Zaloguj się !

Nowe stroje dla uczniów PSP nr 2

Opublikowano: 20  Października  2017

Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Sobieraj wręczył uczniom klasy IV mistrzostwa sportowego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stalowej Woli stroje sportowe ufundowane przez Radę Miejską.

Przewodniczący przekazał dzieciom również oficjalną piłkę Ekstraklasy z podpisami byłego dyrektora Dariusza Marca oraz Marka Jóźwiaka, byłego piłkarza Legii Warszawa, obecnie odpowiedzialnego za wyłapywanie talentów.

Rada Miejska w Stalowej Woli na czele z przewodniczącym, wzięła klasę mistrzostwa sportowego pod szczególny patronat.

- Jest to pierwsza klasa mistrzostwa sportowego. Będziemy się Wami opiekować dopóki nie ukończycie szkoły. Chciałbym Wam życzyć bardzo dobrych wyników w nauce i sporcie. Mam nadzieję, że to właśnie Wy w przyszłości będziecie zasilać nasz klub Stal Stalowa Wola, a później drużyny z Ekstraklasy i reprezentację Polski. Życzę Wam tego z całego serca – powiedział Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~aut
Prosze pamiętać, że pogarda, zemsta i nienawiść maja ograniczony termin ważności....
Dodano: 23  Października  2017  09:27:07
~jasio
a może wystarczyloby toto wyklinać kurde i jusz
Dodano: 22  Października  2017  23:30:50
~jasio
a ile temu jemu nawyłapywal się tych talentykow
Dodano: 22  Października  2017  23:29:40
Jaki dyrektor taka szkoła, jaka szkoła taka klasa jaka klasa taki patron ,jaki patronat taki trener itd......
Czy nie można przeznaczyć jednej diety na garnitur ,żeby wglądać jak
człowiek ?
Dodano: 22  Października  2017  20:32:43
~Ron
Panie Andres, może pan zacznie uczyć wf? Coś trzeba robić skoro juz sie bierze kase, a szefuje pan kiepsko, swoje obowiązki rozpycha po innych. W końcu po tylu latach na tym samym stanowisku można tak zdziadzieć i okazywać brak kultury wobec innych a samemu wymagać ukłonów. Jak sie oczekuje szacunku, proszę zacząć od siebie i dawać przykład. Ryba (tu szkoła) psuje sie od głowy, nie wie pan tego?
Dodano: 22  Października  2017  19:32:45
ijk
Piątkowy atak nożownika w Stalowej Woli to jeden z najważniejszych tematów weekendu. Ale nie dla "Wiadomości", które w sobotnim wydaniu nie znalazły miejsca nawet na krótką wzmiankę o tym tragicznym wydarzeniu. Podobne incydenty za granicą, szczególnie popełniane przez muzułmanów, były w przeszłości przyczynkiem do długich rozpraw o upadku Zachodu i niebezpieczeństwie związanym z przyjmowaniem uchodźców. Podobnie przemilczano samopodpalenie przed Pałacem Kultury.
W "Wiadomościach" znalazł się czas na materiał o wypasaniu owiec, zabrakło go na poinformowanie o tragedii w Stalowej Woli.
W "Wiadomościach" znalazł się czas na materiał o wypasaniu owiec, zabrakło go na poinformowanie o tragedii w Stalowej Woli. (tvp, Fot: "Wiadomości")

W piątkowe popołudnie doszło do tragedii. W Stalowej Woli młody mężczyzna wszedł do galerii handlowej i zaczął na oślep zadawać ciosy. Jedna osoba zmarła, kilka jest w szpitalu. Informowanie o takich sprawach to norma. Ale nie dla "Wiadomości". W głównym programie informacyjnym TVP nie powiedziano o tym ani w piątek, ani w sobotę, gdy konkurencyjne redakcje miały już relacje z miejsca zdarzenia, wypowiedzi policji, prokuratury, lekarzy i sąsiadów.

To o tyle dziwne, że TVP skwapliwie odnotowuje wszelkie przypadki napaści dokonywane w innych krajach, szczególnie jeśli sprawcami są muzułmanie. Wówczas po raz milionowy przypomina się, że PO chciała przyjąć uchodźców, a PiS się na to nie zgodziło. Tym razem jednak sprawca jest Polakiem. Nie da się więc zbudować na jego sprawie narracji o zagrażających naszemu bezpieczeństwu migrantach.

Wręcz przeciwnie, ten przypadek pokazuje, że w rządzonej przez PiS Polsce wcale nie zanikła wszelka przestępczość. Że są ludzie, których sytuacja życiowa popycha do takich czynów. W dodatku wszystko działo się w Stalowej Woli, mieście rządzonym przez Lucjusza Nadbereżnego, kreowanego na samorządową gwiazdę PiS. Dlatego widzowie "Wiadomości" obejrzeli materiały o wypasaniu owiec w Bieszczadach, muzyce klasycznej, kolejnym sukcesie państwowej firmy (LOT i połączenie do Seulu). Poza tym oczywiście materiał o tym, że prezes Kaczyński jest super oraz dwa materiały o tym, że PO jest zła, kradnie, nie lubi prezesa (który jest super), a w ogóle to upada.

W "Wiadomościach" przemilczano też inny tragiczny incydent ostatnich dni, czyli samopodpalenie przed Pałacem Kultury i Nauki. To jeszcze bardziej niewygodne dla PiS wydarzenie, bo mężczyzna zostawił manifest opisujący jego polityczne motywacje. I choć jakiekolwiek próby zbijania na tym kapitału politycznego są niesmaczne, nie oznacza to, że tę tragedię w ogóle powinno się przemilczeć.
Dodano: 22  Października  2017  13:56:33
~Wow
Było by cos jakby radni zrobili zrzutę- a nie swoje łatwo się rozdaje.
Dodano: 21  Października  2017  17:10:45
~Wow
Było by cos jakby radni zrobili zrzutę- a nie swoje łatwo się rozdaje.
Dodano: 21  Października  2017  17:10:41
~Wow
Było by cos jakby radni zrobili zrzutę- a nie swoje łatwo się rozdaje.
Dodano: 21  Października  2017  17:10:37
~Wow
Było by cos jakby radni zrobili zrzutę- a nie swoje łatwo się rozdaje.
Dodano: 21  Października  2017  17:10:30
~anita
Moim zdaniem to pan dyrektor nie jest z miasta, on chyba niedawno nastał i popełnia takie fo-pa. Nie ważne kto z kim, ważne są uczucia, prawda?
Dodano: 21  Października  2017  16:58:30
~Wstyd
Lans gościa bez matury. Jakby kupił to z własnej kasy to OK Ale to zakup z pieniędzy podatnikow.
Dodano: 21  Października  2017  14:23:34
~kiks
... no to dyrektor poszukał sobie mecenasa dla uzdolnionej młodzieży. To tak samo jakby do pilnowania kurnika zaangażować lisa.
Dodano: 21  Października  2017  11:35:42
~Anioł
Demon
Bo dyrektor jest z jednej słusznej partii !
Dodano: 21  Października  2017  10:13:22
~ola
Ręce same się załamują...
Dodano: 21  Października  2017  09:04:32
~zianie
znowu w szkole pisał poprawki?
Dodano: 20  Października  2017  22:14:14
~(pi)pis
Czy Ryszard Andres, stary belfer wierzy, że z tych młodych jego sportowców wyjdą gwiazdy futbolu pod kierownictwem p. Sobieraja? Życząc komuś sukcesów w nauce zazwyczaj odnosi się je do własnych osiągnięć, a przewodniczący to już mgr? Pan jest łasy na nawet na takie bzdety?
Dodano: 20  Października  2017  22:00:47
~aniolek
Panie Ryszardzie ten garniturek to lata 90. Moze cos modniejszego ?
Dodano: 20  Października  2017  21:01:47
~dupex
Stachu gabarytami przypomina czwartoklasistow z którymi się lansuje
Dodano: 20  Października  2017  15:37:24
~Demon
a czy jest rozmiar 10XL dla dyrka tej szkoły? takie zmiany w szkole, a ten szefujący i wypalony zawodowo dziadek zapycha stołek. Marnotrawstwo kasy na tego czlowieka. Masakra
Dodano: 20  Października  2017  14:53:51
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe