Moda na dodatki

Opublikowano: 15  Października  2017

Moda na dodatki

Co sezon pojawiają się jakieś nowe pomysły modowe. Trendy zmieniają się szybko, choć nie da się nie zauważyć, że panuje coraz większy eklektyzm, a style przenikają się coraz mocniej i po latach znów wracają – no może w nieco odświeżonych pomysłach. Każda marka, która chce być zauważona na rynku, co sezon wypuszcza nową kolekcję inspirowaną różnymi motywami. Biżuteria Swarovski pod tym względem przeciera szlaki i dyktuje niejako innym, co będzie się nosić, po co kobiety sięgną i co podkreśli ich wyjątkowy charakter. Stylowe dodatki to bowiem jedne z najważniejszych rzeczy, o które każda pani dba.

W pogoni za inspiracją

Pprojektanci mają swoje ulubione hasła. Spora część z nich zamyka się we frazach „jesień i zima” lub „wiosna i lato”. To oczywiście najważniejsze motywy wszystkich kolekcji modowych oraz w pewnie sposób wielka próba, na ile zaproponowana na dany sezon kolekcja po prostu się przyjmie. I tak projektanci szukają inspiracji w historii, tradycji ludowej, odległych etnograficznie kulturach czy też naturze lub osiągnięciach cywilizacji. Na https://arande.pl/store/Naszyjniki zauważamy, że coraz śmielej łączą różnego rodzaju materiały, konwenscje i stylistyki. Czasem te zabiegi mają szokować, czasem po prostu przyciągać uwagę i po prostu zaskakiwać. A umówmy się, że w czasach, kiedy na rynku jest już wszystko, o takie elementy najtrudniej. Kolekcje biżuterii w związku z tym coraz częściej odpowiadają nie na to, co pięknie wygląda na wybiegu, lecz na potrzeby stylizacji casualowych czyli tych, które towarzyszą nam na ulicach miast oraz na przykład w pracy. Poza tym świetnie sprawdzają się nawet podczas większych lub mniejszych uroczystości. Ma być wygodnie ale z klasą, elegancko ale nimimalistycznie, a najczęsciej też coraz bardzej gender.

Wyjatkowe propozycje

Każda stylizacja rządzi się swoimi prawami i nie zapominajmy, że najważniejsze jest to, w czym dobrze się czujemy i co nosimy. Dlatego właśnie od lat na https://arande.pl/store/Pierscionki świetnie sprzedają się ponadczasowe modele, ale również produkty, które są bardzo nowatorskie bądź w formie bądź też nawet w użytych materiałach. Stąd poszukiwanie unikatowych produktów, powrót do rękodzielnictwa i wykorzystywania naturalnych składników. Taka nieszablonowość przykuwa uwagę i dlatego warto sięgać po kolekcje limitowane lub te spersonalizowane. Poszukiwanie nieszablonowych rzeczy, rozwiązań „hand made” lub też zamawianie specjalnej biżuterii to najważniejsze trendy nadchodzących sezonów, a pomimo tego elegancja i klasyka zawsze będą w modzie.

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe