Pomogli zranionemu łabędziowi

Opublikowano: 9  Listopada  2017

Dzięki reakcji przypadkowego świadka udało się uratować dzikie zwierzę, które potrzebowało pomocy. Policjanci, z pomocą innych służb, ocalili zranionego łabędzia. W środę tuż przed godz. 8.30 o zranionym i zakrwawionym ptaku, leżącym w trawie w pobliżu ulicy Działkowej w Stalowej Woli, powiadomił funkcjonariuszy, przejeżdżający tą ulicą, mieszkaniec naszego miasta.

Policjanci potwierdzili zgłoszenie, a następnie we współpracy z lekarzem weterynarii schwytali zranionego łabędzia. Lekarka weterynarii, po wstępnym zaopatrzeniu rany, zaopiekowała się rannym ptakiem i przewiozła go do lecznicy.




 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

ku*wa ten policaj z psiego patrolu powinien dostać szpica w mordę! za trzymanie na kiju młodego łabędzia!!! psina BAŁA się jak młody łabędź wydawał dziwne syczące odgłosy??? je*any pisowski pies z psim koleżką we dwóch jednego napie*dalają na interwencji a łabędzia w ręce nie potrafi złapać.... co tam wg. POLICJA robiła? od tego są specjalne służby.

JUTRO BĘDZIE W GAZETACH... " PIES URATOWAŁ ŁABĘDZIA" zostanie odznaczony przez samego Prezydenta orderem Virtuti Militari, przecież na to zasługuje!
BRAWA, OWACJE NA STOJĄCO DLA BEZPAŃSKIEJ PSINY CO TYLKO KIJEM ŁABĘDZIA PRZYTRZYMAŁ BO ODWAGI W RĘCE ZŁAPAĆ NIEMIŁA BIEDNA PSINA
Dodano: 9  Listopada  2017  17:50:37

Piękny ptak.
Mam nadzieję że wyzdrowieje.

Dodano: 9  Listopada  2017  17:19:32
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe