Dwa pożary w jeden wieczór
Opublikowano: 30  Listopada  2017

30 listopada 2017 w Rudniku nad Sanem (powiat niżański) doszło do dwóch pożarów: garażu i domu jednorodzinnego.

W czwartek około godz. 19.00 doszło do pożaru garażu w Rudniku nad Sanem przy ulicy Kordeckiego. Kiedy na miejsce dotarli strażacy cały obiekt był już objęty ogniem. Strażacy podali 2 prądy wody w natarciu na palący się obiekt. W trakcie akcji okazało się, że jeden z mieszkańców został poparzony, została mu udzielona natychmiastowa pomoc. W zdarzeniu uczestniczyły: OSP Rudnik nad Sanem, JRG Nisko- GBA, GCBA, OSP Kopki- GBA oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

W trakcie akcji gaśniczej garażu okazało się, że w Rudniku nad Sanem przy ulicy Mickiewicza doszło do kolejnego pożaru, tym razem budynku mieszkalnego. Na miejsce udało się kilka zastępów straży pożarnej: JRG Nisko- GCBA, OSP Rudnik na Sanem- SOp, OSP Kopki- GBA. Kiedy służby dotarły na miejsce dach budynku mieszkaniowego był już zajęty ogniem. W czasie trwania akcji na miejsce dotarły kolejne jednostki JRG Nisko- GBA, SHD-25, SRt, OSP Krzeszów- GBA, GCBA, SRw - oficer operacyjny z KP PSP w Nisku, Policja oraz Pogotowie Energetyczne. Po ugaszeniu pożaru służby przystąpiły do rozbiórki spalonego dachu.

Zdjęcia: OSP Rudnik nad Sanem

ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~aaa
Jak można pomóc ?
Dodano: 22  Grudnia  2017  23:01:05
~Okolicy you
Co maw wspolnego rudnik ze stalowemiasto, wiem to brak tematow w stalowemiasto, wiem Mazda sense ja w okolicy jest chewy tans za ogon
Dodano: 3  Grudnia  2017  22:30:39
Nie bardzo mi się chce wierzyć w taki zbieg okoliczności "dwa na raz", lepiej było by sprawdzić czy mieszkańcy domu nie darli z kimś kotów. Pożar to nie jest codzienne zdarzenie zazwyczaj w dzisiejszych czasach.
Dodano: 2  Grudnia  2017  02:03:53
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe