Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa
Opublikowano: 27  Października  2017

Koniec z wyjazdami do Warszawy, Krakowa, Katowic. Uroda i zdrowie dostępne na miejscu. Multident otwiera nowy rozdział w życiu każdego ceniącego piękno. Nowe trendy już u nas!

Wiemy już o tym, że w Centrum Precyzyjnej Stomatologii Multident leczą kompleksowo, bo na miejscu jest i stomatolog, i implantolog, i ortodonta, a teraz jeszcze specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Teraz przyszedł czas na kolejny krok ku światowym trendom. I wszystko to na miejscu, i wszystko to dostępne dla każdego właśnie u nas, w Stalowej Woli, właśnie w Multident! O zdrowie i urodę trzeba dbać gdy się ma „- naście” i „- dziesiąt” lat. By młodym być, trzeba mieć młody wygląd.

Multident otwiera nowy dział. Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa staje u bram stalowowolskiej lecznicy. Dr Piotr Trafidło wciąż inwestuje w najnowsze technologie i wytycza nowe trendy. Specjalnie dla pacjentów nawiązał współpracę z cenioną specjalistką medycyny estetycznej z Warszawy dr Aleksandrę Busch na co dzień praktykującą w warszawskich klinikach piękności. Jak mówi dr Piotr Trafidło w Multident stawia się na najwyższą jakość, najnowocześniejsze technologie i światowy standard, stąd najlepsi specjaliści i wysoka jakość usług.

W luksusowych wnętrzach budynku, w intymnych warunkach pacjenci będą nie tylko czuli się komfortowo, ale co najważniejsze, będą w „profesjonalnych rękach” spokojni o swój nowy wygląd. W ofercie Multident pojawiają się teraz nowe zabiegi (toksyna botulinowa, peeling medyczny, kwas hialuronowy, dermapen i mezoterapia igłowa). Oczywiście zapraszamy wszystkich również na konsultacje i porady. Zrób sobie prezent i zadbaj o siebie. Przecież na to zasługujesz!

Zabiegi z medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej będą wykonywane w weekendy (sobota, niedziela). Wówczas to mamy najwięcej wolnego czasu, który możemy poświęcić tylko sobie.

A teraz prawdziwa gratka! Pierwsze 10 osób, które zapiszą się na konsultacje do specjalisty otrzyma badanie skóry i porady zupełnie za darmo. Oprócz tego Multident przygotowuje dla naszych Pań i Panów zabiegi w promocyjnych cenach (tzw. „zabiegi z koleżanką”- hydra booster, lift booster, wypełniacze, wolumetria). O wszystko warto zapytać osobiście. Wszystkie informacje udzielane są również za pośrednictwem facebooka'a lub pod numerem telefonu 696-015-055 (mail: dentysta@piotrtrafidlo.pl)

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

ObrazekObrazekObrazek

A oto efekty pracy specjalistów

ObrazekObrazek ObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe