Policjanci spotkali się z dziećmi

Opublikowano: 12  Października  2017

W trosce o najmłodszych uczestników ruchu drogowego policjanci ze stalowowolskiej komendy, uczestniczyli w spotkaniu z przedszkolakami, które poświęcone było bezpieczeństwu dzieci.

Spotkanie w Przedszkolu nr 3 w Stalowej Woli Policjanci z zespołu do spraw profilaktyki społecznej przeprowadzili wczoraj spotkanie w Przedszkolu nr 3 w Stalowej Woli. Funkcjonariusze przekazywali maluchom informacje dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze. Powiedzieli również o innych niebezpieczeństwach, z którymi dzieci mogą się zetknąć, pozostając bez opieki osób dorosłych.

W trakcie spotkania mundurowi przybliżyli dzieciom specyfikę pracy policjantów, a także w sposób praktyczny przećwiczyli prawidłowe przechodzenie na drugą stronę jezdni. Przedszkolaki miały też możliwość zobaczenia policyjnego radiowozu z czego chętnie skorzystały.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Kika
a potem ci sami policjanci sprawdzą Wam autobus na wycieczkę - i tu rada dla wychowawców- nawet jak się będą spóźniać 30 min. nie dzwońcie z ponagleniem, bo.... sprawdzać autobus będą godzinę, przyczepią się do pierdoły- barwę żarówki przetestują białą kartką w koszulce foliowej, nakażą wymianę żarówek, których potem i tak nie sprawdzą.Sami wsiądą do samochodu i grzejąc tyłki będą czekać, a dzieciom "za karę" przy temperaturze 3'C nakażą stać na powietrzu przez 1,5 godziny. Potem tryumfująco odjadą pokazując kto ma władzę - NAMIESTNICY Z KPP. A rodzice udadzą się do lekarza i do apteki po lekarstwa. Tak oto Policja służy społeczeństwu, a swoje frustracje rozładowuje na słabszych, niewinnych dzieciach.
Dodano: 19  Października  2017  20:40:23
No i ok uczyc guwn...iaki jak zachowywac sie na drodze zeby pózniej jak swiete krowy nie właziły pod autaumiechPamietam jeszcze z bardzo odległych czasów jak zdawałem egzamin na karte rowerowąumiechteraz nie wydaje mi sie to juz tak głupie zwłaszcza patrzac na to co dzieje sie na drogach.
Dodano: 13  Października  2017  18:01:54
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe