Sesja pełna nagród
Opublikowano: 1  Grudnia  2017

Podczas piątkowej sesji Rady Miasta wiele było podziękowań i nagród. Obrady rozpoczęto właśnie od takiego akcentu…

Na początek uhonorowano Magdalenę Pamułę, byłą dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli, która w związku z zakończeniem pełnienia stanowiska odeszła na emeryturę.

Następnie wiceprezes zarządu Katolickiego Klubu Sportowego Victoria wręczył prezydentowi Lucjuszowi Nadbereżnemu puchar jaki wywalczyli zawodnicy klubu w cyklu zawodów zwanych „Czwartkami Lekkoatletycznymi”.

- Jest to największa impreza lekkoatletyczna skierowana do dzieci i młodzieży szkół podstawowych. Odbywa się w cyklu całorocznym. W całej Polsce co miesiąc trwają zawody sportowe. Najlepsi z najlepszych na koniec sezonu startują w finale „Czwartków Lekkoatletycznych”. W tym roku, w tym sezonie, biorąc pod uwagę ilość punktów, najlepszym miastem została Stalowa Wola. W imieniu organizatorów i KKS Victoria chciałem ten puchar wręczyć panu prezydentowi i podziękować za to, co robicie państwo dla rozwoju sportu w Stalowej Woli, w tym także lekkoatletyki- mówił wiceprezes zarządu Katolickiego Klubu Sportowego Victoria Andrzej Gargaś.

Prezydent przypomniał, że w naszym mieście lekkoatletyka stoi na bardzo wysokim poziomie, a biorąc pod uwagę wszystkie dziedziny sportu, zawodnicy KKS Victoria odnoszą najwięcej sukcesów w Polsce.

Okazją do pochwalenia się było także przyznanie Lucjuszowi Nadbereżnemu nagrody, którą w imieniu prezydenta odebrał w Warszawie przewodniczący Rady Miasta Stanisław Sobieraj. Nadaje ją corocznie Liga Krajowa. Lucjusz Nadbereżny otrzymał ją w dziedzinie „ogólnopaństwowej” za skuteczną realizację programu Rodzina- Praca- Rozwój oraz wzmacnianie pozycji samorządu w ramach uczestnictwa w Narodowej Radzie Rozwoju przy Prezydencie RP.


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

@kibol
Proponuję nagrodę za wręczanie nagród kolegom z układu. W tej dziedzinie zdyskwalifikował całą konkurencję...
Dodano: 3  Grudnia  2017  18:54:38
~kibol
Mam na szafie kilka pucharów za coś tam. Kiedy mogę Luckowi któryś wręczyć?
Dodano: 3  Grudnia  2017  16:20:26
~pytajnik
Ten wysyp nagród , odznaczeń - to już tak do wyborów? Do złudzenia przypomina to epokę "słusznie minioną".
Dodano: 3  Grudnia  2017  11:03:19
~Montevideo
A hejter płatny od rana nadaje... I taki człowiek chce rządzić Stalową Wolą!
Dodano: 2  Grudnia  2017  10:22:22
~cichosza
Na przedostatnim zdjęciu ten gość z mikrofonem w lewej dłoni to podnóżek czy może wasal miłościwie panującego Nuncjusza? W spojrzeniu gościa na pierwszym miejscu widać tęsknotę rozumem. Miejcie odrobinę wyobraźni, przecież to nie jest wasz prywatny folwark, to wystawianie się na osąd społeczeństwa. Przecież tego wazeliniarstwa jest wszędzie pod dostatkiem. Spróbujmy lekko podsumować kończący się rok i grad tytułów jakie spadły na "jednego" człowieka, 'osobowość roku", ZKS(złoty krzyż zasługi), ekspert krynicki, ostatni plebiscyt echa dnia też pierwsze miejsce, nagroda Palki... Czy jeden człowiek może tyle zaszczytów udźwignąć? Przecież go zamęczą! Wprost proporcjonalnie dla zaszczytów rośnie zadłużenie miasta. Czy to jest prawidłowość?
Dodano: 2  Grudnia  2017  09:39:54
~Barabasz
To nie ludzie wystawiają ten hejt tylko taki jeden od noszenia torebki, tylko nicki zmienia.

Ale oficjalnie jego Pani apeluje żeby nienawiści nie było.

To wszystko mówi o szczerości opozycji
Dodano: 2  Grudnia  2017  08:17:05
~Maryja
Darek.... Kupiłem Ci nową klawiaturę bo ta już wymiękła z nienawiści
Dodano: 1  Grudnia  2017  22:48:00
~Git
To nie ludzie a opozycjonista bez pracy umiech dajcie mu robote może. Oni chca zajmować się brudami w namszym mieście. Do oczyszczalni moze... bo teraz tylko tam są brudy prezydenta: ))
Dodano: 1  Grudnia  2017  20:03:31
~olo
Dlaczego w was tyle jadu....Ludzie opamiętajcie się!!!
Dodano: 1  Grudnia  2017  19:36:41
~nora
Jest to nie notowana do tej pory klakiernia, ktora uwielbia sama siebie. Muszą się spieszyć bo jak zostaną zdelegalizowani to będą mieli z czym odejść. Ta nagroda to żaden prestiż. A pan Gargaś to jaką opcję polityczna reprezentuje?
Dodano: 1  Grudnia  2017  18:56:31
~liberty
Obligacja komunalna jest dokumentem potwierdzającym zaciągnięcie przez miasto długu.
Dodano: 1  Grudnia  2017  18:50:22
~liberty
Nie wielu mieszkańców zdaje sobie sprawę, że Stalowa Wola stanie na skraju bankructwa. Sukcesem jest praca, która przynosi efekty, jednakże te rządy to zmarnowanie naszej wspólnej pracy. Funkcjonowanie Miasta ponad stan i zrzucanie odpowiedzialności na następne pokolenia to porażka. Dlatego prezydent powinien się podać do dymisji. Niestety na to trzeba mieć honor... Zostają nam wybory za rok i rozliczenie obecnej władzy. Powierzymy nasz los w ręce odpowiedzialnych i gospodarnych włodarzy a nie " niedoświadczonych dzieci " sterowanych z zewnątrz przez wierchuszke partyjną.
Dodano: 1  Grudnia  2017  18:13:03
~ja1
"Lucjusz Nadbereżny otrzymał ją w dziedzinie „ogólnopaństwowej” za skuteczną realizację programu Rodzina- Praca- Rozwój " buhahahahahahahahaha Za co? Za jaką pracę i za jaki rozwój ? Co za ignoranci. Komuch też swoim dawali tony medali i odznaczeń. Ta sama mentalność.
Dodano: 1  Grudnia  2017  15:26:03
~Ya Nickt
Polaku! Naród właśnie się obudził wybierając PIS, a Ty dalej śPISz!
Dodano: 1  Grudnia  2017  15:21:00
~Ya Nickt
Polaku! Naród właśnie się obudził wybierając PIS, a Ty dalej śPISz!
Dodano: 1  Grudnia  2017  15:20:55
Pamiętacie, jak radny Nadbereżny krytykował remont stadionu lekkoatletycznego?

Teraz dumnie odbiera puchary od klubu tamże trenującego.

Jak nazwać takie zachowanie?
Dodano: 1  Grudnia  2017  15:08:46
~POLAK
Nie wiem czy się śmiać czy płakać.Pisowska klika.Sobieraj pojechał do Warszawy,Mam nadzieję ze naród się obudzi.!!!!!!!!!!!
Dodano: 1  Grudnia  2017  14:30:10
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe