Get Adobe Flash player

Potrącenie starszego mężczyzny
Opublikowano: 13  Listopada  2017

Do potrącenia starszego mężczyzny doszło na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Wojska Polskiego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala…

Do wypadku doszło o godz. 17:20, 13 listopada 2017 roku. Starszy pan przechodząc przez jezdnię na pasach został potrącony przez kierującego samochodem marki Hyundai Coupe na tarnowskich numerach rejestracyjnych.

Mężczyzna został ranny. Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~dfd
do Andri - A Ty nie bież przykładu z TakiJaki tylko myśl i nie obrażaj pieszych.
Dodano: 15  Listopada  2017  19:38:55
~Do Andri
Pamiętaj o tym że starość to Twoja przyszłość. Tylko teraz jak jesteś młody tak piszesz a co będzie za 30, 40 lat? Dzieci się pożenią, odejdą a Ty nie będziesz już kierowcą w wygodnym samochodziku a starcem być może na wózku albo z laską chodzącym po leki do apteki żeby jako tako funkcjonować. Przestań pisać głupoty i miej na uwadze to że pieszymi są nie tylko 20 latkowie co potrafią ocenić sytuację na drodze w 3 sek. Staruszkom zajmuje to minutę. Szacunek dla starości jeszcze nikomu nie zaszkodził, Tobie też nie zaszkodzi.
Dodano: 15  Listopada  2017  19:24:19
~Dana
Dlaczego jasno policja nie poucza pieszych że wcale nie mają pierwszeństwa na pasach, mają pierwszeństwo tylko tam gdzie są pewni że nic ich nie przejedzie. Nawet jak zatrzyma się jeden kierowca i juź pieszy jest na pasach to niech do diabła zwolni na środku pasów i sprawdzi drugi pas ruchu na który włazi. Nic mu na tych pasach nie grozi bo pojazd nie ruszy który go przepuszcza aź ten przejdzie na drugą stronę. W takich warunkach atmosferycznych i marnie oświetlonych ulicach nie trudno nie zauważyć przechodnia. Kierowcy niech też mają na uwadze że po pasach przechodzą nie tylko skoczni nastolatkowie ale też i niepełnosprawni i po prostu starzy ludzie którzy nie mają już tak podzielnej uwagi jak młodzi ludzie. Wszystkich należy uczulić na siebie.
Dodano: 15  Listopada  2017  19:18:02
~Andri
@dfd wypisałeś takie bzdury, że ciężko to w ogóle zrozumieć i się do tego odnieść.

Jakbyś nie zauważył to moj post to kopia postu pana @Takijeden który obraża kierowców. Chyba chłopek zakompleksiony bo go na samochod nie stać albo nie potrafi prowadzić.
Dodano: 15  Listopada  2017  11:48:55
~dfd
do Andri,Karlik - obrażacie pieszych i masz jeden z drugim problem sam zapewne fruwasz a nawet gdy poruszasz się autem to też masz problem .
Komentarz tego pana do Sądu za obelgi pieszych. Kulturę to Wy macie.
Dodano: 15  Listopada  2017  08:33:17
~hhhh
Andri lecz sie na nogi bo na pusty sagan juz zapozno
Dodano: 14  Listopada  2017  12:19:48
~Hannan
Rodzinę Poszkodowanego mężczyzny proszę o wiadomość na ponższy mail:
h.nowak_(at)_onet.pl
Dodano: 14  Listopada  2017  08:45:17
~123
Na tej krzyżówce przydałoby się niewielkie rondo - dla spowolnienia ruchu i umożliwienia wyjazdu z Wojska Polskiego i Okrężnej na Okulickiego.
Dodano: 14  Listopada  2017  08:40:33
~Andri
Mam nadzieje, ze polityczni decydenci , analizujac zachowanie sie i wypowiedzi polskich tumanow pieszych , jeszcze bardziej zaostrza przepisy kodeksu ruchu drogowego i beda wymagac ich rygorystycznego przestrzegania. Na holote nie ma innego sposobu. Zaostrzenie przepisow ,w niczym nie zaszkodzi pieszym ktorzy je respektuja.
Dodano: 14  Listopada  2017  08:27:45
~Taki jeden
Mam nadzieje , ze polityczni decydenci , analizujac zachowanie sie i wypowiedzi polskich tumanow za kierownica , jeszcze bardziej zaostrza przepisy kodeksu ruchu drogowego i beda wymagac ich rygorystycznego przestrzegania.Na holote nie ma innego sposobu. Zaostrzenie przepisow ,w niczym nie zaszkodzi kierowcom ktorzy je respektuja.
Dodano: 13  Listopada  2017  23:42:44
feltd ...miszcz prostej wypowiedział się na poziomie .
Dodano: 13  Listopada  2017  23:13:27
~Haiti
Ja dojezdzajac do krzyzowki majac pierszenstwo zawsze zwalniam i upewniam sie czy ten obok o tym wie, zna przepis i czy sie najzwyczajniej nie zagapil a pieszy? Wali go to - lezie, myslac ze jest robokopem....nie jest.
Dodano: 13  Listopada  2017  22:57:17
wina pieszego i frajera ktory przepuszczał
Dodano: 13  Listopada  2017  22:43:44
~Karlik
Patałachy placza się po szosach
Dodano: 13  Listopada  2017  21:50:23
~Ala
Podobno pierwszy samochód zatrzymał się przed przejściem dla pieszych aby przepuścić pieszego, a drugi samochód wyprzedzał na przejściu dla pieszych pierwszy samochód i dlatego doszło do potrącenia pieszego. Utrudnione warunki pogodowe nie zwalniają z przestrzegania przepisów drogowych. Pieszy zachował się prawidłowo, wina jest kierowcy.
Dodano: 13  Listopada  2017  21:38:59
~grazyna
Posłowie ustalający prawo bez akcji informacyjnej mają potrąconych na sumieniu.

"Posłowie zadecydowali w piątek 25 września, że od 2017 r. zaczną obowiązywać zmiany w przepisach ruchu drogowego dotyczące pieszych. Już wkrótce pieszy będzie miał pierwszeństwo przed pojazdem, tak na przejściu jak i przed nim.
W piątek 25 września posłowie przegłosowali zmiany w ustawie Prawo o ruchu drogowym. W myśl nowelizacji ustawy to pieszy będzie miał pierwszeństwo przed pojazdem, na przejściu oraz przed nim. Wyjątek stanowią tramwaje.

W myśl obowiązujących obecnie przepisów pieszy przed wejściem na jezdnię ma obowiązek zachować szczególną ostrożność, zaś będąc na przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdami.
Zmiany przegłosowane w piątek sprawią, że pieszy oczekujący na wejście na przejście będzie miał pierwszeństwo przed pojazdem, tutaj jednak wyjątek stanowi tramwaj. Jednak nie będzie tak, że pieszy będzie mógł dobrowolnie wtargnąć przed jadące auto. Na pieszym będzie spoczywał obowiązek zatrzymania się i upewnienia czy kierujący pojazdem ustępuje pierwszeństwa.
Z kolei kierowca będzie musiał, w myśl nowych przepisów, ustąpić pierwszeństwa pieszemu tak na przejściu jak i oczekującemu na wejście na przejście."
Czyli piesi mają pierwszeństwo ale mają się zatrzymać i upewnić czy samochód się zatrzymuje a nie wchodzić przed maskę. Samochód w miejscu nie stanie a poza tym pieszy w naszym miejskim oświetleniu bez odblasków nie jest widoczny.
Dodano: 13  Listopada  2017  21:23:49
~alfa
Znowu deszcz, ciemno i wypadek w tym miejscu. Czy ludzie naprawdę nie potrafią wykazać się ograniczonym zaufaniem? Walą przed siebie, zarówno piesi, jak i kierowcy. Poczekałby jeden z drugim 15 sekund, ile to mniej problemów by było..
Dodano: 13  Listopada  2017  20:53:40
Brawo dl wszystkich durniów patrzących wszędzie ( głównie w telefon ) tylko nie na drogę .
Dodano: 13  Listopada  2017  20:36:58
~Deutch
Brawo dla durnych przepisow pierszenstwa pieszych czy rowerzystów. Jeszcze im nakarzcie aby wogole nie zwracali uwagi na jezdnie tylko szli/jezdzili jak chcą. Szarowka, deszczyk kapie , widocznosc ograniczona ale co tam- wleze bo mam pierszenstwo. Widze samochod to on mnie tez widzi.... Dajecie przywileje pieszym to ich nauczcie z nich korzystać.
Dodano: 13  Listopada  2017  20:34:34
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe