Pomogli starszej kobiecie

Opublikowano: 8  Listopada  2017

Policjanci, strażacy i ratownicy medyczni interweniowali wczoraj wobec 86-letniej kobiety potrzebującej pomocy. Starsza kobieta przewróciła się w mieszkaniu i nie mogła wstać z podłogi. Kobieta trafiła do stalowowolskiego szpitala.

Wczoraj po godz. 12, do stalowowolskich policjantów dotarła informacja, że w jednym z mieszkań przy ulicy Staszica, mieszkająca tam kobieta, potrzebuje pomocy. Z relacji jej sąsiadki wynikało, że 86-letnia kobieta przewróciła się w swoim mieszkaniu i nie może wstać o własnych siłach.

Na miejscu podjęto decyzję o wyważeniu drzwi do mieszkania. W jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli 86-letnią kobietę. Ratownicy zdecydowali o natychmiastowym przewiezieniu kobiety do stalowowolskiego szpitala.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~ggg
co za akcja,szacun
Dodano: 9  Listopada  2017  16:33:31
~Obywatel
Policjanci nie zrobili nic nadzwyczajnego pojechali na miejsce zgloszenia bo musieli, wywalili drzwi bo bylo zagrozenie zdrowia/życia. Artykuł powinien mieć tytuł "starsza kobieta zaslabla w mieszkaniu udalo sie ja uratowac dzieki czujnosci sasiadow" a w calym artykule dac wzmianke ze policja wywazyla ddzwi. Jak dalej tak bedziecie pisać to spodziewam się artykułów pt.: Kasjerka sprzedala dwa chleby, kurier dostarczyl paczkę, odwazna pielegniarka pobrala krew od pacjenta lub urzednicy przyszli dziś do pracy.
Dodano: 8  Listopada  2017  20:08:55

Jak mnie chciano zadźgać i zadzwoniłem na Policję, to usłyszałem: "Ale nie doszło do skutku. To co my mamy zrobić ?"

Dodano: 8  Listopada  2017  16:26:50
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe