Pieniądze bez wychodzenia z domu

Opublikowano: 16  Października  2017

Potrzebujesz dodatkowej sumy na swoje wydatki, ale w okolicy nie ma żadnego banku lub instytucji pożyczkowej? A może po prostu nie chce ci się wychodzić z domu? Teraz pożyczkę można wziąć również przez internet!

Pożyczki on-line cieszą się dzisiaj ogromną popularnością. To doskonała propozycja dla wygodnickich, a także dla tych, którym zależy po prostu na szybkości. Dzisiaj pieniądze przez internet dostaniemy od banków oraz od firm pożyczkowych działających pozabankowo. Co więcej, pożyczki takie oferują również serwisy pożyczek społecznościowych, a dokładnie osoby, które z nich korzystają.

Kto może otrzymać pożyczkę on-line?

Zasadniczo każdy z nas, gdy spełni odpowiednie wymogi. Różnią się one w zależności od tego, kto pożycza pieniądze. W przypadku banków pożyczki udzielane są na najbardziej korzystnych zasadach stałym klientom – wtedy nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów, ponieważ bank oblicza zdolność kredytową klienta na bazie jego historii konta. Możliwa jest też pożyczka on-line dla osób niebędących klientami banku – wtedy musimy spełnić dodatkowe wymogi, na przykład weryfikację przez przelew.

W przypadku pożyczek pozabankowych sprawa jest łatwiejsza. Przez internet dostępne są chwilówki, a także pożyczki ratalne, które możemy dostać nawet na kilka lat. Co więcej, dostępne są pożyczki bez BIK, czyli dla osób, które mają negatywną historię kredytową w bazach Biura Informacji Kredytowej.

Czego potrzebujemy, aby dostać pożyczkę on-line?

Przede wszystkim musimy posiadać dowód osobisty – dane z dowodu będą nam potrzebne do wypełnienia wniosku.

Także powinniśmy mieć własne konto bankowe, chociaż obecnie nie jest to konieczne – zamiast weryfikacji przez przelew możemy skorzystać też z opcji Giro, która polega na potwierdzeniu danych i odebraniu gotówki na poczcie. Niemniej jednak wtedy pożyczka nie jest w pełni internetowa.

Oprócz tego firma pożyczkowa może zechcieć nasz numer telefonu komórkowego – także wykorzystywany jest on przy procesie weryfikacyjnym.

Zatem uzyskanie pożyczki on-line to naprawdę żaden problem – gdy spełnimy warunki, możemy mieć ją jeszcze tego samego dnia! Zobacz także: https://www.hoope.io/

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Mosze
Jebana źydowska lichwa na 500%!!!
Dodano: 20  Października  2017  09:42:00
pożyczki prze internet powinny być zakazane
Dodano: 19  Października  2017  19:22:35
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe