Wypadek na ulicy Energetyków

Opublikowano: 11  Października  2017

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do jakiego doszło dzisiaj rano w Stalowej Woli. Kierujący motocyklem na przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby. 24-latek kierujący suzuki i dwie osoby piesze zostały przewiezione do szpitala w Stalowej Woli.

Do wypadku doszło w Stalowej Woli na ulicy Energetyków w ciągu drogi krajowej nr 77 tuż po godz. 6.30. Jak wstępnie ustalili policjanci 24-letni mieszkaniec Stalowej Woli kierujący motocyklem marki Suzuki na przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby. W wyniku wypadku kierujący motocyklem oraz dwie osoby piesze, 51-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala w Stalowej Woli.

Miejsce wypadku zostało zabezpieczone. Policyjni specjaliści przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Kierujący motocyklem oraz 40-letnia kobieta byli trzeźwi, od pieszego mężczyzny pobrana została krew do badań.

Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci ze stalowowoslkiej komendy.


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Monter
Widziałem jak natychmiast po uderzeniu pieszych przez motocykl zatrzymał się żołnierz w mundurze i udzielał pomocy poszkodowanym. Bardzo przytomne zachowanie.
Dodano: 12  Października  2017  10:57:18
~Tomahawk
Jak ktoś widzi, że przed przejściem zatrzymuje się samochód (lub inny pojazd)i zamiast się zatrzymać zasuwa dalej omijając nawet na podwójne ciągłej lub czerwonym to chyba jest niedorozwinięty
Dodano: 11  Października  2017  19:44:41
~miki
Jasio a ty od urodzeenia masz tak nasrane?
Dodano: 11  Października  2017  18:35:12
~jasio
poDziekowania dla kierowca co zatrzymak sznur zamochodow za sobą potoe żeby wpuscic ludzi pod jDACEGO NA LEWYM PASIE
Dodano: 11  Października  2017  17:20:02
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe