskach. Jednym się to podoba, innym nie, bo przecież nie tych ludzi wybierali, by stali na czele kraju.

Czy rządy obecnej władzy podobają się Wam, czy macie jakieś zastrzeżenia? Czy to, co dzieje się w Ojczyźnie Wam odpowiada? Czy obywatele są wolni, czy zniewoleni? Czy łamane są prawa, czy są przestrzegane. Czy Polak, stalowowolanin może czuć się bezpiecznie, czy jest zadowolony z obecnej władzy? Piszcie swoje opinie w komentarzach.

W przyszłym roku wybory samorządowe, w 2019- parlamentarne w Polsce i te do Parlamentu Europejskiego, w 2020 prezydenckie. Czas zastanowić się nad losem małej i dużej Ojczyzny.

Zapraszamy też do udziału w naszej sondzie (strona główna):

Czy jesteś zadowolony z rządów obecnej władzy?

Tak
Nie
Raczej Tak
Raczej Nie
Jest mi to obojętne
Nie wiem

.

 


Komentarze
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Strona: 6/10 Wyświetlaj po:

~Ormo
Na razie 66% na nie i 31% na tak. Czuję że w ostatnim dniu sondy "spontanicznie" i z pełnym entuzjazmem suweren przechyli szale zwycięstwa na tak 😂
Dodano: 7  Grudnia  2017  14:17:36
~Ernest
W metalowcu będzie bankomat w piątek chyba zablokowany umiech smiech2
Dodano: 7  Grudnia  2017  14:17:21
~antek
~Amliss Vess - do tego doprowadzi PIS swoim mirażem z kościołem
Dodano: 7  Grudnia  2017  14:07:44
~Amliss Vess
Należy ...ć Rzydzyka, rozwiązać konkordat i pogonić czarną mafię z tego kraju.
Dodano: 7  Grudnia  2017  13:50:45
~Scooby
"Tak internetowy hejter płatny manipuluje sondą, że zaraz mu wyjdzie 101% na nie. Oj premia go nie ominie. Zasłużony opozycjonista, tylko czy starczy kasy w bankomacie "Metalowca"?"
~Maendry na jakiej podtawie tak twierdzisz?
Dodano: 7  Grudnia  2017  13:38:06
~Madzia
~janek idź zjedz coś, bo bredzisz z głodu. Chyba cię dzisiaj elpresidente nie nakarmił spermą, a więc czym predzej właź pod biureczko i rób mu gałę, aż wytryśnie i uzupełnisz wreszcie niedobory witamin i mikroelementów. Przyznaj, pewnie masz żonę, ale i tak uwielbiasz ssać męskie członki.
Dodano: 7  Grudnia  2017  13:23:27
~Wyborca PIS
PIS - 50 % poparcia ( poparcie rośnie)
PO - 15 % poparcia (poparcie spada)

Nędzny troliku czemu ludzie wolą PIS od twoich płatników?
Dodano: 7  Grudnia  2017  13:15:39
~agata
Jak słyszę, że Polscy godnie żyją(dzisiejsze słowa B.Szydło) to krew mnie zalewa,. Tyle wkoło biedy, brak należytej opieki w szpitalach, brak leków nowej generacji, brak opieki nad ludźmi niepełnosprawnymi i seniorami itd. Cały czas różne fundacje zbierają na leczenie dzieci i dorosłych, a Polakom się wmawia ,że jest wspaniale
Dodano: 7  Grudnia  2017  13:06:26
~tępa kempa
@janek,chyba masz doświadczenia z tą placówką na Wyszyńskiego.Opowiedz mi coś o tym bo ja tam nie mam żadnych znajomych.
Dodano: 7  Grudnia  2017  12:49:03
~mors
janek, edek, jan to ta sama osoba. Ta co zwykle. Pod iloma jeszcze nikami napisze ?
Dodano: 7  Grudnia  2017  12:47:49
~janek
@ tępa kempa. hejterze ty masz nick adekwętny do twojego poziomu inteligencji. Ja na twoim miejscu bardzo cichutko bym siedział bo nie tylko kompromitujesz się ale także kompromitujesz nasze miasto. Hejterze miejsce takich oszołomów jest na ulicy WYSZYŃSKIEGO.
Dodano: 7  Grudnia  2017  12:43:03
~Marin
~Maendry a może tak jest naprawdę. Może zaślepieni wyborcy PIS nie widzą tego co widzą inni ludzie? Może niezadowolonych jest więcej niż zadowolonych bo niezadowoleni lepiej rozumieją co się w kraju i w mieście dzieje ? To wszystko się okaże w przyszłym roku w trakcie wyborów. Niektórych części społeczeństwa nie da się kupić za 500+, nie da się kupić siłowniami terenowymi czy parkami rozrywki. Powiem więcej, Ci ludzie wiedzą, że pieniądze na finansowanie tego nie biorą się z nieba tylko z ich kieszeni i dlatego wszystkie takie inicjatywy mają działanie odwrotne. Zamiast zwolenników robią przeciwników. 50 tys na szpital i miliony na rozrywki. Dodajmy do tego chybiony pomysł z PCPN (wielu przeciwników), przedłużające się remonty ulic, przedłużający się remont MOSIR. To wszystko powoduje, że obecna władza ma coraz więcej przeciwników. Liczba zwolenników pozostaje taka sama. Teraz kwestia jak bardzo wkurzeni będą nasi rodacy i ilu pójdzie ich do wyborów. Im mniej tym lepiej dla PIS.
Dodano: 7  Grudnia  2017  12:41:32
~tępa kempa
@maendry skończ już z tym bankomatem widać po twoich wpisach po sposobie układania zdań że to ty ciągle zmieniasz niki plujesz na wszystkich co są przeciw pis i gloryfikujesz pis.Proszę odpowiedz czy ty masz tak wyprany mózg czy może tobie ktoś za te wpisy płaci,a może jedno i drugie
Dodano: 7  Grudnia  2017  12:26:17
~Maendry
Tak internetowy hejter płatny manipuluje sondą, że zaraz mu wyjdzie 101% na nie. Oj premia go nie ominie. Zasłużony opozycjonista, tylko czy starczy kasy w bankomacie "Metalowca"?
Dodano: 7  Grudnia  2017  12:09:05
~leon
Kto kazał się bronić Szydło przed wotum nieufności opozycji w dniu, kiedy może odwołać ją własna partia? Przecież to sadyzm
Dodano: 7  Grudnia  2017  11:56:05
~jan
PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ powinna rządzić POLSKĄ do końca świata i jeden dzień dłużej bo od początku świata nie mieliśmy lepszych rządów w POLSCE.Najbardziej mnie cieszy że PIS rozwala te układy i tym się najbardziej trzeba cieszyć bo każdy układ to najgorsza rzecz jaka mogła spotkać POLAKÓW.
Dodano: 7  Grudnia  2017  11:29:18
~edek
Nie było lepszej władzy w naszym mieście jak istnieje STALOWA WOLA, zresztą nie było lepszej władzy w POLSCE jak przez ostatnie 2 lata. A głupcy hejterzy mogą pisać swoje wypociny obrażające mieszkańców naszego miasta. Dlaczego mamy najlepszą władzę w STALOWEJ WOLI to niech każdy kto ma najmniejsze wątpliwości wybierze się na ulicę PONIATOWSKIEGO i zobaczy tą ulicę po remoncie , która jest obecnie najpiękniejszą ulicą w naszym mieście. Mnie to bardzo cieszy bo mieszkam na tej ulicy i jestem pewny że wszyscy mi zazdroszczą że tam mieszkam.
Dodano: 7  Grudnia  2017  11:25:04
~tępa kempa
szydłowej dziś w sejmie zwieracze puściły,brocha darła mordę.Już czuje koniec premierowania
Dodano: 7  Grudnia  2017  11:14:53
~vox
Czy tą sondę to wyłączono ? bo nie mogę wziąć udziału i nie widzę wyników.
Dodano: 7  Grudnia  2017  10:49:23
~!!!!!
Mam wyrazic swoja opinie to ok to moja opinia. Ogladam debate nad wotum nieufności i co się dzieje wyszli wszyscy poslowie pis i caly rząd opuścili salę sejmowa. A przecież to wybrani przez was obywateli przedstawiciele, a to oznacza ze was swoich pracodawcow olali (jak zawsze zreszta)czyli maja was swoich wyborcow w dup.. A w stw zgraja popaprańców zrobi wszystko co wymyśli człowiek z mopem na głowie. Rozpaprał całe miasto, korki w mieście jak w wawie a beda wieksze jak rondo beda budowac na energetykow , remont na lipowej i poniatowskiego przedluza się i nie wiadomo kiedy się skoncza .Jest tego duzo wiecej. Moja ocena jest w 100% negatywna. Nie glosowalem i nie bede glosowal na pis. Nie ma w tej chwili sily ktora nadaje sie do rzadzenia polską
Dodano: 7  Grudnia  2017  10:43:06
~vox
Jak mogę być zadowolony z władzy, która w trakcie obrad dotyczących sądów w Polsce w 95% opuszcza salę. Nie interesuje ich inny punkt widzenia bo przecież jedyny słuszny to ten Jarosława Kaczyńskiego. PIS to taka sama banda jak każda inna partia. Wszędzie pchają swoich przydupasów a do tego jeszcze obniżyli wymagania na publiczne stanowiska. Nie musi być konkursów, nie musi być wyższego wykształcenia, musi być tylko wierność partii. To jak za czasów PZPR. Ja nie jestem zadowolony z obecnej władzy.
Dodano: 7  Grudnia  2017  10:36:39
~dobra zmiana
www.youtube.com/watch?v=LQSdg2FyarY
Dodano: 7  Grudnia  2017  09:54:56
~dobra zmiana
www.youtube.com/watch?v=LQSdg2FyarY
Dodano: 7  Grudnia  2017  09:52:53
~wyga
rsta dla kogo?
Dodano: 7  Grudnia  2017  09:36:15
~allo
Teolog zapisz sie do WUML może działa w podziemiu Dla młodszych to skrót dawnego unwersytetu który ukoniczyło 99 procent lewaków którzy jeszcze kwiczą. Wojewódzki Uniwersytet Marksistowsko Leniniwski
Dodano: 7  Grudnia  2017  09:30:57
Na pewno jest o wiele lepiej niż za poprzedniej władzy !!!
Dodano: 7  Grudnia  2017  08:56:55
~Axxob
Do nauczycielka
Gdzie ty te muskuły u Stacha? Widziałaś go na żywo jaka to skala chłopa jest?
Dodano: 7  Grudnia  2017  08:28:05
PiSowska tuba propagandowa (stalowemiasto) nie pozwala w komentarzach wkleić linków do youtube, więc wyszukajcie filmik "Zła zmiana..." pokazujący 24 sukcesy na 24 m-ce rządów PiSlamu.

I tyle w temacie.
Dodano: 7  Grudnia  2017  07:55:51
~Nauczycielka
Nadberezny na prezydenta RP , Sobieraj na premiera
Będę za nimi głosował w następnych wyborach .
Inteligencja plus siła muskułów drugiego idą w parze co widać w naszym rodzinnym mieście .
Brawo panie Lucjusz , brawo panie Stachu
Alleluja i do przodu jak mawia nasz kochany Tadeusz Rydzyk dyrektor radia Maryja które powinno mieć jako jedyne konsesje na nadawanie , pozostałe radia jako narzędzie szatana i propagandy z zgniłego zachodu powinny zamilknąć
Pozdrawiam wszystkich zwolenników dobrej zmiany
Dodano: 7  Grudnia  2017  07:50:49
W większości TAK !!!

Zobaczymy czy przyjmą projekt #ZatrzymajAborcję ...
Dodano: 7  Grudnia  2017  07:39:08
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe