2 miejsce siatkarek Vegi MOSiR St. Wola
Opublikowano: 15  Listopada  2017

W Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany został I Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Starosty Ostrowieckiego Zbigniewa Dudy.

Wyniki:

VEGA MOSIR STALOWA WOLA - SMS OSTROWIEC ŚW. 2-3

VEGA MOSIR STALOWA WOLA - SKM L HRADOK /SŁOWACJA/ 3-1

VEGA MOSIR STALOWA WOLA - MUKS 13 RADOM 3-2

VEGA MOSIR STALOWA WOLA - KSZO OSTROWIEC S.A. – LSK (pokazowy set poza konkursem) 0-1

We właściwym turnieju wystąpiły 4 zespoły juniorskie. Siatkarki ze Stalowej Woli miały okazję sprawdzić się z dobrymi zespołami i nabrać nowych doświadczeń. Turniej był idealnym sprawdzianem przed rozpoczynającą się rundą finałową w walce o mistrzostwo Podkarpacia.

Kolejność końcowa:

1. SMS OSTROWIEC ŚW.

2. VEGA MOSIR STALOWA WOLA

3. MUKS 13 RADOM

4. SKM L HRADOK /SŁOWACJA/

Na zakończenie turnieju, dwa pokazowe sety – z dwoma najlepszymi zespołami zawodów – rozegrały - występujące na co dzień w Lidze Siatkówki Kobiet - zawodniczki KSZO Ostrowiec.

Dla młodych zawodniczek Vegi MOSiR było to ogromne wyróżnienie. Zaś siatkarki KSZO, miały okazje wcielić się w rolę nauczyciela, dając młodzieży dobrą lekcję siatkarskiego rzemiosła, doskonale się przy tym bawiąc.

Skład: Dominika Stępień, Kasia Dąbrowicz, Weronika Pokój, Oliwka Tarnawska, Ola Bazan, Justyna Mortka, Kasia Olko, Ania Małkowicz, Weronika Juda i Zosia Dziura. Trener - Mirosław Sroka.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~max
A o zawodach pływackich 11 listopada nikt nie napisze ? Już zlikwidowaliście tą sekcję? Ona jeszcze jakieś tam ostatnie podrygi ma.
Dodano: 15  Listopada  2017  15:48:07
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe