Zaloguj się !

Policjanci spotkali się z dziećmi

Opublikowano: 12  Października  2017

W trosce o najmłodszych uczestników ruchu drogowego policjanci ze stalowowolskiej komendy, uczestniczyli w spotkaniu z przedszkolakami, które poświęcone było bezpieczeństwu dzieci.

Spotkanie w Przedszkolu nr 3 w Stalowej Woli Policjanci z zespołu do spraw profilaktyki społecznej przeprowadzili wczoraj spotkanie w Przedszkolu nr 3 w Stalowej Woli. Funkcjonariusze przekazywali maluchom informacje dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze. Powiedzieli również o innych niebezpieczeństwach, z którymi dzieci mogą się zetknąć, pozostając bez opieki osób dorosłych.

W trakcie spotkania mundurowi przybliżyli dzieciom specyfikę pracy policjantów, a także w sposób praktyczny przećwiczyli prawidłowe przechodzenie na drugą stronę jezdni. Przedszkolaki miały też możliwość zobaczenia policyjnego radiowozu z czego chętnie skorzystały.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

No i ok uczyc guwn...iaki jak zachowywac sie na drodze zeby pózniej jak swiete krowy nie właziły pod autaumiechPamietam jeszcze z bardzo odległych czasów jak zdawałem egzamin na karte rowerowąumiechteraz nie wydaje mi sie to juz tak głupie zwłaszcza patrzac na to co dzieje sie na drogach.
Dodano: 13  Października  2017  18:01:54
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe