Wyklikaj bezpłatną opieka nad murawą

Opublikowano: 20  Października  2017

Od 20 października (godz. 20.00) do 29 października 2017 r. na fanpage’u https://www.facebook.com/Bętkowski-Service-128798043871721/ odbędzie się konkurs pod tytułem PROJEKT MURAWA Z BĘTKOWSKI SERVICE. MOSiR Stalowa Wola jest jednym z finalistów plebiscytu. Zwycięzca otrzyma pakiet zabiegów agrotechnicznych w 2018 roku na wybranym przez siebie boisku sportowym oraz pakiet szkoleniowy dla swoich groundsmanów.

Głosować można od 20 października (godz. 20.00) poprzez zostawienie „lajka” pod zdjęciem obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Dokładnie 29 października o godzinie 20.00 zostanie zrobiony zrzut strony z fanpage'a z ilością „lajków”. Informacja o zwycięzcy zostanie zamieszczona wkrótce po podliczeniu głosów.v Finaliści konkursu - MOSiR Sanok, OSiR Środa Śląska, KCRiS Kórnik i MOSiR Stalowa Wola zostali wytypowani podczas VI Ogólnopolskiego Forum Dyrektorów OSiR, które odbyło się w dniach 2-4 października 2017 roku.

- Powyższy projekt ma na celu przede wszystkim podniesienie jakości murawy, jak również przeszkolenie groundsmanów, aby w przyszłości mogli we właściwy sposób pielęgnować boiska sportowe. Chcemy pokazać, że trawa to żywy organizm, który wymaga naszej uwagi i zaangażowania – mówi Tomasz Bętkowski.

Odpowiednia pielęgnacja boiska piłkarskiego gwarantuje nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo zawodników i efektowny wygląd dla widza. Świadczy również o wysokim profesjonalizmie właścicieli stadionu.

Zwycięzca konkursu otrzyma pakiet zabiegów agrotechnicznych w 2018 roku na wybranym przez siebie boisku sportowym oraz pakiet szkoleniowy dla swoich groundsmanów. Murawa zostanie również zasilona nawozami organicznymi przeznaczonymi zarówno do boisk sportowych, pól golfowych jak i innych terenów zielonych.

Pierwsze efekty prac będzie można obserwować już wiosną 2018 roku.

Mobilizujemy rodzinę, znajomych, współpracowników i głosujemy na Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli! Ta nagroda musi być nasza!

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe