Zaloguj się !
Get Adobe Flash player

Ekslibris pod znakiem COP

Opublikowano: 30  Października  2017

Miejska Biblioteka Publiczna im Melchiora Wańkowicza podsumowała XXII edycję konkursu plastycznego na ekslibris okolicznościowy pod hasłem „80. rocznica powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego”.

Autorzy najciekawszych ekslibrisów zostali uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami książkowymi, które ufundowała biblioteka oraz Starostwo Powiatowe, a wręczyły je Lila Wojciak, główny specjalista ds. kultury zdrowia i współpracy z organizacjami pozarządowymi w Starostwie Powiatowym oraz Halina Wołos, naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Urzędu Miasta.

Konkurs zorganizowano dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych i klas gimnazjalnych powiatu stalowowolskiego. Wpłynęło 354 prace – 283 prace uczniów szkół podstawowych oraz 71 prac uczniów oddziałów gimnazjalnych.

Komisja konkursowa w składzie: Jadwiga Kukuła - plastyk, Krzysztof Czerwiak – plastyk, , Mariusz Bajek – plastyk - Komisja Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta, Ewelina Gul – Starostwo Powiatowe, Joanna Rybak – Miejska Biblioteka Publiczna, na posiedzeniu zapoznała się z regulaminem konkursu i złożonymi pracami konkursowymi, po czym wytypowała prace nagrodzone oraz wyróżnione.

W kategorii szkół podstawowych przyznano miejsca:

I miejsce – Hubert Furman – PSP nr 4

I miejsce – Jakub Miklus – PSP nr 12

II miejsce – Martyna Lekan PSP nr 12

II miejsce –Julia Mączka – PSP w Majdanie Zbydniowskim – Wólce Turebskiej

III miejsce – Marcel Puto – PSP nr 5

III miejsce – Patryk Gołąb – PSP nr 12

III miejsce – Michał Szczepański – PSP nr 12

Komisja przyznała także wyróżnienia:

- Dagmara Adamczyk – PSP nr 9

- Miłosz Wermiński – PSP nr 12

- Maciej Lubas – PSP nr 12

- Oliwia Sarzyniak – PSP nr 12

- Piotr Gorczyca PSP w Woli Rzeczyckiej

- Aleksandra Skrzypek – PSP w Pysznicy

- Alicja Książek - PSP nr 7

- Barbara Krasowska – PSP nr 3

- Kacper Słomiany – PSP w Krzakach

- Maja Kogut – PSP nr 5

- Anna Cygan – PSP w Kotowej Woli

- Agata Szczepańska PSP nr 12

- Patrycja panek – PSP nr 12

- Ernest Czajka – PSP nr 12

W kategorii uczniów oddziałów gimnazjalnych przyznano następujące miejsca:

I miejsce – Kacper Zychowicz – PSP nr 5 kl. II Gimn.

II miejsce – Sara Partyka – PSP nr 5 kl. II Gimn.

III miejsce –Jakub Bednarz – PSP nr 5 kl. II Gimn.

Przyznano także wyróżnienia:

- Miłosz Tkacz – PSP w Kłyżowie kl. II Gimn.

- Natalia Męcińska – PSP nr 12 kl. II Gimn.

- Amelia Żak PSP nr 5 kl. II Gimn.

- Michał Dul PSP w Stanach kl. III Gimn. nr 2

- Hubert Stopyra – PSP nr 12 kl. II Gimn.

Fundatorami nagród są: Starostwo Powiatowe i MBP w Stalowej Woli

Do końca listopada w bibliotece czynna będzie pokonkursowa wystawa wszystkich prac.










 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe