Czy jesteś zadowolony z rządów władzy?
Opublikowano: 6  Grudnia  2017

W kraju wiele się dzieje. I na podwórku lokalnym, i w ujęciu globalnym. Nasi czytelnicy najwyraźniej uznali, że przyszedł czas podsumowań, bo dyskutują sobie na forum na temat zaufania do partii…

Do urn chodzimy regularnie co kilka lat. Partie polityczne już rozpoczęły wyścig ku lokalnym stołkom. Budzi się opozycja. W całym kraju organizowane są spotkania, wiece, protesty. Dla jednych to bój o wolną Polskę, dla innych burdy i walka o rozgłos przed wyborami nie mająca nic wspólnego z patriotyzmem. Lokalna władza chwali się sukcesami, opozycja krytykuje i atakuje. W Polsce toczą się dyskusje na szczeblu najwyższym. Szykują się zmiany na ważnych stanowiskach. Jednym się to podoba, innym nie, bo przecież nie tych ludzi wybierali, by stali na czele kraju.

Czy rządy obecnej władzy podobają się Wam, czy macie jakieś zastrzeżenia? Czy to, co dzieje się w Ojczyźnie Wam odpowiada? Czy obywatele są wolni, czy zniewoleni? Czy łamane są prawa, czy są przestrzegane. Czy Polak, stalowowolanin może czuć się bezpiecznie, czy jest zadowolony z obecnej władzy? Piszcie swoje opinie w komentarzach.

W przyszłym roku wybory samorządowe, w 2019- parlamentarne w Polsce i te do Parlamentu Europejskiego, w 2020 prezydenckie. Czas zastanowić się nad losem małej i dużej Ojczyzny.

Zapraszamy też do udziału w naszej sondzie (strona główna):

Czy jesteś zadowolony z rządów obecnej władzy?

Tak
Nie
Raczej Tak
Raczej Nie
Jest mi to obojętne
Nie wiem

.

 


Komentarze
« 1 2 3 4 5 ... » »»

Strona: 2/10 Wyświetlaj po:

~PRL bis
Komuna też zwoziła klakierów na swoje cyrki. Powtórka z rozrywki!
Dodano: 9  Grudnia  2017  17:01:58
~@period
Jeśli to prawda to znaczy że Narod mądrzeje i trzeba go przekupić by czcił kolejną miesiączkę prezesa za 200 plus dla ogłupianych klakierów. W Świnoujściu każdy emeryt dostanie na święta 300 zł. No ale do tego trzeba być mądrym. Naszym daleko do tego...
Dodano: 9  Grudnia  2017  16:51:10
~abc
Nie no olo, nie wkurzaj się. Szkoda energii. To jeden za Stalowiaków robi za PO. I tak to tylko już trupy. A wiesz, jaką kasę bierze? Niech się schowa 500+ Spadaj stąd. Nikt tego już nie czyta
Dodano: 9  Grudnia  2017  16:49:59
~olo
Nie wiedziałem, że was aż tylaaa płatni POpeowcy. A wam kto konkretnie płaci? Wschód czy zachód? Mało wam jeszcze wiedzy co poprzednicy zrobili? Polska to.... i kamieni kupa. Tego wam brakuje poniżsi jaskiniowcy?
Dodano: 9  Grudnia  2017  16:42:13
~olo
Nie wiedziałem, że was aż tylaaa płatni POpeowcy. A wam kto konkretnie płaci? Wschód czy zachód? Mało wam jeszcze wiedzy co poprzednicy zrobili? Polska to.... i kamieni kupa. Tego wam brakuje poniżsi jaskiniowcy?
Dodano: 9  Grudnia  2017  16:42:10
~olo
Nie wiedziałem, że was aż tylaaa płatni POpeowcy. A wam kto konkretnie płaci? Wschód czy zachód? Mało wam jeszcze wiedzy co poprzednicy zrobili? Polska to.... i kamieni kupa. Tego wam brakuje poniżsi jaskiniowcy?
Dodano: 9  Grudnia  2017  16:42:02
~period
poseł weber organizuje jutro wyjazd autokarem na 92 miesiączkę kurdupla kaczora.Jak zwykle suchy prowiant i napoje zimne i gorące będą serwowane w autobusie i oczywiście 200zł wypłaty za udział po zakończeniu miesiączki na krakowskim przedmieściu.
Dodano: 9  Grudnia  2017  14:43:39
~Kacha
PiSdupki w wolną sobotę nie hejtuja tylko w pracy na służbowych kompach wyżywają się.
Dodano: 9  Grudnia  2017  11:33:39
~lucky
Słyszałem od kilku osób,że nie otrzymują 500+ od 2 miesięcy i w grudniu też nie otrzymają.Wypłaty zostały przeniesione na przyszły rok.Rząd wstrzymał wypłaty żeby zamknąć rok z mniejszym deficytem i Morawiecki znowu ogłosi ile to mld.jesteśmy na plusie...słowo,,plus''stało się magiczne.W pisie wszystko jest na Plus...zwłaszcza dla członków partii.Wynik sondy pokazuje prawdziwe poparcie dla pisu a ten sondaż CBOS jest opłacony
Dodano: 9  Grudnia  2017  07:21:29
~BRAK SŁÓW
Oglądając zdjęcia z dzisiejszych manifestacji w Warszawie można odnieść wrażenie, że doszło do jakiegoś zamachu terrorystycznego... tylu krawężników nawet w stanie wojennym nie było w jednym miejscu na ulicach... a to ponoć prezydent i rząd wybrani przez naród... czego lub kogo się boją?? Narodu??Tylu krawężników to nawet Gierka nie chroniło....Suweren jednak uwielbia dojną zmianę....jak psy dziada w ciemnej ulicy..
Dodano: 9  Grudnia  2017  00:34:42
~ekonomista
Zwiększenie ściągalności VAT to jeden wielki przekręt. MORAWIECKI po prostu zamroził na kilka miesięcy zwrot tego podatku wszystkim Polakom przedsiębiorstwom. Pieniądze które w ten sposób zostały w budżecie zaksięgował jako wpływy z podatku VAT i ogłosił to jako sukces w ściągalności tego podatku. Może rzeczywiście w jakimś procencie wzrosła ściągalność tylko trzeba być kompletnym idiotą żeby dość sobie wmówić że stało się to z dnia na dzień. Żeby uszczelnić system potrzeba co najmniej kilku lat i jeżeli rzeczywiście o jakiś ułamek procenta wzrosła ściągalność VAT to w głównej mierze zasługa poprzedników a nie Morawieckiego. To tak o sam przykład jak z autostradami Szydło z wielką pompą przecinała w 2016 r wstęgi otwierając ostatnie kilometry autostrad budowanych w Polsce. Tylko że pod jej rządami nie wybudowano w Polsce ani jednego kilometra autostrady. To co ona sobie przypisała to budowały poprzednie rządy. Ona tylko gdy została premierem uroczyście je otwierała. To jeden wielki blef. A może Morawiecki wytłumaczy Polakom dlaczego codziennie kilka firm pakuje majątku i wyjeżdża z Polski. Owszem w tym roku niby Polska ma wysoki wzrost gospodarczy tylko żeby tak się stało trzeba kilku lat oraz dobrej koniunktury na świecie. W głównej mierze to skutek tego kryzysu jaki dotknęła świat a w szczególności Europę chwilowo minęła a to spowodowało wzrost koniunktury. To sukces można powiedzieć globalny a nie Morawieckiego czy rządów PiS. Zobaczymy za dwa lata bo w tym czasie prawdopodobnie Europę dotknie kolejny kryzys. Można Tuskowi zarzucać wiele rzeczy ale ten miniony Polska naprawdę przetrwała. Czy przy tak rozdawniczej polityce PiS Polska ten nadchodzący przetrwa! Przecież już obecnie nie ma sukcesu który Morawiecki sobie przypisuje Polska Armia z powodu braku pieniędzy wycofała się z wszelkich planowanych zakupów. Zabrakło pieniędzy na pseudoreformę oświaty i w 100 procentach pokryły ją samorządy oraz rodzice, służba zdrowia wpada w stan hibernacji, wycofano się z darmowych leków dla seniorów, zamrożone głośny firmowy projekt PiS mieszkanie plus itp. itp. Panie Morawiecki skoro Pan głosi że pieniądze są to dlaczego ich nie ma? Skoro niby tak dobrze to dlaczego dziura budżetową jest największa w historii po 89r? Skoro tak świetnie to dlaczego Szydło i Pan zadłużyliście Polskę i kolejne 38 miliardów?
Dodano: 9  Grudnia  2017  00:25:36
~Karolina
To błazenada i zabawa w PiSkownicy!!!!
Dodano: 9  Grudnia  2017  00:09:03
~WesołychŚwiąt
Służycie ludziom ale tylko niektórym.
Sadurska i inni Misiewicze, Pisiewicze mają się świetnie a ceny w sklepach rosną jak na drożdżach
Dodano: 9  Grudnia  2017  00:05:24
~Dobre:
PiS CHYBA JESZCZE NIE DO KOŃCA ROZUMIE.
Certyfikowany doradca Tuska został wybrany premierem prawicowego rządu.
Dobre umiech
Dodano: 8  Grudnia  2017  23:23:46
~z zagranicy
Světový unikát: Premiérka rezignovala sotva 12 hodin potom, co v parlamentu ustála hlasování o nedůvěře. To je Polsko Jarosława Kaczyńského
Dodano: 8  Grudnia  2017  23:14:42
~jajaJakBerety
Straciliśmy wolną i uczciwą Polskę. Teraz juz wszelkie rozważania o zjednoczonej opozycji, poparciu, sondażach itp. to już tylko zajmujące rozważania filozoficzne.
PiS od dziś może dostać 2% głosów a i tak wygra...
Dodano: 8  Grudnia  2017  23:05:15
~Boże prowadź
PLAN JEST BARDZO PROSTY...
tak jak pisał Giertych.
Stary Morawiecki już chodzi i zbiera posłów dla synka.
Wystarczy, że 10 przejdzie na jego stronę i Kaczyński już nie będzie mógł odwołać premiera. A potem to już prosta droga na fotel prezesa i odstawienia Kaczyńskiego na bocznicę.
Dodano: 8  Grudnia  2017  22:58:49
~z internetu
Zniszczyli dziś wolne sądy i wolne wybory!!!!
TO KONIEC TRÓJPODZIAŁU WŁADZY.
Polska stała się dyktaturą Kaczyńskiego.
Policja PRÓBUJE ROZGANIAĆ PROTESTUJĄCYCH w Warszawie, ale jest ich zbyt dużo. Zapamiętajcie ten dzień! To pożegnanie z Wolnymi Sądami...
Dodano: 8  Grudnia  2017  22:57:56
~taka prawda
PiS chce mieć wybory, media i procesy polityczne. Do tego zmierza. Strach się bać! Dyktatura.
Dodano: 8  Grudnia  2017  22:50:49
~@olo
Może,,Stalowa Wola czuje i rozumie,, jak piszesz. Ale na pewno nie tak jak ty. Ty nic nie rozumiesz chyba jesteś geriatrykiem jak ci co chcą nas ,,uszczęśliwiać w/g ich receptury. Jak komuniści. Szkoda czasu dla ciebie marnować...
Dodano: 8  Grudnia  2017  20:11:17
Lucyjusz jak widac na zdjeciach wszedzie chce cos rewitalizowac i budowac.Jego zdjecie przy projekcie rewitalizacji to jest propaganda pisu.Mysli ze glupi lud to łyknie i zaglosuje ponownie na niego.Nie z nami te numery.Podpisał wycinke drzew na skarpie,błonich mysli ze ludzie wola te jego cuda od zieleni tej co była.Wyciete drzewa przekonały mnie zeby nigdy nie glosowac na takich ministrantow cudaków.
Dodano: 8  Grudnia  2017  19:14:42
~Olo
Ludzie muszą przestać wierzyć w rządową propagandę sukcesu. Krótkowzoroczna i bezsensowna polityka gospodarcza przyniesie katastrofalne skutki jak przyjdzie utrzymac i pokryć koszty utrzymania i zadluzenia tych wspanialych inwestycji.. Marnowany jest olbrzymi potencjał gospodarczy młodych ambitnych Mieszkanców, którzy nie mogąc realizowac swoich planów życiowych zmuszani są do opuszczenia Miasta i kraju. Zaprzepaszczamy też szansę na przyciągnięcie z powrotem choć części 2,5 milionowej emigracji. Wy calkiem potraciliście rozumy (olo i cala dojna zmiana ), nie było nigdy " Dobrej Zmiany " wbijcie sobie to raz do głowy - była tylko zamiana z PO-PSL na PiS.
Dodano: 8  Grudnia  2017  19:01:11
~olo
Dzięki "Olo" z dużej litery. Coś zrozumiałeś wreszcie i nie zabierasz już głosu. Szacun.
Dodano: 8  Grudnia  2017  18:04:36
~abc
Też tak uwżam ale rekonstrukcja rządu była potrzebna. Trzeba iść dalej, a wspimaganie biedniejszych to nie wszystko. Teraz należy im pokazać, jak się wzbogacić, no nie panie Morawiecki? Liczę na rezultaty!
Dodano: 8  Grudnia  2017  17:17:28
~abc
Też tak uwżam ale rekonstrukcja rządu była potrzebna. Trzeba iść dalej, a wspimaganie biedniejszych to nie wszystko. Teraz należy im pokazać, jak się wzbogacić, no nie panie Morawiecki? Liczę na rezultaty!
Dodano: 8  Grudnia  2017  17:17:21
~olo
student, wiadomo biedny ale nie głupi. Zrozum, tu chodzi o Polskę! Uwierz, że tej władzy nie zależy na karierze czy kasie! Np, rekonstrukcja rządu (samobój) Polska, to mądrzy i światli ludzie a nie sługusy zachodu. Za 50 lat Twoje wnuki docenią tą dobrą zmianę. A Polska będzie wielka (no, rozumiem Narodowców ale nie popieram ich niektórych działań). Europa nam zbyt wiele zawdzięcza, nie zgadzam się (w przeciwieństwie do PO na takie traktowanie!!!!!!) Na szczęście Stalowa to czuje i rozumie... a Stalowa prezydenta lepszego nie będzie mieć.
Dodano: 8  Grudnia  2017  16:59:46
~@allo
Żal mi takich pokaranych przez Boga, al cóż wyroki boskie są nie do przewidzenia. Przemyśl za co cię tak Bóg pokarał? A mówi się że jak chce kogoś polatać to mu rozum odbiera. Będę się modlił o twoje zdrowie. Amen.
Dodano: 8  Grudnia  2017  16:02:03
~Adrian
Allo wiem że tego nie zauważasz bo i w jaki sposób. Jak masz tylko jeden zwój mózgowy więcej od kury. Co pozwala Ci zaledwie na to byś nie robił kupska na podwórku. Ale nie opisuj siebie. No i dobrze by było jak już bierzesz się za pisanie komentarzy.Gdybyś wykupienie sobie jakiś pakiet korepetycji.
Dodano: 8  Grudnia  2017  15:56:56
~allo
jerycho w takich niedorozwojow jak ty student i wielu innych co tu piszą to szkoda kasy na jak ty to piszesz rozwoj umysłowy u was takie coś sie nie rozwija nawet po przeszczepie
Dodano: 8  Grudnia  2017  14:22:26
~student
Hej PiSowcy czy wy serio nic nie widzicie co się dzieje? Czy wam całkiem rozum odebrało? Na Boga otrzyjcie oczy z kaczych gówien włączcie rozum wreszcie.
Dodano: 8  Grudnia  2017  11:36:25
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe