Podsumowanie Akcji Znicz (powiat stw)

Opublikowano: 3  Listopada  2017

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu stalowowolskiego w okresie trwania policyjnej akcji "Znicz 2017". Na drogach powiatu wydarzyły się 3 wypadki drogowe, w których 2 osoby zginęły, a 5 zostało rannych. Policjanci pracowali też na miejscu 33 kolizji drogowych. Podczas akcji ujawniono 4 nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego.

Stalowowolscy policjanci prowadzili akcję "Znicz 2017" od piątku, 27 października do czwartku - 2 listopada. W ciągu siedmiu dni akcji odnotowaliśmy 3 wypadki drogowe, w których zginęły 2 osoby, a 5 zostało rannych. Najtragiczniejszy w skutkach wypadek wydarzył się w Bojanowie. Osobowe audi zderzyło się z ciężarowym jelczem.

Na drogach powiatu doszło również do 33 kolizji. Policjanci ujawnili 4 nietrzeźwych użytkowników ruchu drogowego. W akcję zaangażowane były wyjątkowe siły. Każdego dnia do służby w naszym regionie kierowanych było ponad 30 policjantów.

W związku z przewidywanym na najbliższy weekend wzmożonym ruchem związanym z powrotami do miejsc zamieszkania policjanci w dalszym ciągu prowadzić będą wzmożone kontrole. Apelujemy o bezpieczną, odpowiedzialną i ostrożną jazdę.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~h20
jak nic się nie działo to zasługa milicji
jak są wypadki to wina kierowców
Dodano: 6  Listopada  2017  11:42:31
ciekawe ilu milicjantów zostało rozjechanych podczas tej akcji,,znicz"?Mozna tym rozjechanym postawic na grobie znicz.
Dodano: 3  Listopada  2017  15:17:49
ciekawe ilu milicjantów zostało rozjechanych podczas tej akcji,,znicz"?Mozna tym rozjechanym postawic na grobie znicz.
Dodano: 3  Listopada  2017  15:17:49
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe